صفحه 99 از 102 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1018

موضوع: تحصيل در مجارستان

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مجارستان

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedssh نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت شما به خیر

من در حال حاضر دانشجوی ترم 2 ارشد مهندسی دانشگاه فردوسی هستم و به احتمال خیلی زیاد در دانشگاه BME ارشد پذیرش می گیرم. به نظر شما ارزششو داره که از فردوسی انصراف بدم و به مجارستان برم؟

سوال بعدی این که خانمم ترم 4 روانشناسی می خونه آیا راهی هست که با خودم ببرمش و همونجا ادامه تحصیل بده؟
    سلام دوست عزیز
    من الان مجارستان هستم. سطح و امکانات دانشگاه های مجارستان خوب هست ولی به نظر من ارزش نداره که دوباره بخواین ارشد رو از اول بخونید. اگر ارشد رو ایران تموم کنید و یه مقدار هم روی CV خودتون کار کنید می تونید خیلی راحت برای دکتری در مجارستان پذیرش بگیرد. در مورد خانومتون هم اطلاع ندارم که ویزای همراه میده مجارستان یا نه ولی به احتمال زیاد بدن. و اگر بخوان ادامه تحصیل بدن باید پذیرش دانشگاه داشته باشند و ویزای دانشجویی. البته تا اونجایی که من اطلاع دارم.

Junior Member

خیلی ممنون از پاسختون من دکتری به فکر دانشگاه های آلمان و هلند هستم فکر میکنم CV خوبی داشته باشم قبلا هم دانشگاه LUT مستر پذیرش گرفتم. امکانات دانشگاه خیلی برای من مهم هستش. شما اطلاعاتی از رشته های مهندسی دانشگاه دارید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

سلام دوستان کسی در مورد دانشگاه دبرسن و همچنین بورسیه مجارستان سوالی داشت لطفا سوال خود را در همین پست ریپلای کنه که بتونم ببینم و متوجه بشم تا بتونم پاسخگو باشم.در خدمتم موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arad_irani90 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی در مورد دانشگاه دبرسن و همچنین بورسیه مجارستان سوالی داشت لطفا سوال خود را در همین پست ریپلای کنه که بتونم ببینم و متوجه بشم تا بتونم پاسخگو باشم.در خدمتم موفق باشید

سلام. ببخشین میخواستم بپرسم بر حسب تجربه شما آیا برای کسب این بورسیه همان سطح زبان B2 کافیست یا نیاز به نمرات بالاتر زبان می باشد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

با سلام همون مدرک ب 2 کفایت میکنه نگران نباشید

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    سوالم این هست که اگر من ویزای تحصیلی بگیرم برای مجارستان آیا همسر و فرزندم هم می توانند با من وارد خاک محارستان بشوند؟ آیا همسر اجازه کار کردن دارد ؟
    ممنو میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط azam1358 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    سوالم این هست که اگر من ویزای تحصیلی بگیرم برای مجارستان آیا همسر و فرزندم هم می توانند با من وارد خاک محارستان بشوند؟ آیا همسر اجازه کار کردن دارد ؟
    ممنو میشم
    سلام وقت شما بخیر بله میتونین ببرین فقط باید مدارک که ارایه میدین کامل باشه اجازه کار میدن بهشون ولی اونقدر روش حساب نکنین چون کار کردن با زبان انگلیسی یکم سخت پیدا میشه تو مجارستان. در کل برای ویزا میشه کرفت ولی مدارکی که ثابت کنه بعد از اتمام درس برمیگردین ایران را باید به سفارت ارایه بدی موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arad_irani90 نمایش پست ها
    سلام وقت شما بخیر بله میتونین ببرین فقط باید مدارک که ارایه میدین کامل باشه اجازه کار میدن بهشون ولی اونقدر روش حساب نکنین چون کار کردن با زبان انگلیسی یکم سخت پیدا میشه تو مجارستان. در کل برای ویزا میشه کرفت ولی مدارکی که ثابت کنه بعد از اتمام درس برمیگردین ایران را باید به سفارت ارایه بدی موفق باشید

سپاس از شما
    منظورم کاراهای تاسیساتی هست . مثل لوله کشی یا برق کشی از اینها هم اطلاع دارین ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telemark university;systems and control

سلام و وقت بخیر.
    ببخشید برای گرفتن ویزای همسرم به صورت همزمان با ویزای من چه مدارکی باید ارائه بدیم و تایپ ویزا چی هست؟ و همچنین هزینه زندگی برای دو نفر در شهر بوداپست به صورت دانشجویی چقدر می شه تقریبا؟ آیا ارائه گواهی بورس برای گرفتن ویزا برای جفتمون کافی هست یا در غیر اینصورت چه مقدار تمکن مالی باید ارائه بدهیم؟

ممنون میشم از پاسخگویی تون دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranD نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر.
    ببخشید برای گرفتن ویزای همسرم به صورت همزمان با ویزای من چه مدارکی باید ارائه بدیم و تایپ ویزا چی هست؟ و همچنین هزینه زندگی برای دو نفر در شهر بوداپست به صورت دانشجویی چقدر می شه تقریبا؟ آیا ارائه گواهی بورس برای گرفتن ویزا برای جفتمون کافی هست یا در غیر اینصورت چه مقدار تمکن مالی باید ارائه بدهیم؟

ممنون میشم از پاسخگویی تون دوستان
    سلام تجریه من نشون داده گواهی بورس باری گرفتن ویزا کافی نیست شما باید حتما مدارکی مالی دال بر اینکه توانایی پرداخت هزینه های زندگی همسرتون هم دارین رو نشون بدین.ببینید پروسه ویزا برای هر شخصی متفاوت هستش ولی در کل روال و مدارک یکی هستش شما اگه بتونین یه سند ملکی به نام خودتون یا خانمتون اوگی کنید خیلی تاثیر گزار هستش.ولی در کل امیدوار باشید و من دیدم که ویزا همراه همسر دادن فقط بیمه رو حتما حتما اقدام کنید براش و بگیرین حتما بیمه خوده مجارستان.در مورد هزینه های زندگی همش بستگی به نوع زندگی شما داره توی مجارستان شما از 600 یورو حداقل بگیرین تا 1000 یورو به نظرم با بورس شما مشکلی نخواهید داشت ان شا الله.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)