صفحه 6 از 102 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1018

موضوع: تحصيل در مجارستان

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مجارستان

من پذیرش از دانشگاه الته دارم برای مقطع لیسانس می خوام اقدام کنم . کسی می دونه برای مدارک سفارت سقف حساب بانکی چقدر باید باشه ؟ و حساب باید ارزی باشه یا معمولی ؟
    درضمن من قراره اونجا با یه دانشجوی دیگه زندگی کنم و حالااصل قرارداد اجاره اون خونه رو الان چطوری به سفارت باید بدم ؟؟ و اون اجاره خونه به اسم من نیست و حتما کپی خواهد بود
    !!!!!

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

کاربران گرامی
    زین پس سوالات مربوط به ویزای تحصیلی مجارستان را در قسمتی که بدین منظور در نظر گرفته شده است ارسال نمائید.
    تمامی پست های فعلی به قسمت مربوطه انتقال داده شده است. بدیهی است که از این تاریخ به بعد در صورت ارسال پست های مربوط به ویزا در این قسمت، پست مربوطه بدون اطلاع نویسنده ی آن حذف خواهند شد. برای آگاهی بیشتر لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    با سپاس از همکاری شما

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

ApplyAbroad Senior Veteran

با سلام موضوع این متن چیست؟: با توجه باینکه سفارت مجارستان از دانشجویان مصاحبه زبان انگلیسی بعمل می آورد کلیه دانشجویان باید در کلاس آمادگی زبان انگلیسی جهت آمادگی مصاحبه شرکت نمایند که این دوره ها ۱۰ جلسه نیمه خصوصی می باشد و در ابتدا امتحان تعیین سطح Oxford Placement Test در محل مؤسسه برگزار می گردد.خوب اینا یعنی چی؟مگه مثلا تو سفارت آلمان هم باید این کارا رو کرد؟

ApplyAbroad Senior Veteran

با سلام.آیا برای اخذ ویزا 25000یورو برای یک سال لازم است؟خیلی خیلی زیاده!!!مگه هزینه زندگی کم نیست پس چطوری... از دوستان خواهش می کنم راهنماییم بکنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رادیولوژی - علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

هزینه زندگی مجارستان یه زمانی کم بود ، الان با اسپانیا فرقی نمیکنه
    مهاجرت = هزیمت
    I Wish i was'nt forced to do that

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رادیولوژی - علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دوستانی که سوالی در خصوص رشته های پزشکی دندانپزشکی داروسازی دارند در کشور مجارستان میتونند از من بپرسند ، دوست دارم کسانی که میان اینجا مثل من گیر یه منبع اطلاعاتی نباشند که مسیرشونو طولانی کنند و ناراحت و دپرس بشن تو یه مملکت داغون .
    من دندانپزشکی میخونم تو مجارستان و یک سالی هست اینجام .
    اگه کاری یا سوالی داشتید ایمیل بدید به من
    ویرایش توسط arash-iran : November 30th, 2011 در ساعت 08:23 PM دلیل: حذف ایمیل
    مهاجرت = هزیمت
    I Wish i was'nt forced to do that

با سلام.من می خواستم برای پزشکی مجارستان اقدام کنم که در سایتی خوندم گرفتن مدرک اونجا خیلی سخته و بیدلیل بچه ها رو می ندازن و بعضا پزشکی ۶ ساله رو ۹ ساله تمام میکنن تازه اگر بتوانند مدرک بگیرند .شما در این زمینه تجربه ایی دارین؟ واقعا دو دل شدم و نمی دونم کدوم کشور برای پزشکی انتخاب خوبیه؟

Junior Member

سلام خدمت اساتید.
    آیا دانشگاه فنی بوداپست برای یادگیری زبان انگلیسی خوب هست ؟
    من قصد دارم مدرک تافلم رو تو مجارستان بگیرم
    فقط نمیدونم دانشگاه فنی بوداپست این امکان رو داره ؟ یا برای یادگیری زبان کالج مک دانیل بهتر است ؟

باتشکر

سلام دوستان عزیز
    من 1سوال داشتم که میخواستم هر کدوم از دوستان که اطلاع دارند لطف کنن و بهم جواب بدن. خیلی هم عجله دارم.
    پروسه ی گرفتن ویزا از روزی که میریم سفارت برای گرفتن وقت تا روزی که ویزا صادر میشه چقدر طول میکشه؟
    ممنون میشم اگر لطف کنید و سریع جواب بدید.

Junior Member

Post پاسخ : تحصيل در مجارستان

سلام دوستان من میخوام واسه المان اقدام کنم واسه دکتری روانشناسی. با یک موسسه مشورت کردم بهم گفته یک سال برم مجارستان کالج یک دوره زبان المانی بخونم بعد اقدام کنم واسه المان به نظرتون کار درستیه؟!ممنون میشم جوابمو بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)