صفحه 100 از 102 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1018

موضوع: تحصيل در مجارستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مجارستان

نقل قول نوشته اصلی توسط azam1358 نمایش پست ها
    سپاس از شما
    منظورم کاراهای تاسیساتی هست . مثل لوله کشی یا برق کشی از اینها هم اطلاع دارین ؟
    ببینید اینجا شما باید یه جوری ارتباط برقرار کنید با بقیه برای همین عرض کردم زبان مهم هستش مگه اینکه به صورت ازاد برای ایرانی ها یا دانشجویان خارجی کار کنید که این قضیه اش فرق میکنه.در کل تعریف کار فرق میکنه ولی در کل داشتن زبان مجاری برای کار خوب نیازه ولی اگه کار پاره وقت اینا مد نظرتون باشه چرا میشه پیدا کرد

istadoor
    Guest

اگه موفق به بورس شدید نتایج کارتون رو همینجا بنویسید بقیه بچه ها استفاده کنن خیلی ممنون

Junior Member

سلام من برای ارشد دانشگاه دبرسن میخواستم درخواست بدم که به من دانشگاه گفت کل هزینه ارشد قبل پذیرش باید پرداخت کنی تا به شما پذیرش بدیم وبعد وقت سفارت بگیری. ایاشما دبرسن درس میخونی؟ اگر ویزام ریجکت شد چطوری اون همه پول پرداختی پس بگیرم؟ مممنون میشم پاسخ بدی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arad_irani90 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی در مورد دانشگاه دبرسن و همچنین بورسیه مجارستان سوالی داشت لطفا سوال خود را در همین پست ریپلای کنه که بتونم ببینم و متوجه بشم تا بتونم پاسخگو باشم.در خدمتم موفق باشید

سلام من برای ارشد دانشگاه دبرسن میخواستم درخواست بدم که به من دانشگاه گفت کل هزینه ارشد قبل پذیرش باید پرداخت کنی تا به شما پذیرش بدیم وبعد وقت سفارت بگیری. ایاشما دبرسن درس میخونی؟ اگر ویزام ریجکت شد چطوری اون همه پول پرداختی پس بگیرم؟ مممنون میشم پاسخ بدی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط usermn21 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز وقت شما بخیر
    بله هزینه یک سال دانشگاه رو باید پرداخت کنی دانشگاه دبرسن نماینده رسمی داره در ایران و ادم کاملا محترم و مورد تایید دانشگاه هستش.یک درصد اگه ریجکت شدی از طریق نماینده پول به شما برگشت داده میشه. و در نهایت احتمال ریجکتی ویزای مجارستان برای تحصیل 0.001 هستش پس نگران نباش

Junior Member

سلام دوست عزیز وقت شما بخیر
    بله هزینه یک سال دانشگاه رو باید پرداخت کنی دانشگاه دبرسن نماینده رسمی داره در ایران و ادم کاملا محترم و مورد تایید دانشگاه هستش.یک درصد اگه ریجکت شدی از طریق نماینده پول به شما برگشت داده میشه. و در نهایت احتمال ریجکتی ویزای مجارستان برای تحصیل 0.001 هستش پس نگران نباش

نه دانشگاه گفت برای 2سال ارشد کل 2سال باید پرداخت کنی.سوال دیگر من یک ریجکتی از یک کشور اروپایی دارم حدود 7 ماه پبش. سنم 31 سال دارم. برای دوره زبان با توجه سنم و ریجکتی قبلی ویزا میده مجارستان؟و یک سوال دیگر شما از طریق نماینده تو تهران کاراتون را انجام دادین؟

سلام دوستان. من میخوام برای مقطع لیسانس اقدام کنم و سی و دو سالمه.
    1. ایا با توجه به سنم احتمال داره ریجکت بشم از طرف سفارت؟
    2. ایا به مدرک زبان انگلیسی نیازه برای ویزا و پذیرش؟
    3. برای سفارت چقدر تمکن نیازه؟
    4. ایا سفارت مصاحبه میکنه برای ویزای دانشجویی؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط usermn21 نمایش پست ها
    نه دانشگاه گفت برای 2سال ارشد کل 2سال باید پرداخت کنی.سوال دیگر من یک ریجکتی از یک کشور اروپایی دارم حدود 7 ماه پبش. سنم 31 سال دارم. برای دوره زبان با توجه سنم و ریجکتی قبلی ویزا میده مجارستان؟و یک سوال دیگر شما از طریق نماینده تو تهران کاراتون را انجام دادین؟
    خوب ببین از لحاظ اینکه دو سال پرداخت کنی و ویزا نگیری بهت پولو بر میگردونه نگرانش نباش. سن مهم نیست اینجا داریم 41 ساله داره فوق میخونه!!!! دوره زبان اقدام نکن فقط برای ارشد اقدام کن اصلا مشکلی نیست.با خوده نماینده دانشگاه دبرسن صحبت کن قشنگ برات توضیح میده نگرانش نباش چیز مهمی نیست اصلا اینا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط maury نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخوام برای مقطع لیسانس اقدام کنم و سی و دو سالمه.
    1. ایا با توجه به سنم احتمال داره ریجکت بشم از طرف سفارت؟
    2. ایا به مدرک زبان انگلیسی نیازه برای ویزا و پذیرش؟
    3. برای سفارت چقدر تمکن نیازه؟
    4. ایا سفارت مصاحبه میکنه برای ویزای دانشجویی؟
    ممنونم
    1.احتمالش هست ریجکت بشی ولی میتونی برای ارشد اقدام کنی.البته استثنا هایی بودن اینجا و من دیدم ایرانی که سنشون 33 سال یا 35 سال بودن و لیسانس فیزیوتراپی اقدام کردن و ویزا گرفتن واسه همین بستگی به شرایطتت و شرایط سفارت داره
    2.بعضی دانشگاها نیاز داره بعضی ها نیاز نداره بستگی به نوع دانشگاهت داره.در مورد سفارت اطلاعی ندارم صادقانه بعضی ها رو دیدم داشتن و بعضی هم نداشتن و ویزا گرفتن!
    3.هزینه یک سال زندگی در مجارستان حدودا 10.000 تا 12.000 یورو در حسابت باشه کافیه.
    4.بعضی وقتا مصاحبه میگیره و دلیل سفر میخواد ازت کم پیش میاد
    در کل سفارت مجارستان راحت ویزا میده برای دانشجویی نسبت به بقیه کشور ها
    موفق باشید

Junior Member

دوستان با این صحبتای شماها منم علاقمند شدم از دانشگاهای مجار بیشتر بدونم.

یک کمی سایت دانشگاهشونو نگاه کردم و اولین سوالم در مورد هزینهاس. مثلا شهریه دانشگاه برای رشته های دندانسازی و داروسازی سالی چند هست؟ برای مهندسیها چطور؟ دوم هزینه های زندگیه. مثلا برای یک نفر با شرایط خیلی معمولی زندگی ماهیانه واقعن چقدر باید پول داشته باشیم؟ فرق هزینها در بوداپست با شهرهای دیگر مثلن دبرتسن چقدره؟

خیلی از کمکاتون و محبتتون متشکرم

1.احتمالش هست ریجکت بشی ولی میتونی برای ارشد اقدام کنی.البته استثنا هایی بودن اینجا و من دیدم ایرانی که سنشون 33 سال یا 35 سال بودن و لیسانس فیزیوتراپی اقدام کردن و ویزا گرفتن واسه همین بستگی به شرایطتت و شرایط سفارت داره
    2.بعضی دانشگاها نیاز داره بعضی ها نیاز نداره بستگی به نوع دانشگاهت داره.در مورد سفارت اطلاعی ندارم صادقانه بعضی ها رو دیدم داشتن و بعضی هم نداشتن و ویزا گرفتن!
    3.هزینه یک سال زندگی در مجارستان حدودا 10.000 تا 12.000 یورو در حسابت باشه کافیه.
    4.بعضی وقتا مصاحبه میگیره و دلیل سفر میخواد ازت کم پیش میاد
    در کل سفارت مجارستان راحت ویزا میده برای دانشجویی نسبت به بقیه کشور ها
    موفق باشید
    خوب ببین از لحاظ اینکه دو سال پرداخت کنی و ویزا نگیری بهت پولو بر میگردونه نگرانش نباش. سن مهم نیست اینجا داریم 41 ساله داره فوق میخونه!!!! دوره زبان اقدام نکن فقط برای ارشد اقدام کن اصلا مشکلی نیست.با خوده نماینده دانشگاه دبرسن صحبت کن قشنگ برات توضیح میده نگرانش نباش چیز مهمی نیست اصلا اینا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)