صفحه 101 از 102 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1018

موضوع: تحصيل در مجارستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مجارستان

نقل قول نوشته اصلی توسط RahaaRaad نمایش پست ها
    دوستان با این صحبتای شماها منم علاقمند شدم از دانشگاهای مجار بیشتر بدونم.

یک کمی سایت دانشگاهشونو نگاه کردم و اولین سوالم در مورد هزینهاس. مثلا شهریه دانشگاه برای رشته های دندانسازی و داروسازی سالی چند هست؟ برای مهندسیها چطور؟ دوم هزینه های زندگیه. مثلا برای یک نفر با شرایط خیلی معمولی زندگی ماهیانه واقعن چقدر باید پول داشته باشیم؟ فرق هزینها در بوداپست با شهرهای دیگر مثلن دبرتسن چقدره؟

خیلی از کمکاتون و محبتتون متشکرم
    سلام وقت شما هم بخیر
    بستگی به رشته انتخابی داره برای دوره پزشکی 16000 تا دندون 15000 تا داروسازی 10000 تا مهندسی 7000 دلار در سال باید هزینه کنی فقط دانشگاه
    یک نفر شرایط زندگی معمولی داشته باشه دبرسن حدود 600 تا 700 یورو در ماه خرجشه در بوداپست 20 درصد بیشتره یکم
    موفق باشید

Junior Member

سلام . ممنونم بابات اطلاعات خوبتون .

چند سوال دارم . ممنون میشم اگر اطلاع دارید راهنماییم کنید .

1 - بنده مدرک ایلتس 5 دارم که متاسفانه ماه پیش اکسپایر شد . کدارم دانشگاه ها (خصوصا فنی ) امکان اخذ پذیرش بدون مدرک زبان را دارند ؟ (بنده برای مصاحبه هم آمادگی دارم )
    2 - کدام دانشگاه ها دوره های آموزش زبان دارند ؟ (برای همسرم) و ایا با این دوره ها امکان ویزا تحصیلی و همراه گرفتن هست ؟
    2 - ایا کشور مجارستان ویزای همراه همسر را همزمان با دانشجو صادر میکنه ؟ اطمینان دارید ؟ همسر فقط اجازه اقامت خواهد داشت یا اجازه کار هم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arad_irani90 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی در مورد دانشگاه دبرسن و همچنین بورسیه مجارستان سوالی داشت لطفا سوال خود را در همین پست ریپلای کنه که بتونم ببینم و متوجه بشم تا بتونم پاسخگو باشم.در خدمتم موفق باشید
    اقا سلام. یک سوال داشتم واسه ارشد رشته مدیریت کشاورزی اقدام کردم برای دانشگاه دبرسن. ایا اطلاعاتی در مورد سطح اموزش در این رشته یا دانشگاه دارید؟ و یک سوال دیگر واسه مصاحبه باskype با دانشگاه چه سوالاتی میپرسن ؟ (2روز دیگر مصاحبه با skype با دانشگاه دارم) و هم چنین موقع مصاحبه سفارت چه سوالاتی میپرسن؟. ممنون میشم پاسخ بدی

Junior Member

سلام

دوستان ایا با پذیرش در دوره های زبان امکان ویزا گرفتن هست ؟
    ایا ویزا همراه ( اقامت همسر تا اتمام تحصیل) در مجارستان وجود دارد ؟ اگر وجود دارد . ورود میتواند همزمان باشد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط astarali نمایش پست ها
    سلام

دوستان ایا با پذیرش در دوره های زبان امکان ویزا گرفتن هست ؟
    ایا ویزا همراه ( اقامت همسر تا اتمام تحصیل) در مجارستان وجود دارد ؟ اگر وجود دارد . ورود میتواند همزمان باشد ؟
    سلام دوست عزیز خیلی کم پیش میاد همراه همسر ویزا همزمان بدن ولی بعد از اینکه شما رفتین احتمال داره که بهتون ویزا بدن. در مورد دوره های زبان امکانش کمه ولی هیچ چیزی نشدنی نیست موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط arad_irani90 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی در مورد دانشگاه دبرسن و همچنین بورسیه مجارستان سوالی داشت لطفا سوال خود را در همین پست ریپلای کنه که بتونم ببینم و متوجه بشم تا بتونم پاسخگو باشم.در خدمتم موفق باشید
    سلام به همه دوستان عزیز
    من برای بورسیه دولتی مجارستان در رشته داروسازی شهر پچ اقدام کردم و رزومه من با 28 سال سن به شرح زیره.
    1-ایلتس 7
    2-دانش زبان آلمانی B1
    3-ترجمه کتاب
    4-مقاله علمی 1 عدد
    5-لیسانس بیوتکنولوژی (معدل 17)
    6-یک سال سابقه کار در آزمایشگاه سلول درمانی
    7-گذراندن 104 ساعت دوره های دارو شناسی
    8-مدرک دارو شناسی (بین المللی)
    9-دو سال سابقه کار در داروخانه
    10-گذراندن 2 واحد فارماکولوژی
    11-معرفی نامه از یک استاد بین المللی (دکترای بیوتکنولوژی پزشکی) با اچ ایندکس 24
    12-دارای سخنرانی و سمینار
    13-برگذاری ورک شاپ در حوضه کشت سلول به عنوان مدرس

و اما سوال های بنده
    1-احتمال پذیرش با بورسیه من چند درصده ؟
    2-امکان داره پذیرش بدون امتحان ورودی بگیرم ؟
    3-در صورت قبولی در بورسیه .تو توضیحات بورسیه گفته که علاوه بر محل اقامت و تحصیل رایگان ماهیانه 43.700 فورینت پرداخت میشه. سوال من اینجاست که این هزینه برای یک ماه یک زندگی دانشجویی کافیه ؟
    4-کار های دانشجویی به چه صورته ؟ راحت پیدا میشه ؟درآمدها چطوره ؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی های خوبتون.

سلام دوستان. من بورسیه دولتی مجارستان رو گرفتم برای ارشد. برای ویزا چندین مورد مبهم هست که ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.
    1. مدرک دیپلم رو میخوان. باید از کجا گرفت؟
    2. بحث تمکن مالی من ازشون پرسیدم گفتن اصلا نمیتونیم عدد بگیم. و من الان نمیدونم چقدر باید در حسابم باشه. با توجه به بورسیه بودنم این عدد چقدر باشه کافیه؟
    3. بحث اینشورنس کاور هم گفت باید بیمه غیر دولتی بگیری برای شینگل. منظور بیمه های سفریه؟ به چه مدت؟

سلام دوستان
    یک سوال دارم موقعیتی پیش اوده که شانس پذیرش در اتریش بدون فاند و مجارستان همراه مبلغی فاند برام وجود داره
    کدام یک بهتره میشه راهنمایی کنید واقعا سردرگم شدم

Junior Member

سلام
    من فوق لیسانس الکترونیک دارم از دانشگاه آزاد.
    حالا میخواستم برای ادامه تحصیل یا دکترای الکترونیک بخونم یا MBA
    لطفا در صورت امکان چندتا دانشگاه که این رشته ها رو داشته باشد معرفی کنید
    ممنون

سلام من شنیدم کسی که ۱ سال دوره زبان در مجارستان رو بگذرونه بعد ۱ سال میتونه به کشور دیگری از حوضه شینگن بره این درسته ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)