صفحه 95 از 102 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1018

موضوع: تحصيل در مجارستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information science, PhD

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مجارستان

سلام. پاسخ نهایی بورس پریروز آمد. البته همان روز که مصاحبه کردن بلافاصله اکسپتنس اولیه را ایمیل کردن. در پروفایلم هم ثبت شده بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوست عزیز بهتون تبریک میگم. شهر دبرسن شهر بسیار خوب و عالی هست. امیدورام موفق باشین. در مورد سوال اول پارسال خیلی از بچه ها بدون گردش تونسته بودن ویزا رو بگیرن. حتما باید چکاپ هم داشته باشین. در مورد نامه هم فکر کنم تقریبا یکی دو هفته طول بکشه تا دریافتش کنین. دبرسن دومین شهر بزرگ مجارستان هست. جدیدا یه سری اپارتمان واحد های نو ساز در شهرکی تحت عنوان Doczy park ساختن که خیلی نزدیک به دانشگاه هست تو اینستا یه سری پیج اجاره منزل در دبرسن هست که میتونین از اونت کمک بگیرین. به نظرم هزینه بورسیه برای زندگی متاهلی کاملا کافی هست. خوابگاه هم داره دانشگاه که بهش میگن Agusta فوق العاده تمیز و زیبا هست. به نظرم نیاز نیست Bem ter خونه بگیرین همون Doczy park بگیرین خیلی نزدیکه و خونه هاش فوق العاده تمیز و عالین. در مورد پرواز هم میتونین اب ایران ایر برین که شنبه ها پرواز دارع مستقیم به بوداپست بعد میتونین از طریق قطار یا با ماشین های شخصی که دانشجوها رو به دبرسن میبرن برین دبرسن.
    sss666 ، خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید و توضیحاتتون /

میدان بیم که گفتم چون محل دانشگاه فیزیک مثل اینکه اونجا هستش ؟ این خوابگاه به این میدان نزدیک هست ؟
    برای چک آپ ، فرم خاصی هست ؟ یا برم دکتر و آزمایش های ایدز و غیره بنویسه و خودش یه گزارش بده کفایت میکنه ؟

باز هم ممنون

Junior Member

سلام مجدد

ببخشید چقدر پول نیاز هست با خودمان ببریم ؟ ارز به دلار یا یورو ؟
    هر وقت برسیم اسکان بهمون میدهند یا باید هتل رزرو کنیم ؟ اگر نیاز به رزرو هست پیشنهادتون کجاست ؟

بعد درمورد خوابگاه مجردی ، خوابگاه مقطع دکترا تک نفری هستش ؟

باتشکر

Junior Member

سلام

هنوز نامه پذیرش به دستم نرسیده ، آیا می توانم وقت ملاقات برای گرفتن ویزا بگیرم ؟ بصورت تلفنی هستش ؟
    فرم درخواست ویزا باید تایپ شده باشد یا با دست پر کنیم ؟

ممنون می شوم به سوالات قبلی هم پاسخ بدهید ، کمکی می شود برای انتخاب تصمیم درست .

با تشکر

Junior Member

سلام

اگر مقدور هستش راهنمایی بفرمایید

فرم درخواست ویزا از کجا دانلود کنیم ؟ چه فرمی هستش ؟ در ضمن ضمیمه هم داره ؟ اگر دوستان فرم را دارند ، لطفا فرمت وردش را ارسال کنید.

اگر نکته ای در پر کردن فرم ها هستش بفرمایید باز ممنون می شم .

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_phy نمایش پست ها
    سلام

اگر مقدور هستش راهنمایی بفرمایید

فرم درخواست ویزا از کجا دانلود کنیم ؟ چه فرمی هستش ؟ در ضمن ضمیمه هم داره ؟ اگر دوستان فرم را دارند ، لطفا فرمت وردش را ارسال کنید.

اگر نکته ای در پر کردن فرم ها هستش بفرمایید باز ممنون می شم .

با تشکر
    از صفحه زیر فرم های Application for Residence Permit و Appendix 14 رو دانلود کنید. هر دو باید پر بشن.
    http://www.bmbah.hu/index.php?option...&lang=en#forms

Junior Member

با سلام
    دوستان من برا دانشگاه پچ اكسپت شدم اما هنوز بورس رو نگفتن چقد طول ميكشه كه بگن؟ خيلي استرس دارم

سلام دوستان. لیست دانشگاههای مجارستان رو برا رشته های فنی از کجا میتونم پیدا کنم؟

Junior Member

دوستان ممنون ميشم راهنمايي كنيد الان دو هفته و خورده اي از مصاحبه ميگذره من وقت سفارتموگرفتم ٢٥تير كه نكنه دير بشه!!! گفتم فوقش كنسل كنم!!!به نظرتون چيكار كنم! ايميل هم دادم اما جوابي نگرفنم 😕😕😕

Junior Member

سلام من برای بورسیه Stipendium Hungaricum پذیرش گرفتم. برای 8 مرداد وقت سفارت و 3 سپتامبر هم باید بوداپست باشم. امیدوارم که ویزا به موقع برسه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)