صفحه 82 از 102 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1018

موضوع: تحصيل در مجارستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مجارستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Solidsolid نمایش پست ها
    سلام به همه
    بچه ها كسي ايده اي راجع به وقت سفارت داره؟ من زنگ زدم و گفتم خبر ميدن وقتتو. يكشنبه ز زدم هنوز خبر ندادن
    به من هم گفتن تا یک هفته زنگ میزنیم وقتو میگیم ولی نگفتن من دوباره خودم زنگ زدم وقتشو گفتن شما یکشنبه زنگ بزن پیگیر شو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaqayeq_te نمایش پست ها
    صد البته که سطح دانشگاه و امکانات عالی واسم خیلی مهم تره. ولی هزینه رو که نمیشه ندید .اگه میتونستم که نظرم اول رو مجارستان بود.
    ولی با توجه به گزیه های روی میز و شرایط باید انتخاب کنم.
    ممنون میشه این لطفو کنید که نظرشون رو برام بنویسن.
    از نظر سختی ازمون ایمت در همون حد دو ازمون ورودیه مجارستان هست یا تلاش بیشتری لازمه.
    و یه سوال دیگه که داشتم بنظرتون بجای اینکه طی این مدت روی زبان انگلیسیم بیشتر وقت بذارم شروع کنم به خوندن ایتاالیایی بهتر نیست که کورس ایتالیایی بردارم ،اگه ایتالیا اوکی شد؟
    شما با این شرایطی که دارین چرا به آلمان فکر نمیکنید ؟! مجارستان و ایتالیا جز کشور های سطح متوسط اروپا حساب میشن.

چرا میگن دبرسن ارزش نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
    دوستانی که با شرایط اونجا آشنایی دارید لطفا راهنمایی کنید

1-برای سمینار از بوداپست باید برم وزپرم(veszprem)قطار بهتره یا اتوبوس و کدوم از فرودگاه بوداپست نزدیک تر و سر راست تره؟
    2- دو شاخه پریز مثل مال ماست یا از اون سه تایی ها؟
    3-سیم کارت از کجا میشه تهیه کرد برای ارتباط با ایران و احیانا کدوم بهتره؟
    4- امنیت خیابونها و اماکن چطوریه (با توجه به مهاجر های زیادی که اخیرا اومدن)
    5- دوچرخه تو بوداپست میشه کرایه کرد برای رفت و آمد و گردش یا ترن بهتره؟
    خیلی ممنون از لطفتون
    در موردِ مورده اول نمیدونم ولی قطار و اتوبوس از لحاظ قیمتی فرقی نداره
    ۲هردوتاش هست
    ۳سیم کارت تو فردوگاه هم میتونید جاهای دیگه هم دارن نمایندگی های ودافون دمه دسترن ولی بازم تخصصی اطلاعی ندارم
    ۴سیفه
    ۵بله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaqayeq_te نمایش پست ها
    صد البته که سطح دانشگاه و امکانات عالی واسم خیلی مهم تره. ولی هزینه رو که نمیشه ندید .اگه میتونستم که نظرم اول رو مجارستان بود.
    ولی با توجه به گزیه های روی میز و شرایط باید انتخاب کنم.
    ممنون میشه این لطفو کنید که نظرشون رو برام بنویسن.
    از نظر سختی ازمون ایمت در همون حد دو ازمون ورودیه مجارستان هست یا تلاش بیشتری لازمه.
    و یه سوال دیگه که داشتم بنظرتون بجای اینکه طی این مدت روی زبان انگلیسیم بیشتر وقت بذارم شروع کنم به خوندن ایتاالیایی بهتر نیست که کورس ایتالیایی بردارم ،اگه ایتالیا اوکی شد؟
    بااینکه از دوستمون پرسیدید ولی من هم جواب میدم شاید راهنمایی کوچکی بود
    از نظر سختی آزمون ایمت من میگم نود و پنج درصد بچه های ایرانی قبول میشدن اگر زبان مادریشون انگلیسی بود یعنی از لحاظ سوال فکر نمیکنم مشکل باشه ولی از لحاظ زبان چرا
    من پیشنهادم به شما ابر اساس بودجه اگر بودجه ای در حد سالی ۱۰۰ م دارید برید
    چک اگر ۲۰۰ م برسد مجارستان (کشور هایی که هم مورد قبول ایران و هم اتحادیه هستند) و گرنه زبانتون رو تقویت کنید برای کورس انگلیسی پرشکی ایتالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام، من امروز امتحان ورودي دبرسن را براي پيش پزشكي قبول شدم،البته خيلي ها با درصد مشابه من قبول نشدم چون شفاهي را بد دادند.
    ممنون ميشم توصيه اگه داريد بهم بكنيد

Junior Member

بچه ها آیا خوابگاه متاهلی وجود داره اونجا؟ یا خوابگاههایی هستن که خودگردان طور باشن و در صورتی که یکی از زوجین دانشجو باشه بهشون اتاق یا سوییت بدن؟ اگه هست هزینش چجوریه؟

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط ma.k نمایش پست ها
    سلام، من امروز امتحان ورودي دبرسن را براي پيش پزشكي قبول شدم،البته خيلي ها با درصد مشابه من قبول نشدم چون شفاهي را بد دادند.
    ممنون ميشم توصيه اگه داريد بهم بكنيد
    همون کتاب زیست و شیمی ای که برای امتحان خوندید به اضافه فیزیک شروع کنید خوندن. بی ام سی رو جدی بگیرید، باهاتون شوخی ندارن اساتید. امسال تعداد زیادی بی ام سی افتادن... در کل یه توصیه هم به کسانی که تازه میخوان بیان .... امسال مجارستان کم نبودن دوستانی که کالج خوندن و هیچ جا دانشگاه قبول نشدن. بعضی ها فکر میکنند چون اسم این کشور مجارستانه، مثلا مثه انگلیس اسمش خفن نیست پس میشه اومد خوش گذروند ) استاد ها هم شوت میزنن و خنگن و قرار نیست چیزی یاد بدن و سخت هم بپرسن و چون شهریه سنگین هم میدن در اخر قبول میشن ... بیخودی با این افکار عمر خودتون و پول پدرتون رو نسوزونید، میاید اینجا باید صبح تا شب درس بخونید شوخی بردار نیست! ... مواظب باشید مثه افرادی نشید که دارن کالج رو ریپیت میکنن! دانشگاه که بماند!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    همون کتاب زیست و شیمی ای که برای امتحان خوندید به اضافه فیزیک شروع کنید خوندن. بی ام سی رو جدی بگیرید، باهاتون شوخی ندارن اساتید. امسال تعداد زیادی بی ام سی افتادن... در کل یه توصیه هم به کسانی که تازه میخوان بیان .... امسال مجارستان کم نبودن دوستانی که کالج خوندن و هیچ جا دانشگاه قبول نشدن. بعضی ها فکر میکنند چون اسم این کشور مجارستانه، مثلا مثه انگلیس اسمش خفن نیست پس میشه اومد خوش گذروند ) استاد ها هم شوت میزنن و خنگن و قرار نیست چیزی یاد بدن و سخت هم بپرسن و چون شهریه سنگین هم میدن در اخر قبول میشن ... بیخودی با این افکار عمر خودتون و پول پدرتون رو نسوزونید، میاید اینجا باید صبح تا شب درس بخونید شوخی بردار نیست! ... مواظب باشید مثه افرادی نشید که دارن کالج رو ریپیت میکنن! دانشگاه که بماند!!!
    باشه ممنون.من فقط زيست خوندم، اونم جزوه اي كه برام فرستادند. با همون ٥٠درصد زدم. شيمي هم چون يادم نبود، فيزيك زدم ٢٨ درصد شد.شيمي همون مك موري را بايد شروع كنم؟
    فقط انگليس اصلا آسون نبود طبق تجربه من. هر روز ٩صبح تا ١٠ شب دانشگاه بوديم حتي تعطيلات آخر هفته، بعضي شبها هم تا ٤صبح وقتي برميگشتيم خوابگاه بايد كار ميكرديم. هر دو هفته هم پرزنته داشتيم كه ٤استاد كار و روند را چك ميكردند(چون كار ما عملي بود، خواندن نداشتيم). البته دانشگاه ما رنك ١ را داشت و كلا سخت گير بود.

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط ma.k نمایش پست ها
    باشه ممنون.من فقط زيست خوندم، اونم جزوه اي كه برام فرستادند. با همون ٥٠درصد زدم. شيمي هم چون يادم نبود، فيزيك زدم ٢٨ درصد شد.شيمي همون مك موري را بايد شروع كنم؟
    فقط انگليس اصلا آسون نبود طبق تجربه من. هر روز ٩صبح تا ١٠ شب دانشگاه بوديم حتي تعطيلات آخر هفته، بعضي شبها هم تا ٤صبح وقتي برميگشتيم خوابگاه بايد كار ميكرديم. هر دو هفته هم پرزنته داشتيم كه ٤استاد كار و روند را چك ميكردند(چون كار ما عملي بود، خواندن نداشتيم). البته دانشگاه ما رنك ١ را داشت و كلا سخت گير بود.
    بله، زیستش هم همونیه ک برای ازمون خوندید، فیزیکش رو هم از سایت دانشگاه چک کنید تکستش چیه و بخونید من بی ام سی نبودم نمیدونم فیزیکش چیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)