صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 58

موضوع: تا كي منتظر جواب دانشگاه ها باشيم؟

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

پیش فرض پاسخ : منتظر جواب اپلايتون هستيد؟ ديگه نمياد!

با سلام
    دوستان واقعا تضعیف روحیه شدیم انشالا نتونن همچین کاری بکنن همین جوریش خیلی خوشیم این کارم بکنن که دیگه رسما داغون میشیم. ماها که داریم سعی میکنیم زودتر بریم خدا به بقیه کمک کنه. والا من که به بچه های دورو برم که نگاه میکنم دلم به حالشون میسوزه.

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    من نمی دونم چرا تا یه چیزی به من میرسه دنیا دهن باز می کنه، خسته شدم به خدا
    داداش تنها تو نیستی من و امسال تو زیادیم باور کن خیلی حالم گرفته شد با این همه ذوق و شوق شروع کردم الان کلا نا امیدم تمام زخم هام دهن باز کرد خدا به داد هممون برسه امید وارم تا سال دیگه نتونن این کارو بکنن
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

ApplyAbroad Hero

بابا قفل چیه؟ با پاک کردن صورت مسئله که مشکل حل نمیشه. به عقیده ی من احتمالش کمه مشکلی ایجاد بشه. چون بدون شبکه جهانی که نمیشه!
    ولی،
    کار از محکم کاری عیب نمیکنه. یکی از دوستان در پست های قبل پیشنهادی دادن که دوستایی که خارج از ایران هستن در صورت مشکل احتمالی قطع اینترنت به بچه های اینجا کمک کنن. سوال: اگه ارتباط قطع بشه ما با این عزیزان از چه طریقی ارتباط برقرار کنیم؟؟؟

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

سایت لود نمیشد به زور تونستم لود کنم. خبر مال 90.10.13 هست اگه دوستانی که سایت منبع لود نشد واسشون اینجا کپی کردم بخونین. خدا به دادمون برسه.

سخنگوی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای از افتتاح اینترنت ملی خبر داده و گفته است به زودی ارتباط ایران با اینترنت جهانی مسدود خواهد شد.

به گزارش سیتنا، "پیام کرباسی" در گفت‌وگو با روزنامه‌ی روزگار افزوده است: به‌زودی شبکه‌ی اینترنت ملی (اینترانت) در ایران راه‌اندازی می‌شود و با افتتاح اینترنت ملی، ارتباطات اینترنتی ایران با اینترنت جهانی قطع خواهد شد.

کرباسی گفته است که با راه‌اندازی اینترنت ملی، سرعت اینترنت کاربران تا دو مگابایت بر ثانیه افزایش خواهد یافت و تایید کرده است که دسترسی به برخی از وب‌سایت‌های جهانی مسدود خواهد شد.

یک عضو دیگر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای که نامش فاش نشده است، در گفت‌وگو با همین روزنامه اعلام کرده که دلیل کندی و اخلال شبکه‌ی اینترنت در روزهای اخیر نیز تلاش‌ها و آزمایش‌ها برای راه‌اندازی اینترنت ملی است. این مقام مدعی شده است که اینترنت ملی تا دوهفته‌ی دیگر در کشور به‌راه خواهد افتد.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.paniz نمایش پست ها
    داداش تنها تو نیستی من و امسال تو زیادیم باور کن خیلی حالم گرفته شد با این همه ذوق و شوق شروع کردم الان کلا نا امیدم
    تمام زخم هام دهن باز کرد خدا به داد هممون برسه امید وارم تا سال دیگه نتونن این کارو بکنن
    میدونم این پستم اسپمه اما از مدیران میخوام پاکش نکنند
    من واقعا دقیقه نود فرار کردم انشالله شما هم فرار میکنی
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

اگه اینطوری شه مجبوریم بریم دبی اپلای کنیم !!! خیـــــلی خنده دار میشه.
    باید مثلا صبح بریم دبی یا ترکیه ،بریم تو کافی نت مدارکمونو بفرستیم بعد دوباره برگردیم هیچ کجای دنیا اینطوری نیست.تمام کشورها مسخرمون میکنن که برای یه اپلای باید از کشور خارج شیم!!!
    واقعا جای تاسف داره.
    وااااقعا حماقت زیادی میخواد اجرا کردن چنین طرح ابلهانه و مسخره ای
    خوبه فقط اینترنتو میخوان ملی کنن.اگه مثلا بزنه به سرشون سیستم مخابراتو ملی کنن ، اونوقت بخوای به دوست دخترت یه اس ام اس بدی باید تا دبی بری !!!

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

شاد و خندان نباشیم ، ف ی ل ت رن ت ما دارد اینترانت می‌شود، اینترنت نه ها اینترانت، اینترا به معنی داخلی ، همان که اینها می‌گویند ملی و ما می‌گوییم میلی و شما می‌گویید نمی شود، اینها همه حرف است و اگر اینترنت ملی شود کار بانکها و دانشگاهها و سفارتخانه‌ها و... لنگ می‌شود.
    اما باور بفرمایید که اینترنت دارد ملی می‌شود و فوقش آن است که از اینترنت جهانی یک شیری به اینجور جاها می‌کشند یا فوق فوقش اگر دیدند کار مردم خیلی روی زمین می‌ماند کافی‌نت‌ها را به اینترنت غیر ملی وصل می کنند.

Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

Senior Member Simplex آواتار ها

این خارجی ها وقتی روغن می پره رو دستشون می دون می رن بیمارستان، اما ما روش خمیر دندون می مالیم. حالا از چی نگرانید، خارجی نیستید که اگر اینترنت تون سرعتش پایین بیاد کارت هاتون لنگ بمونه که، هر اتفاقی بیفته، کل اینترنت هم که قطع بشه، ما خودمون یک راه جدید و مفید و کم دردسر براش پبدا می کنیم.
    بعد هم ترس نداره که، هنوز که هیچی معلوم نیست، بگذارید برف بیاد بعد پارو دست تون بگیرید، فعلا که همه چیز همون جوریه به کارهاتون برسید، بعدش رو هم خدا بزرگه.

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

کاربران عزیز سلام
    نگرانی و استرس شما رو درک میکنم، اما از آنجایی که موارد فوق در حد شایعه قرار داره، و پرداختن به این مباحث باعث نگرانی بدون دلیل دوستان میشه، همچنین از آنجاییکه موضوع فوق ارتباطی به دیر رسیدن ریکام ها و مدارک نداره(موردی که در پست اول تاپیک به آن اشاره شده و در واقع علت تشکیل هر تاپیکی در پست اول اون تاپیک نوشته میشه) موضوع بسته میشه. امیدوارم به زودی با رفع اتفاقات ممکن، وضعیت سرعت اینترنت به آرامش برگشته و نگرانی شما رفع شود.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

پیش فرض تا كي منتظر جواب دانشگاه ها باشيم؟

سلام
    ببخشيد دوستان ميخواستم بپرسم كه جواب ها بايد تا كي بياد؟ (Fall 2012 امريكا)
    من از چند جا پذيرش دارم اما فاند نداره, منتظرم جوابهاي بقيه اي كه مونده (3 تا مونده) بياد تا بتونم انتخاب كنم ديگه شايدم از يكيشون فاند بگيرم.
    تشكر ميكنم.