صفحه 37 از 102 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 1018

موضوع: تحصيل در مجارستان

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مجارستان

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره در مجارستان کدوم کالج بهتره ؟

با سلام
    من دارای لیسانس مهندسی نرم افزار از یه دانشگاه غیر انتفاعی با معدل13.82
    کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی پیام نور با معدل16.30
    مدرک زبان آیلتس 6.5
    3تاisi با اینفکت صفر
    3تا کتاب چاپ شده و 1کتاب به زبان انگلیسی در مراحل چاپ
    داور کنفرانس ملی
    داور کنفرانس بین المللی
    حدود 25 مقاله در کنفرانس های ملی، بین المللی و منطقه ای
    مدرک ممیزی iso9001 : 2008
    و مدارک شرکت درکارگاها و کنفرانس های مختلف می باشم
    میخواستم بدونم شانس من برای گرفتن پذیرش و بورس دکترا چقدره؟؟؟؟؟
    وضعیت کار در مجارستان چطوره؟؟؟میشه کار پیدا کرد؟؟؟؟ اینو بگم که هدف بنده زندگی و کار در خارج از کشور هستش. آیا مجارستان جای خوبی برای زندگی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر

من دانشجوی سال اول دکترای سرطان شناسی در انگلستان هستم. ارشدم رو در ایران گرفتم، میخوام بدونم شرایط تغییر رشته و خواندن دندانپزشکی در مجارستان چطور هست؟ میتونم بعضی درسها رو معادل سازی کنم؟ چیزی از طول مدت تحصیلم کم میشه؟؟ هزینه هاش چطور هست؟ خیلی ممنونم میشم اگر راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط saharsabet نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر

من دانشجوی سال اول دکترای سرطان شناسی در انگلستان هستم. ارشدم رو در ایران گرفتم، میخوام بدونم شرایط تغییر رشته و خواندن دندانپزشکی در مجارستان چطور هست؟ میتونم بعضی درسها رو معادل سازی کنم؟ چیزی از طول مدت تحصیلم کم میشه؟؟ هزینه هاش چطور هست؟ خیلی ممنونم میشم اگر راهنمایی کنید.
    خیر معمولا هیچ واحدی رو تطبیق نمیدن. مشکلی نیست شما به شرط پاس کردن امتحان ورودی دانشگاه میتونید وارد این رشته بشید. هزینه هم سالی فکرکنم 16000 دلار شهریه و حداقل 10000 دلار هزینه زندگی رو در نظر بگیرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA University Of Tehran

سلام دوستان وقت بخیر
    من میخوام برای ترم پاییز 2016 دکترای بازاریابی اقدام کنم. می خواستم بدونم پذیرش دکتری همراه با اسکولارشیپ هست؟
    به نظرتون با این رزومه شانسی دارم؟
    میشه لطفا درباره شانس پذیرش من در مقطع دکتری بازاریابی نظر بدین

کارشناسی: مدیریت بیمه، دانشگاه علوم اقتصادی، روزانه. معدل:15.76
    ارشد: مدیریت اجرایی گرایش بازاریابی و صادرات،پردیس فارابی دانشگاه تهران، روزانه، معدل :18.45

رتبه 42 ارشد و شاگرد اول . نمره پایان نامه: 19.5
    مقاله: هنوز مقالاتم چاپ نشده اما 3 تا مقاله پذیرش شده از کنفرانس های بین المللی دارم؛ یک مقاله ارسال شده به ژورنال آمریکایی معتبر و یکی هم در مرحله ارساله .

زبان: 14 آذر امتحان آیلتس دارم حداقل 6.5

سابقه کار: 2 سال سابقه کار بیمه ای، تو دانشگاه هم دستیار فنی کلاس های مجازی بودم. الانم زبان تدریس میکنم.

gre: هنوز امتحان ندادم

بنظرتون اصلا شانسی هست برای پاییز 2016؟ ددلاین دانشگاه های مجارستان کی هست؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

!work hard in silence, let success make the noise

سلام من میخوام برم مجارستان دندانپزشکی بخونم معدل دیپلمم هم بالای ۱۶ هست
    میتونم بعد از ۲ سال که تو مجارستان خوندم بیام ایران ادامه بدم ؟
    وکیلی که باهاش صحبت کردم گفته به خاطر این قضیه مشروط بودن مجارستان هیچ تعهدی نمیده که حتما بتونم برگردم و گفته شاید نشه بعد از ۲ سال برگردم و مجبور شم همشو همونجا بخونم
    در ضمن کسایی که الان اونجا دارن دندون میخونن اگه هستن یه توضیحات کلی واسم بدن ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط Annaghaboos نمایش پست ها
    وکیلی که باهاش صحبت کردم گفته به خاطر این قضیه مشروط بودن مجارستان هیچ تعهدی نمیده که حتما بتونم برگردم و گفته شاید نشه بعد از ۲ سال برگردم و مجبور شم همشو همونجا بخونم
    در ضمن کسایی که الان اونجا دارن دندون میخونن اگه هستن یه توضیحات کلی واسم بدن ممنونم
    سلام، معدلتون تاثیری در پذیرشتون نداره، باید برای ورود امتحان ورودی دانشگاه بدین، که شامل دروس بیولوژی،شیمی،زبان انگلیسی عمومی،زبان انگلیسی مدیکال میشه، بعد هم یک مصاحبه میدین که توش سوال علمی ازتون پرسیده میشه، اینارو که گفتم شاید ترسناک به نظر بیاد، اما آسونِ کلی دانشجوی ایرانی هست اینجا، یعنی احتمال قبولی پایین نیست،قانون وزارت بهداشت اینه که برای دانشگاههای مشروط باید معدل بالای ۱۶ باشه و هیچ درسی زیر ۱۴ نداشته باشین ، ۷۲ واحد پاس میکنین میرین ایران امتحان میدین و میشینین سر کلاس، واحد هایی که مارستان پاس کردین هم اگه نمرش بالای ۳ باشه قبول میشه تو ایران.

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

وکیلی که باهاش صحبت کردم گفته به خاطر این قضیه مشروط بودن مجارستان هیچ تعهدی نمیده که حتما بتونم برگردم و گفته شاید نشه بعد از ۲ سال برگردم و مجبور شم همشو همونجا بخونمدر ضمن کسایی که الان اونجا دارن دندون میخونن اگه هستن یه توضیحات کلی واسم بدن ممنونم

The dentistry programme is ten-semesters-long; students who successfully complete the programme and pass the Final Board exams at the end of the training period are granted the Doctor of Dental Medicine (D.M.D.) degree.
    Postgraduate courses are available at the Faculty of Dentistry, ending with a specialty exam in the following fields:

1. Paedodontics
    2. Orthodontics
    3. Periodontology
    4. Dentoalveolar Surgery
    5. Conservative and Prosthetic Dentistry

The language of the postgraduate courses and the specialty exams is Hungarian. The courses convey theoretical knowledge and practical skills.
    If you wish to take a specialty exam, you must meet the following requirements:

• a specialty exam may be taken after 36 months of professional practice fulfilled as an employee, according to Hungarian law. To complete this practice, therefore, you must obtain a work permission;
    • professional practice includes theory and treating patients. You will need a good command of the Hungarian language to understand theory, and be able to communicate with patients;
    • Non-European citizens must have their degree nostrificated.

The Faculty of Dentistry has an accredited Ph.D. programme called Research in the Dental Sciences.
    Currently, there are nearly 800 dental students studying at the Faculty, 40 percent of whom are international. The Faculty has 100 full-time and part-time professors and tutors. The major theoretical and clinical subjects are taught by the Faculty of Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarbrk نمایش پست ها
    سلام، معدلتون تاثیری در پذیرشتون نداره، باید برای ورود امتحان ورودی دانشگاه بدین، که شامل دروس بیولوژی،شیمی،زبان انگلیسی عمومی،زبان انگلیسی مدیکال میشه، بعد هم یک مصاحبه میدین که توش سوال علمی ازتون پرسیده میشه، اینارو که گفتم شاید ترسناک به نظر بیاد، اما آسونِ کلی دانشجوی ایرانی هست اینجا، یعنی احتمال قبولی پایین نیست،قانون وزارت بهداشت اینه که برای دانشگاههای مشروط باید معدل بالای ۱۶ باشه و هیچ درسی زیر ۱۴ نداشته باشین ، ۷۲ واحد پاس میکنین میرین ایران امتحان میدین و میشینین سر کلاس، واحد هایی که مارستان پاس کردین هم اگه نمرش بالای ۳ باشه قبول میشه تو ایران.
    ممنون که جواب دادین
    در مورد شهر پچ اطلاعاتی دارین ؟ درسته که میگن شهر دلگیریه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

ممنون که جواب دادین
    در مورد شهر پچ اطلاعاتی دارین ؟ درسته که میگن شهر دلگیریه ؟
    بلی، ببینید، به نظر من بهتره که گزینه اولتون حتما بوداپست و سملوایز باشه، اگه کالج میخواین برین هم به جز کالج مک دنیل به کالج دیگه فکر نکنین، حالا اگه خدای نکرده نتونستین سملوایز قبول بشین، سگد به عنوان گزینه بعدی از پچ خیلی بهتره، البته این نظر شخصی منه، اما کلا تجربه نشون داده دانشگاهها از نظر سختی قبولی، اول سملوایز سخته بعد سگد، و بعد پچ و دبرسن، دانشگاه سگد خیلی سطح علمی بالایی داره حتی در بعضی از دپارتمان ها بالاتر از سملوایز شاید.
    از لحاظ شهریتی هم خب بازم دانشجو ها میگن سگد از پچ بهتره چون باز دانشگاهش ایرانی کمتری داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)