صفحه 93 از 102 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1018

موضوع: تحصيل در مجارستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مجارستان

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirian نمایش پست ها
    بله پذیرش دانشگاه هست. اول اینکه آیا شما انتخاب شدید از طرف وزارت علوم ایران یا خیر؟ (از بین حدودا 4000 نفر 150 نفر رو انتخاب کردن) اگر انتخاب شدید درصد بالایی برای برنده شدن بورسیه وجود داره. نهایتا اخر این ماه (May) نتایج بورسیه دانشگاهی که نتیجه پذیرشش اومده، میاد.
    چطور میشه فهمید از طرف وزارت علوم پذیرفته شدیم یا خیر ؟؟ باید به جایی تماس گرفت ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_phy نمایش پست ها
    چطور میشه فهمید از طرف وزارت علوم پذیرفته شدیم یا خیر ؟؟ باید به جایی تماس گرفت ؟؟
    1- اول اینکه ایا این ایمیل حدودا 1.5 ماه پیش براتون امد یا خیر؟
    Dear Applicant,
    We are happy to inform you that you have been nominated for the Stipendium Hungaricum Programme by the Sending Partner in your country/territory. It means that your application materials will be forwarded to the universities and colleges that you selected. البته ادامه داره.
    2-زنگ بزنید به 021 96664373

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirian نمایش پست ها
    1- اول اینکه ایا این ایمیل حدودا 1.5 ماه پیش براتون امد یا خیر؟
    Dear Applicant,
    We are happy to inform you that you have been nominated for the Stipendium Hungaricum Programme by the Sending Partner in your country/territory. It means that your application materials will be forwarded to the universities and colleges that you selected. البته ادامه داره.
    2-زنگ بزنید به 021 96664373
    بله ، اول این پیغام آمد بعدا مصاحبه به صورت اسکایپ هم انجام شد .

Junior Member

سلام

دوستان کسی اطلاع داره نتایج بورسیه دولتی اعلام شده یا خیر ؟
    و اگر اعلام بشود خبر قبولی یا ردی برایمان ایمیل می شود ؟

با تشکر

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام

دوستان کسی اطلاع داره نتایج بورسیه دولتی اعلام شده یا خیر ؟
    و اگر اعلام بشود خبر قبولی یا ردی برایمان ایمیل می شود ؟

با تشکر
    نه فکر نکنم اعلام شده باشه. شما چه مقطع و رشته ای بودید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    نه فکر نکنم اعلام شده باشه. شما چه مقطع و رشته ای بودید؟
    سلام

من دکترای فیزیک ...

رشته و دانشگاه
    medicine

سلام

من دکترای فیزیک ...
    خانوم من هم دکترای دارو هست ولی هنوز نیومده. البته من به اداره مورد نظر مربوط به بورس ایمیل دادم اونا هم گفتن احتمالا هفته اول جون میاد نتیجه و اولویت رو به افرادی میدن که یه توصیه نامه از استادی که تو دانشگاه مجارستان دانشجو رو قبول کرده میدن.

Junior Member

خانوم من هم دکترای دارو هست ولی هنوز نیومده. البته من به اداره مورد نظر مربوط به بورس ایمیل دادم اونا هم گفتن احتمالا هفته اول جون میاد نتیجه و اولویت رو به افرادی میدن که یه توصیه نامه از استادی که تو دانشگاه مجارستان دانشجو رو قبول کرده میدن.
    ان شاالله که موفق باشید،برای کدام شهر درخواست دادند؟ به نظرتان مبلغ بورسیه کفایت می کنه ؟
    یعنی استاد محرمانه نامه میده وزارت علوم خودمان و اونها مجددا تصمیم می گیره ؟
    من با استادم که صحبت کردم ، گفت ما اسامی را از دانشگاه به بوداپست و مرکز بورس ارسال می کنیم ، آنها مجددا امتیاز میدن و در نهایت افراد را مشخص می کنند .

رشته و دانشگاه
    medicine

ان شاالله که موفق باشید،برای کدام شهر درخواست دادند؟ به نظرتان مبلغ بورسیه کفایت می کنه ؟
    یعنی استاد محرمانه نامه میده وزارت علوم خودمان و اونها مجددا تصمیم می گیره ؟
    من با استادم که صحبت کردم ، گفت ما اسامی را از دانشگاه به بوداپست و مرکز بورس ارسال می کنیم ، آنها مجددا امتیاز میدن و در نهایت افراد را مشخص می کنند .
    ممنونم. ایشون برای دانشگاه سگد درخواست داده بودن. نه منظورم نامه ای هست که توش استادی که قبول کرده شما رو تو ازمایشگاه یا ریسرچ گروپ خودش بپذیره،ذکر کرده باشه که حاضر هستن شما رو قبول کنن بعنوان دانشجوی دکترا. و خوب این نامه رو باید تو پروتال اپلای اپلود میکردین. خانوم من این نامه رو داشت خوشبختانه. از نظر من کافی هست این میزان بورس بخصوص برای یک نفر که زیاد هم هست. کشور مجارستان کشور ارزونیه و در عین حال استانداردهای زندگیش توش خوبه. امیدوارم شما هم موفق باشین.

Junior Member

ممنونم. ایشون برای دانشگاه سگد درخواست داده بودن. نه منظورم نامه ای هست که توش استادی که قبول کرده شما رو تو ازمایشگاه یا ریسرچ گروپ خودش بپذیره،ذکر کرده باشه که حاضر هستن شما رو قبول کنن بعنوان دانشجوی دکترا. و خوب این نامه رو باید تو پروتال اپلای اپلود میکردین. خانوم من این نامه رو داشت خوشبختانه. از نظر من کافی هست این میزان بورس بخصوص برای یک نفر که زیاد هم هست. کشور مجارستان کشور ارزونیه و در عین حال استانداردهای زندگیش توش خوبه. امیدوارم شما هم موفق باشین.
    منظورتون همان researcher plan که استاد نوشته ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)