صفحه 102 از 102 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,018 , از مجموع 1018

موضوع: تحصيل در مجارستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    AMO(Atomic , Molecular and Optics)/University of Tehran

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مجارستان

سلام خدمت تمامی دوستان. آیا این درسته که بعد از اتمام تحصیل در بورس stipendium باید برگردیم ایران؟ از دوستان میشه کمی بیشتر توضیح بدن. آیا مدرک دکتری رو بهمون میدن؟ و آیا تبصره و اسثنا و یا راهی برای دور زدن وجود داره؟
    خیلی ممنون از وقتی که صرف میکنین.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad279 نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی دوستان. آیا این درسته که بعد از اتمام تحصیل در بورس stipendium باید برگردیم ایران؟ از دوستان میشه کمی بیشتر توضیح بدن. آیا مدرک دکتری رو بهمون میدن؟ و آیا تبصره و اسثنا و یا راهی برای دور زدن وجود داره؟
    خیلی ممنون از وقتی که صرف میکنین.
    بله صحت داره چون تاریخ اخرین residence permit شما تا پایان رسمی دوره دکترا که معمولا ماه جون هست معتبر هست. مثلا اگه دوره تحصیل شما بین سپتامبر 2020 تا جون 2024 باشه اخرین اجازه اقامتی که میگیرین فقط تا پایان جون 2024 معتبر خواهد بود و این به این معنیه که شما عملا حتی اگه نتونین تا اون تاریخ دفاع کنین ممکنه به مشکل بربخورین. این اتفاقی بوده که برای چند تا از دوستان خود من افتاده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    بله صحت داره چون تاریخ اخرین residence permit شما تا پایان رسمی دوره دکترا که معمولا ماه جون هست معتبر هست. مثلا اگه دوره تحصیل شما بین سپتامبر 2020 تا جون 2024 باشه اخرین اجازه اقامتی که میگیرین فقط تا پایان جون 2024 معتبر خواهد بود و این به این معنیه که شما عملا حتی اگه نتونین تا اون تاریخ دفاع کنین ممکنه به مشکل بربخورین. این اتفاقی بوده که برای چند تا از دوستان خود من افتاده.
    ممنون از راهنماییتون
    در واقع سوال من اینکه آیا مدرک دکتری رو دانشگاه مجاری بهمون میده یا نه؟ و آیا میشه برای پست داک مستقیم بعد دکتری و یا ویزا جاب ریسرچ اقدام کرد؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad279 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    در واقع سوال من اینکه آیا مدرک دکتری رو دانشگاه مجاری بهمون میده یا نه؟ و آیا میشه برای پست داک مستقیم بعد دکتری و یا ویزا جاب ریسرچ اقدام کرد؟
    مدرک رو که بعد از دفاع بهتون میدن. پروسه پست داک خیلی راحت و سریع نیست و توصیه من اینه ککه قبل از اینکه درستون تموم بشه به یه استاد تو همون مجارستان یا کشور دیگه برای پست داک لینک بشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

لطفا دوستانی که از بورسیه
    stipendium استفاده کردند میشه بیش تر در مورد تعهد خدمت به ایران بگید؟ منظورم اینکه بعد از پایان تحصیل اگه پوزیشن پست داک گیرمون بیاد میتونیم بمونیم؟ آیا تقاضای جاب سیکر بدیم موافقت میکنند؟ آیا بعد از چهار سال، ایران با توجه به تعهد خدمت، پاسپورت رو ضبط میکنه و نمیتونیم تمدید کنیم؟
    ممنون میشم که کامل راهنمای کنین و یا بهم پیام خصوصی بدین تا بتونم جواب سوالاتم رو بگیرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز. ممنون میشم که در مورد تعهد خدمت توی بورس stipendium کمی توضیح بدین. (دقیقا به چه صورت اجرا میشه و آیا بلافاصله بعد تحصیل اگه جاب آفر داشته باشیم میتونیم توی خارج مشغول بشیم یا نه./آیا پاسپورت بعد اتمام تحصیل میگیرن تا اتمام تعهد خدمت و یا فقط زمان ویزا تموم میشه)
    سوال دیگه هم داشتم آیا ماهی 500 یورو فقط برای هزینه زندگی 2 نفر کافیه(بدون در نظر گرفتن هزینه اجاره منزل

Junior Member

دوستان من در حال ثبت نام برای بورس stipendium برای مقطع ارشد بودم که امروز متوجه شدم محدودیت سنی وجود داره و برای ارشد حداکثر سن باید 30 باشه.آیا درسته؟

Junior Member

سلام دوستان ... من یه راهنمایی میخواستم من 38 سالمه وبرای یه بیزینس اسکول به نام وکرله در بوداپست برای یه دوره 9 ماهه IT اقدام کردم که پشتش قرارداد کاری داره.. میخواستم ببینم کسی در این باره تجربه ای داره و اینکه آیا ویزا شدن به صورت کلی برای مجارستان سخته؟ آخه درباره کانادا که خیلی ریجکتی میبینم و ترس دارم البته من برای این موضوع تمام شرایط رو دارم یعنی حتی سنم هم منطقی هست ولی مدرک زبان هنوز نگرفتم بخاطر کرونا 5.5 آیلتس می خواد با دانشگاه مکاتبه کردم ( منظورم همین وکرله هست) اون میگه مسیله ای نیست ما با شما اینترویو میزاریم... میخواستم بدونم برای ویزا شدن مشکل پیش نمیاد؟ ممنون میشم کمک بفرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)