صفحه 79 از 102 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1018

موضوع: تحصيل در مجارستان

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مجارستان

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    لینکی که در امضا ی من هست کاملا همه اطلاعاتی که نیاز دارید نوشتم. صفحات قبلی همین تاپیک رو هم بخونید کاملا همه سوالات شما رو سایر دوستان داشتن و همشون رو من کامل جواب دادم
    بله ممنون از راهنمایی های مفیدتون.
    داشتم الان مطالعه میکردم.
    ولی سوالات مربوط به هزینه برا سال ٢۰١۶بود و خب احتمالا باید تغییر کرده باشه.
    و اکثرا برا داروسازی یا دندون بود
    اگه لطف کنید یه مبلغ تخمینی واسه امسال بگید ممنون میشم

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط shaqayeq_te نمایش پست ها
    تفاوتی نکردن هزینه ها. روی حداقل سالی صد میلیون تومن حساب کنید، زندگی به اضافه ی شهریه دانشگاه. شهریه دانشگاه ۱۶۰۰۰-۱۷۰۰۰ دلار هستش در سال و خرج زندگی هم حدودا ماهیانه هزار یورو

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام

بهترین راهنما و پاسخگوی سوالات شما خود سایت دانشگاه است.

موفق باشید
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

fgh1372 من چون تعداد پستام کمه نه میتونم پیام بازدید کننده بدم نه خصوصی خدمتتون.
    از طرفی امکان ایجاد تاپیک هم ندارم که توی تاپیک غیرمرتبط میپرسم و انگار برا دیگران مشکل ایجاد میکنه!

با توجه به تجربه خوبتون بنظر شما با هزینه ی سالانه40تومن و معدل 18.96 و( دارم واس ایلتس هم میخونم)برا پزشکی بجز مجارستان چه کشوری از نظر سطح علمی و اینده ای که بتونم برا تخصص به امریکا یا المان برم بهتره.
    قصد بازگشت به ایرانو ندارم که تایید وزارت بهداشت واسم مهم باشه.
    فقط میخوام گزینه بعدی با امکاناتی نزدیک به مجارستان (از همه نظر )رو پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    امیدوارم این پستو ببینید و حذف نشه
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_phy نمایش پست ها
    سلام مجدد

ممنون از پاسخگویی و وقتی که میذارید.
    شرایط خوابگاهی چطور هست ؟ برای دانشجو دکترا یک اتاق خواب با اینترنت و وسایل محیا هست ؟
    دوست عزيز پذيرش بورس من حدود ده روزه كه اومده. به نظرم شما به پروفايلتون سر بزنيد. البته نوشته بود كه دو سوم نتايج اومده و يك سومش هنوز مونده. پس نا اميد نلثباشيد اصلا

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

fgh1372 من چون تعداد پستام کمه نه میتونم پیام بازدید کننده بدم نه خصوصی خدمتتون.
    از طرفی امکان ایجاد تاپیک هم ندارم که توی تاپیک غیرمرتبط میپرسم و انگار برا دیگران مشکل ایجاد میکنه!

با توجه به تجربه خوبتون بنظر شما با هزینه ی سالانه40تومن و معدل 18.96 و( دارم واس ایلتس هم میخونم)برا پزشکی بجز مجارستان چه کشوری از نظر سطح علمی و اینده ای که بتونم برا تخصص به امریکا یا المان برم بهتره.
    قصد بازگشت به ایرانو ندارم که تایید وزارت بهداشت واسم مهم باشه.
    فقط میخوام گزینه بعدی با امکاناتی نزدیک به مجارستان (از همه نظر )رو پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    امیدوارم این پستو ببینید و حذف نشه
    ممنون
    شما هر کشوری مدرک گرفته باشید چه المان چه پاکستان برای امریکا باید امتحان های مربوطه رو شرکت کنید. در مورد اروپا تنها کشوری که پزشکی به انگلیسی داشته باشه و هزینه کمی هم داشته باشه ایتالیا هست. در مورد ازمون ایمت همین فروم سرچ کنید اطلاعاتشو دوستان نوشتن. اگر برای تخصص المان میخواید برید که خب بهترین کار گرفتن یه مدرک داخل اتحادیه اروپا هستش چون بعدش تنها سد راهتون زبان المانی خواهد بود و مصاحبه و رزومه برای اپلای کردن تخصص... جاهای ارزون تر و خب کیفیت پایین تر ولی داخل اتحادیه لهستان هست، رمانی و اسلوونی . چک هم سطح خوبی داره ولی هزینه هاش با مجار یکی میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    شما هر کشوری مدرک گرفته باشید چه المان چه پاکستان برای امریکا باید امتحان های مربوطه رو شرکت کنید. در مورد اروپا تنها کشوری که پزشکی به انگلیسی داشته باشه و هزینه کمی هم داشته باشه ایتالیا هست. در مورد ازمون ایمت همین فروم سرچ کنید اطلاعاتشو دوستان نوشتن. اگر برای تخصص المان میخواید برید که خب بهترین کار گرفتن یه مدرک داخل اتحادیه اروپا هستش چون بعدش تنها سد راهتون زبان المانی خواهد بود و مصاحبه و رزومه برای اپلای کردن تخصص... جاهای ارزون تر و خب کیفیت پایین تر ولی داخل اتحادیه لهستان هست، رمانی و اسلوونی . چک هم سطح خوبی داره ولی هزینه هاش با مجار یکی میشه
    ایتالیا کیفیت خوبی داره؟ ارزششو داره بخاطرش هزینه کنم؟ یکی از اشنایان اونجا ساکنه میگفتن هرجا میاید ایتالیا نیاید که اقصادشون خیلی ضعیف شده و زندگی اونجا سخته، نظر شما چیه؟
    نظرتون درمورد کشورای خارج از اتحادیه چیه؟ مث اوکراین؟ بین اونا کدوم ارزششو داره بهش فکر کنم.
    و یا کشورای اسیایی مث روسیه ؟
    بهترین گزینه بین این کشورا باتوجه شرایطم و مهم بودن امکانات و سطح برام چه کشوریه پیشنهادتون؟
    خیلی عذرمیخوام بابت پرگویی ولی خیلی نظراتتون واسم مفیده.
    پیشاپیش ممنونم

ایتالیا کیفیت خوبی داره؟ ارزششو داره بخاطرش هزینه کنم؟ یکی از اشنایان اونجا ساکنه میگفتن هرجا میاید ایتالیا نیاید که اقصادشون خیلی ضعیف شده و زندگی اونجا سخته، نظر شما چیه؟
    نظرتون درمورد کشورای خارج از اتحادیه چیه؟ مث اوکراین؟ بین اونا کدوم ارزششو داره بهش فکر کنم.
    بهترین گزینه بین این کشورا باتوجه شرایطم و مهم بودن امکانات و سطح برام چه کشوریه پیشنهادتون؟
    پیشاپیش ممنونم
    سلام
    به نظرم همون دبرسن بخون خیلی بهتره.بقیه جاها ارزش نداره.
    شرکت های اعزام دانشجو دبرسن هم به این دلیل میگن بده که نمیتونن به صورت آزاد اقدام کنند و باید حتما از طریق نمایندشون اقدام کنی به حرف شرکتا گوش نکن و اهمیت نده.
    موفق باشید

Junior Member

.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Solidsolid نمایش پست ها
    دوست عزيز پذيرش بورس من حدود ده روزه كه اومده. به نظرم شما به پروفايلتون سر بزنيد. البته نوشته بود كه دو سوم نتايج اومده و يك سومش هنوز مونده. پس نا اميد نلثباشيد اصلا
    ممنون
    البته با دو تا دانشگاه در تماس هستم ، گفتند اواسط جولای تا اواخرش اعلام میشه !
    به وزارت علوم هم که زنگ زدم ، بعد از پیگیری که شد ( چون از من هیچگونه مصاحبه و آزمونی گرفته نشد ) گفتند مدارک و امتیازت بالا بوده و تا اواخر همین ماه نتیجه را بهت ایمیل می کنند و باید فورم را به همراه آدرس دقیق براشون ارسال کنی تا دعوت نامه برای ویزا و مراحل ثبت نام بیاد دم درب خانه هتان !
    شما فورم را امضا کردید؟؟؟

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

پیشاپیش ممنونم
    در مورد ایتالیا خب رنک دانشگاه هایی که کورس انگلیسی دارن خوبه و رقابت هم زیاده شما باید ازمون ایمت رو شرکت کنید و نمره بالایی بگیرید که کار راحتی نیس، ولی هزینه های دانشگاه خیلی کمه و برعکس هزینه های زندگی بالا.... من به یکی از دوستانی که چندسالی هس ایتالیا دارن پزشکی میخونن میگم که لطف کنن برای شما نظرشون رو اینجا بنویسن... شما اگر میخواید خارج ایران بمونید که باید حتما داخل اتحادیه مدرک بگیرید تا موقعیت ادامه تخصص و کار رو داشته باشید ... مثلا روسیه یا هر کشور اسیایی مدرک بگیرید باید همونجا کار کنید یا برگردید ایران... ممکن یه سری از دوستان بگن دانشگاه های خوبی هم در اسیا هست ولی به نظر من برای تحصیل خارج کشور ارزش نداره هزینه کنید و باز داخل همون اسیا بمونید! اون کشور ها مثل روسیه و اوکراین و حتی چین مشکل زبان دارن و خیلی ناراضی هستن دانشجو ها از سطح زبان استاد ..... شما باید نظرتون رو یکی کنید ببینید هزینه براتون مهم هستش یا کیفیت و سطح دانشگاه. در اروپا اگر میخواید انگلیسی بخونید و کیفیت خوب و هزینه دانشگاه کم خب ایتالیا و بعدش مجارستان و چک که دوتای اخر شهریه دانشگاه بالایی دارن ولی خرج زندگی به مراتب کمتر از ایتالیا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)