صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 58

موضوع: تا كي منتظر جواب دانشگاه ها باشيم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : تا كي منتظر جواب دانشگاه ها باشيم؟

آخه مشکل اینجاست که همه ی دانشگاها دارن میگن فاند May مشخص میشه ، اونوقت طبق گفته ی بچه ها باید تا 15 April بهشون جواب بدیم که میریم یا نه! خوب این مسئله شرایطو برای کسانی که نیاز به فاند دارند واقعا سخت می کنه.
    تنها راه سعادت بشر.......... فکر مثبت و کمک به هم نوع

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbod_storm نمایش پست ها
    آخه مشکل اینجاست که همه ی دانشگاها دارن میگن فاند May مشخص میشه ، اونوقت طبق گفته ی بچه ها باید تا 15 April بهشون جواب بدیم که میریم یا نه! خوب این مسئله شرایطو برای کسانی که نیاز به فاند دارند واقعا سخت می کنه.
    اولا شما به گفته بچه ها بابت April 15 توجهی نکن و مستقیما از خود دانشگاه بپرس که تا کی برای Accept کردن Offer فرصت دارید!

ثانیا من راه حلش را عرض کردم خدمتون. با دانشگاه تماس میگیرید و میگید که واقعا به فاند نیاز دارید و ازشون میخواید که یا بهتون برای Accept کردن تا بعد از مشخص شدن نتایج فاند وقت بدند، یا مثلا اگه ممکنه از الان بگند که فاند بهتون تعلق میگیره یا نه؟ یا حداقل شانس گرفتن فاند برای شما در چه حدیه.

بعد که جواب این موارد را از همه دانشگاه ها گرفتید، میتونید بر اساس فاند یا هر معیار دیگه ای که دارید تصمیم بگیرید که Offer کدام دانشگاه را Accept کنید.

این نظر منه. اگه شما یا بقیه فکر میکنید که من اشتباه میکنم، خوشحال میشم که دلیلتون را بشنوم.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

سلام
    تا جايي كه ميدونم براي بدون فاندها ددلاين خاصي براي اكسپت آفر مشخص نميكنن.
    اين 15 آپريل از كجا آمده؟ منم از بچه هاي اينجا شنيدم اما نميدونم از كجا آمده. اون 1 مي هم جديد بود. يعني اگر تا 1 مي آدم جواب نگيره ديگه اكسپت نميشه؟ در مورد اونايي كه گفتن توي مي در مورد فاند تصميم ميگيريم چند درصد به نظرتون احتمال داره آدم فاند بگيره؟ بعدشم چند در صد احتمال داره آدم از اينجا به بعد پذيرش بگيره؟
    من بيشتر روي همين انتخابا بدون فاند حساب كنم بهتره يا اينكه مثلا باز تا اول مي صبر كنم؟ (خدا بخير كنه كه كي ديگه ميشه وقت سفارت گرفت)

اين 15 آپريل از كجا آمده؟
    تا 15 آپريل همه دانشگاههاي آمريكا بايد بهتون جواب داده باشند كه درخواستتون accept يا reject شده ..
    براي بعضي (يا شايد اكثر) از دانشگاهها تصميم گيري در مورد كمك مالي جداي از تصميم گيري براي پذيرش هست .. يعني ممكنه در ايميل اول فقط به شما گفته باشند كه قبول شديد ولي هنوز چيزي در مورد مسائل مالي بهتون نگفته باشند و بعد مثلا 2-3 ماه بعد بهتون خبر بدند كه RA يا fellowshipاي به شما تعلق ميگيره (و يا ممكنه هيچ نوع كمك مالي به شما تعلق نگيره اما در هر حال قبول شديد و ميتونيد با هزينه خودتون بريد)
    اما در مورد اينكه تا كي وقت داريد offer دانشگاه رو قبول كنيد تا جايي كه من اطلاع دارم مهلتش براي دانشگاههاي مختلف متفاوت هست و بايد از خود دانشگاه مورد نظرتون تاريخ دقيق رو بپرسيد

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_km نمایش پست ها
    تا 15 آپريل همه دانشگاههاي آمريكا بايد بهتون جواب داده باشند كه درخواستتون accept يا reject شده ..
    براي بعضي (يا شايد اكثر) از دانشگاهها تصميم گيري در مورد كمك مالي جداي از تصميم گيري براي پذيرش هست .. يعني ممكنه در ايميل اول فقط به شما گفته باشند كه قبول شديد ولي هنوز چيزي در مورد مسائل مالي بهتون نگفته باشند و بعد مثلا 2-3 ماه بعد بهتون خبر بدند كه RA يا fellowshipاي به شما تعلق ميگيره (و يا ممكنه هيچ نوع كمك مالي به شما تعلق نگيره اما در هر حال قبول شديد و ميتونيد با هزينه خودتون بريد)
    اما در مورد اينكه تا كي وقت داريد offer دانشگاه رو قبول كنيد تا جايي كه من اطلاع دارم مهلتش براي دانشگاههاي مختلف متفاوت هست و بايد از خود دانشگاه مورد نظرتون تاريخ دقيق رو بپرسيد
    سلام.
    ممنون از توضيحاتتون اما نگفتيد از كجا آمده. پارسال UCI براي من 28 آپريل ريجكت رو با ايميل فرستاد. قبلش هم هيچي نگفته بود و توي سايتش هم استتوسش عوض نشده بود. اما اكثرا تا همون نيمه آپريل جواب داده بودن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    اولا شما به گفته بچه ها بابت April 15 توجهی نکن و مستقیما از خود دانشگاه بپرس که تا کی برای Accept کردن Offer فرصت دارید!

ثانیا من راه حلش را عرض کردم خدمتون. با دانشگاه تماس میگیرید و میگید که واقعا به فاند نیاز دارید و ازشون میخواید که یا بهتون برای Accept کردن تا بعد از مشخص شدن نتایج فاند وقت بدند، یا مثلا اگه ممکنه از الان بگند که فاند بهتون تعلق میگیره یا نه؟ یا حداقل شانس گرفتن فاند برای شما در چه حدیه.

بعد که جواب این موارد را از همه دانشگاه ها گرفتید، میتونید بر اساس فاند یا هر معیار دیگه ای که دارید تصمیم بگیرید که Offer کدام دانشگاه را Accept کنید.

این نظر منه. اگه شما یا بقیه فکر میکنید که من اشتباه میکنم، خوشحال میشم که دلیلتون را بشنوم.
    نمیدونم شما چطور فکر کردید که اینکارو نکردم دوست عزیز ، مشکل چندین چیزه ! 1- اینکه از الان نمیگن فاند میدن یا نه چون همونطور که گفتم بهم گفتن که May همه چیز مشخص میشه چون موقع graduation دانشجوهاست و خیلی موقعیت خالی ایجاد میشه 2- اینکه هیچ کسی راجع به شانس صحبتی نمیکنه ، چه برسه به اینکه بخوان بگن بهتون فاند تعلق میگیره یا نه ! همین امروز من به یه دانشگاه زنگ زدم که من با فاند اپلای کردم و acc شدم اما فاندم مشخص نشده ، گفتم که مشخص میشه؟ گفتن تا حتی august ممکنه طول بکشه بخاطر اینکه الان Position ها مشخص نیست و هر لحظه ممکنه پوزیشن خالی بشه

وقتی یه دانشگاه ددلاینش رو یهو میزاره 15 March و میگه شرایط فاند اینطوریه و بعد مشخص میشه ، مجبور میشی بگی میای تا جواب این دانشگاه و دانشگاهای دیگه مشخص شه و بعد تصمیم بگیری که هرجا بهت فاند داد بری!
    تنها راه سعادت بشر.......... فکر مثبت و کمک به هم نوع

پارسال UCI براي من 28 آپريل ريجكت رو با ايميل فرستاد
    من ارجاع ميدم به سايت خود UCI كه نوشته
    The national acceptance deadline for graduate admission and financial support offers is April 15. However, early decisions are always welcomed.

http://gradstudies.ss.uci.edu/gs_admitted_stu

البته اين فقط مخصوص اين دانشگاه نيست و يه توافق بين همه دانشگاههاي آمريكاست
    اما در مورد اينكه چرا جواب شما رو دير دادند بايد بگم كه فكر ميكنم تا April 15 همه تصميمات گرفته ميشه ولي شايد گاهي اوقات يه سري روال اداري در ابلاغ نتايج تاخير ايجاد ميكنه ولي از نظر منطقي اگر تا 15 ام جوابي نگرفتيد معني اش اينه كه پذيرفته نشديد.. اما شايد در اين مورد خاص پارسال مسئول ارسال ايميل هاي UCI مرخصي بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_km نمایش پست ها
    من ارجاع ميدم به سايت خود UCI كه نوشته
    The national acceptance deadline for graduate admission and financial support offers is April 15. However, early decisions are always welcomed.

http://gradstudies.ss.uci.edu/gs_admitted_stu

البته اين فقط مخصوص اين دانشگاه نيست و يه توافق بين همه دانشگاههاي آمريكاست
    اما در مورد اينكه چرا جواب شما رو دير دادند بايد بگم كه فكر ميكنم تا April 15 همه تصميمات گرفته ميشه ولي شايد گاهي اوقات يه سري روال اداري در ابلاغ نتايج تاخير ايجاد ميكنه ولي از نظر منطقي اگر تا 15 ام جوابي نگرفتيد معني اش اينه كه پذيرفته نشديد.. اما شايد در اين مورد خاص پارسال مسئول ارسال ايميل هاي UCI مرخصي بوده
    ببخشيد اما چيزي كه اينجا نوشتيد يه جواب براي يك پرسش ديگه است. سئوال اينه: تا كي وقت دارم كه براي اكسپت كردم آفرم صبر كنم.

How long may I wait to accept my offer of admission?

و جواب هم ميگه (چيزي كه شما آورديد) براي كساني كه ادميشن يا ساپورت مالي گرفتن, ددلاين قبول كردن ملي 15 آپريله. كه معلومه اوناييكه ادميشن يا فاند ميگيرن يه زمان محدودي براي جواب دادن داشته باشن. اما چيزي در مورد اونايي كه هنوز جوابي نگرفتن ندادن. به هر حال اين مربوط به دپارتمان SS هست و ممكنه نباشه كسي كه بعد از اون تاريخ اصلا ادميشن بگيره.

بعد اين ددلاين ملي كه نوشته, من كه بدون فاند از چند جا گرفتم و جواب بقيه نيامده بايد تا 15 آپريل يكي از اينا رو بدون فاند قبول كنم؟
    هنوزم خيلي دلم ميخواد بدونم جايي نوشته كه دانشگاه ها تا كي وقت دارن تصميم بگيرن يا نه.
    ویرایش توسط j_moghadasi : April 11th, 2012 در ساعت 02:08 PM

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

No pressure, prior to 15 April:

Please note, that due to a mutual agreement of the several top hundreds of U.S. universities since the 1960's that *no* dept nor university--not even ours--should pressure you into accepting an offer of support prior to
    15 April 2011: http://www.cgsnet.org/portals/0/pdf/CGS_Resolution.pdf . As this is a decision that will affect the next few years of your life and help you establish the foundations for your career, you should feel absolutely comfortable with where ever you ultimately decide to attend and never feel pressured to make a decision prior to 15 April. For general admission, you can inform us up close to the end of July.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    No pressure, prior to 15 April:

Please note, that due to a mutual agreement of the several top hundreds of U.S. universities since the 1960's that *no* dept nor university--not even ours--should pressure you into accepting an offer of support prior to
    15 April 2011: http://www.cgsnet.org/portals/0/pdf/CGS_Resolution.pdf . As this is a decision that will affect the next few years of your life and help you establish the foundations for your career, you should feel absolutely comfortable with where ever you ultimately decide to attend and never feel pressured to make a decision prior to 15 April. For general admission, you can inform us up close to the end of July.

سلام.
    خيلي خيلي ممنونم. پس اين 15 آپريل معروف مربوط به قبول كردن آفر هاي داراي financial aid هست و نه زمان پاسخگويي دانشگاه ها. هرچند كه مشخصه ديگه فاندهاي اصلي تا اين تاريخ تصميم گيري شده باشند و به دانشجوها داده باشند تا اونا وضعيتشون رو بعد از اين تاريخ مشخص كنند.
    پس شايد بشه نتيجه گرفت مايي كه هنوز بهمون جواب ندادن توي ليست رزرو هستيم تا اگر اين كساني كه فاند گرفتن قبول نكردن برن, از ما جايگزين كنن. و اگر قبول كردن يا ما رو ريجكت كنن و يا بهمون پذيرش بدون فاند بدن.