صفحه 97 از 102 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1018

موضوع: تحصيل در مجارستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مجارستان

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی لینک دانلود فرم ویزای دانشجویی مجارستان رو داره؟
    از لینک زیر فرم Application for Residence Permit و Appendix 14 رو تکمیل کنید. اگر مجرد هستید، همین فرم ها کافیه.
    http://www.bmbah.hu/index.php?option...id=824&lang=en

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information science, PhD

سلام خدمت دوستان گرامی. کسی از دانشگاه کوروینوس بوداپست هس؟ خوشحال میشم آشنابشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام دوستان
    کسی میدونه که آیا میشه ویزای تحصیلی مجارستان رو به کاری تبدیل کرد یا خیر؟
    یا اگر از یه کشور دیگه مثل آلمان یا هلند قرارداد بگیرم اجازه میدن تبدیل کنم به کاری؟

Junior Member

سلام.
    آیا اداره مهاجرت مجارستان برای بار اول که میریم درخواست کارت اقامت میدیم، تمکن مالی ازمون میخواد یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6713 نمایش پست ها
    سلام من برای بورسیه Stipendium Hungaricum پذیرش گرفتم. برای 8 مرداد وقت سفارت و 3 سپتامبر هم باید بوداپست باشم. امیدوارم که ویزا به موقع برسه
    ببخشید، شما از طریق همان وبسایتStipendium اقدام به تکمیل پروسه پذیرش دانشگاه کردین؟ یا اینکه بعد از پذیرش در سایت دانشگاه، باید جداگانه برای اخذ بورس ثبت نام کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    سلام، من پیش نماینده دانشگاه دبرسن در تهران امتحان دادم و جایی کلاسی شرکت نکردم،خودم خوندم.
    بله دانشگاه دبرسن فقط در تهران نماینده داره که اقای روزبهانی هستن.
    سلام خسته نباشید من تو ابان امتحان ورودی دبرسن در تهران دارم و از طریق اقای روزبهانی برای داروسازی اقدام کردم. خیلی استرس دارم فقط کتاب هایی که خودشون دادنو میخونم و کلاسی نرفتم میشه لطفا راهنماییم کنین امتحان چه طوری هست؟

Junior Member

پیش فرض بورسیه Stipendium Hungaricum مجارستان

سلام خدمت دوستان محترم

جسارتاً من میخوام برای گرفتن بورسیه Stipendium Hungaricum برای سال تحصیلی 2019/2020 اقدام کنم و از کسانی که موفق به اخذ بورسیه Stipendium Hungaricum برای سال تحصیلی 2018/2019 شده اند، یه سوال داشتم :
    توی سایتش تو قسمت Missing Document نوشته امکان اخذ هیچ مدرکی بعد از Deadline اپلای وجود نداره و به صورت خاص در مورد مدرک زبان نوشته شده از کسانی مدرک زبان به عنوان Missing Document پذیرفته میشه که در زمان اپلای منتظر نتیجه ی امتحان زبان باشند یعنی نهایتاً قبل از Deadline اپلای باید امتحان زبان رو داده باشن.

Missing Documents
    All documents listed in section 3.2. are compulsory application documents. However, certain documents are accepted to be uploaded even after the application deadline, provided that the applicant could not possibly obtain the document by the deadline of application

certificate of language proficiency

declaration signed by the applicant
    only applicants awaiting their language test results at the time of application

Certificate of language proficiency

*حالا سوال من اینه که در هیچ صورتی امکانش نیس که بعد از Deadline اپلای آیلتس بدم و تاریخ اخذ مدرک آیلتسم بعد از Deadline اپلای باشه ؟ مثلا نمیشه یه Declaration براشون بنویسم که تو فلان تاریخ (یه تاریخی که بعد از Deadline اپلای باشه) آیلتس ثبت نام کردم و مدرکش رو مثلا تا April که قبل از همون اول August که آخرین زمان برای ارسال Missing Document هست، براتون میفرستم ؟

ممنون میشم پاسخ سوالم رو در اسرع وقت بدین

Junior Member omidabbassi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A Architecture

پیش فرض پاسخ : بورسیه Stipendium Hungaricum مجارستان

سلام دوستان ، من کارشناسی ارشد معماری دارم و در حال اقدام برای گرفتن پذیرش معماری در مقطع ارشد برای مجارستان هستم .
    من تمام صفحات قبلی مرتبط با تحصیل در مجارستان رو خوندم ، اما مطلبی در مورد شرایط رشته معماری ( مستر معماری ) در کشور مجارستان پیدا نکردم ، سوال های اینا هستن:
    1- کسی از دوستان هست که اطلاعات یا تجربیاتی در مورد شرایط تحصیلی رشته معماری برای مقطع ارشد در دانشگاه های BME یا Moholy Nagy یا Szent Istvan یا Szechenyi istvan مجارستان رو داشته باشه ؟
    2-شرایط بازار کاری رشته معماری در مجارستان به چه صورت هست؟یا اینکه امکان کار کردن در حوزه شینگن بعد فارغ التحصیلی وجود داره ؟
    3- و سوال آخرم این هست بورس stipendium کفاف هزینه های زندگی یک دانشجوی ارشد معماری رو میده یا خیر .
    ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان، کسی میدونه آیا امسال ما هنوز میتونیم برای stipendium hungaricum scholarship اپلای کنیم یا نه؟ توی سایتش نوشته:
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.7)]The bilateral agreement with your sending territory has expired or will expire soon, thus the application surface cannot be opened until a new agreement is signed. In case it is signed before the application deadline, the surface will open.

میدونید این bilateral agreement رو دوباره امضا میکنن یا نه؟
    [/COLOR]

Junior Member omidabbassi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A Architecture

سلام ، من هم دقیقا همین سوال رو دارم . خیلی بد وعجیب شد که توافق نامه تا این لحظه منقضی شده ! ! طبق پیگیری هایی که کردم و شنیده هام ، قراره که تا 2 هفته دیگه این توافق نامه دوباره به جریان بیافته اما فعلا تا اون لحظه هیچ چیزی قطعی نیست ، شما اگه اطلاعاتی داشتین در این مورد لطفا به من هم اطلاع بدین ، مرسی موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)