صفحه 56 از 56 نخستنخست ... 64647484950515253545556
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 559 , از مجموع 559

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

سلام من امسال کنکور دادم و احتمالا شریف یا تهران قبول میشم ولی رشته ای که میخواستم یعنی مهندسی کامپیوتر نه. میخواستم بدونم اگه مثلا برق قبول شم، میتونم ارشد برای مهندسی کامپیوتر اپلای کنم؟ و اینکه الان هم امکانش هست که برای همین لیسانس اپلای کنم، اما میخواستم بدونم احتمال قبول شدنم توی یه کالج یا دانشگاه خوب چقدره و به چی بستگی داره؟ پیشاپیش ممنون از پاسخگویی

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط sarv_zz نمایش پست ها
    سلام من امسال کنکور دادم و احتمالا شریف یا تهران قبول میشم ولی رشته ای که میخواستم یعنی مهندسی کامپیوتر نه. میخواستم بدونم اگه مثلا برق قبول شم، میتونم ارشد برای مهندسی کامپیوتر اپلای کنم؟ و اینکه الان هم امکانش هست که برای همین لیسانس اپلای کنم، اما میخواستم بدونم احتمال قبول شدنم توی یه کالج یا دانشگاه خوب چقدره و به چی بستگی داره؟ پیشاپیش ممنون از پاسخگویی
    امکان تغییر رشته از برق به کامپیوتر و برعکس در اکثرا دانشگاه ها میسر هست.

Junior Member

سلام
    قصد دارم برای پست داک اقدام کنم - شنیدم داخل ایران از دانشیار به بالا می تونن دانشجوی پست داک بگیرن.
    حالا من می خوام بدونم خارج از ایران قانون چیه؟ یعنی به اساتید استادیار هم ایمیل بزنم یا نه ؟

باسپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehn نمایش پست ها
    سلام
    قصد دارم برای پست داک اقدام کنم - شنیدم داخل ایران از دانشیار به بالا می تونن دانشجوی پست داک بگیرن.
    حالا من می خوام بدونم خارج از ایران قانون چیه؟ یعنی به اساتید استادیار هم ایمیل بزنم یا نه ؟

باسپاس
    سلام راستش تجربه شخصی خودم اینه که استادیارها به زور دانشجوی دکترا دارن (همه جای دنیا) و پستداک خیلی کم دیدم داشته باشن (ولی هست). ولی دلیل کم بودنش اینه که اکثرا پول/پروژه کافی برای اینکه پستداک بگیرن ندارن نه اینکه قانونی منع شون بکنه...
    تخصص تون دقیقا چیه؟ اگه AI هستید یا robotics به من رزومه تون رو بدید ما دنبال یه پستداک دیگه هم هستیم
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

Senior Member

سلام

باسپاس
    چیری که من دیدم این بوده که assistant یا استادی که تازه مشغول شده٬ یکی دو تا پست داک با تجربه میگیره که تو پروژه و راه انداختن دانشجویان دکتری بهش کمک کنن.
    امضا نامرئی

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

به دانشیار و استاد ایمیل بفرستید. استادیار (بسته به کشور) بعضا نمی توانند حتی استاد راهنمای دانشجویان دکتری هم باشند.

سلام

باسپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وسط لیسانس برم؟

درود خدمت کلیه عزیزان .
    بنده شرایط فعلیم رو شرح میدم شما عزیزان لطفا منو راهنمایی کنید که برای ادامه تحصیل یا آموزش کاری چکار کنم .
    من الان 32 سالم که حدود سال 91 مدرک کارشناسی کامپیوترم را گرفتم بعد از اون رفتم سربازی و سال 92 برگشتم. هرکجا رفتم کار درست حسابی گیرم نیومد مجبور شدم کافی نت زدم و مشغول بکار شدم.الان چندین سال که دوست دارم ادامه تحصیل بدم یا اینکه بتونم دوره های آموزشی مثل آئوس بیلدونگ آلمان یا Tafe استرالیا رو بگذرونم که نتیجه این همه سال تحصیلم هدر نرفته باشه.به برنامه نویسی وب علاقه زیادی دارم و هراز گاهی یکم کدنویسی php میکنم.من الان متاهل هستم و یکم شرایطم فرق میکنه. بخام اپلای کنم واسه دانشگاهای خارجی هزینه داره بخام کارورزی برم باید مقیم اون کشور باشم.بنظرتون من چیکار کنم؟میخام بقیه عمرم رو برنامه نیوس باشم تا یک مسئول کافی نت .

Junior Member

من فارغ التحصیل رشته IT هستم و سال ۹۱ لیسانسم رو از دانشگاه غیر انتفاعی گرفتم . متولد ۶۹ هستم .
    تو این مدت هم تو بازار کار کردم و شغلم ربطی به تحصیلاتم نداشته ( تو حوزه طراحی لباس و طراحی اکسسوری چوبی کار کردم )
    ولی الان دیگه به هیچ عنوان نمیخوام ایران بمونم ، برای مهاجرت اروپا یا امریکا چطور میتونم اقدام کنم ؟
    اگه بخوام تحصیلی اقدام کنم چیکار باید بکنم ؟
    لطفا منو راهنماییم کنید واقعا فکرم درگیره

Junior Member TriBeCa آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وسط لیسانس برم؟

بچه های سایت سلام میکنم. میشه اونایی که اتلاع از ایران الان دارن کمک بدن بگن رتبه زیر ۲۰۰ ریاضی منطغه ۱ کدوم دانشگاه خوب شهر تهران میتونه کامپیوتر بزنه و قبول بشه و بره بخونه؟ شریف نمیشه یا میشه؟ مرسی اگه جوابمو زود بدین برا یه دوستی خیلی هیجان دارم. بازم مرسی