صفحه 39 از 56 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 559

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

من از ایران ایران چطور میتونم پول اپلای رو بدم ؟ چون در حال حاضر کسی رو ندارم پولو برام پرداخت کنه توامریکا ...؟
    application fee منظورم هست !
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

Junior Member

سلام. به نظرتون شانس گرفتن پذیرش با فاند برای دوره master برای کسی که لیسانس کامپیوتر از صنعتی اصفهان داشته باشه با معدل 13.38 و یک مقاله ژورنالی چقدر هست؟ دنبالش باشم یا فوق رو ایران بخونم بعد بگردم دنبال یک شرایط مناسب تر؟

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط missy1990 نمایش پست ها
    من از ایران ایران چطور میتونم پول اپلای رو بدم ؟ چون در حال حاضر کسی رو ندارم پولو برام پرداخت کنه توامریکا ...؟
    application fee منظورم هست !
    سلام باید از شرکت هایی که application fee پرداخت میکنن کمک بگیرید چندتا از این شرکتارم تو همین سایت معرفی کردن

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من سعید ۳۶ ساله لیسانس آی تی . ۱۲ سال سابقه مدیریتی و کارشناس شبکه های کام‍‍‍پیوتری
    در حال حاضر مدیرمنابع انسانی یک مجموعه ۵۰۰ نفره هستم و دارم برای گرفتن مدارک بین المللی مایکروسافت و سیسکو و مدرک آیلتس تلاش میکنم
    همسرم لیسانس حسابداری و صاحب یک فرزند ۱ ساله هستیم
    ۱- بغیر ایران کدام کشور و کدام شهر برای اقامت کاری رو صلاح میدونید ؟
    ۲- با توجه به اینکه پسرم کوچیکه کدام شهر از لحاظ آب و هوا مناسب تره برای زندگی ؟
    ۳- با توجه به مشغله کاری راحتترین راه برای فراگیری زبان رو چی صلاح میدونید
    ۴- با توجه به اینکه گرفتن مدارک مایکروسافت ۲سال زمان خواهد برد اقدام مهاجرت رو شروع کنم یا صبر کنم بعد آیلتس و مدارک بین المللیم بعد ؟

Junior Member mohammadamin_ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

سلام دوستان
    من دارم لیسانس برق_کنترل دانشگاه صنعتی شیراز می خونم.
    ترم پنجم وفعلا معدلم 15.25 هست(به احتمال زیاد تا اخرش به 17 برسونم).
    زبانم خیلی خوب نیست ولی بشدت دارم کار می کنم تا اخر لیسانس بتونم تافل با نمره قابل قبول بگیرم.
    با چندتا از دوستان ارشدم دارم رو مقاله کار می کنم.
    _سربازی باید برم

یه سوال کلی دارم ممنون می شم جواب کامل بدید(من بشدت نصیحت شنیدن رو دوست دارم ):
    _بنظر شما تمام تلاشم رو کنم واسه ارشد شریف و بقیه کارامو بزارم کنارو بعد از ارشد اقدام کنم یا سخت به فکر معدل باشم و زبان و مقاله نوشتن و اقدام کردن بعد از کارشناسی(البته بعد از سربازی)؟
    در کل می گم اول ارشد یا اپلای بعد از کارشناسی؟
    (در ضمن امریکا و کانادا رو خیلی دوست دارم ولی شرایطشون خیلی سخته در ضمن المان رو هم دوست دارم ولی زبونشون رو نمی دونم چیکارکنم.چون به هیچ وجه از پس هزیناهشم بر نمیام بشدت به کمک هزینه تحصیلی نیاز دارم.دانشگاه و کشوری که به این شرایط من نزدیک تر باشه معرفی کنید ممنون می شم.)

Junior Member

سلام دوستان
    20 سالمه دی ماه دیپلم (بزرگسالان) رشته گرافیک رایانه میگیرم دوره کاردانی هم میخوام برم علمی کاربردی رشته نرم افزار برنامه سازی بعد اون کنکور بدم برای دانشگاه سراسری که لیسانسو از یه دانشگاه خوب بگیرم
    این مسئله بعدا تاثیر منفی تو پذیرش داره یا نه (دیپلم بزرگسالان یا خوندن تو دانشگاه علمی کاربردی گرفتن کارشناسی ناپیوسته)؟ بعضیا میگن برای پذیرش باید لیسانسو یه سره بخونی درسته؟
    اگه بخوام لیسانسو یه سره بخونم کلی عقب میوفتم (
    الان 20 سالمه بخوام خودمو واسه کنکور اماده کنم 2 سال هم اینجوری غقب میوفتم لیسانس هم بخوام بگیرم اینم حداقل 4 یا 5 سال طول میکشه تا اون موقع میشه 27 سالم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار شریف - هوش مصنوعی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadamin_ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم لیسانس برق_کنترل دانشگاه صنعتی شیراز می خونم.
    ترم پنجم وفعلا معدلم 15.25 هست(به احتمال زیاد تا اخرش به 17 برسونم).
    زبانم خیلی خوب نیست ولی بشدت دارم کار می کنم تا اخر لیسانس بتونم تافل با نمره قابل قبول بگیرم.
    با چندتا از دوستان ارشدم دارم رو مقاله کار می کنم.
    _سربازی باید برم

یه سوال کلی دارم ممنون می شم جواب کامل بدید(من بشدت نصیحت شنیدن رو دوست دارم ):
    _بنظر شما تمام تلاشم رو کنم واسه ارشد شریف و بقیه کارامو بزارم کنارو بعد از ارشد اقدام کنم یا سخت به فکر معدل باشم و زبان و مقاله نوشتن و اقدام کردن بعد از کارشناسی(البته بعد از سربازی)؟
    در کل می گم اول ارشد یا اپلای بعد از کارشناسی؟
    (در ضمن امریکا و کانادا رو خیلی دوست دارم ولی شرایطشون خیلی سخته در ضمن المان رو هم دوست دارم ولی زبونشون رو نمی دونم چیکارکنم.چون به هیچ وجه از پس هزیناهشم بر نمیام بشدت به کمک هزینه تحصیلی نیاز دارم.دانشگاه و کشوری که به این شرایط من نزدیک تر باشه معرفی کنید ممنون می شم.)
    ببین اگه نصیحت میشنوی بچسب به درس و معدلت رو برسون به همون 17 ای که میگی و زبانت رو هم تقویت کن. یه سری از دانشگاه ها موقع بررسی معدل، معدل 60 واحد آخر رو نگاه میکنن فقط، بقیه هم در کل براشون معدل سال های آخر خیلی مهم تر از سال های اوله که درسها عمومی اند. ارشد شریف برای اپلایت بیشتر از اینکه سود داشته باشه ضرر داره! دو سال هم وقتت رو تلف میکنی. اگه مقاله به درد بخور داشته باشی و معدلت هم همون 17 باشه و زبانت هم نمره خوب بیاری پذیرش و فاند امکانش هست بگیری حتی تو همون کانادا و آمریکا. در کل باید تلاش کنی ررومت رو رقابتی کنی. داشتن مقاله (البته با کیفیت خوب) تو لیسانس حتی اسم سوم و چهارم آیتم رقابتی ای محسوب میشه چون اکثرا ندارن. معدل هم که اگه برسونی به اون حدی گه گفتی، رقابتی نیست ولی حداقل بد هم حساب نمیشه و نقطه ضعف نیست. سعی کن یکی دو تا استاد هم پیدا کنی که نمره خوبی باهاشون بگیری و در نهایت حاضر باشن برات توصیه نامه بنویسن. در کل استارت بزن از الان، هنوز دیر نیست ولی یه کم دیگه بگذره ممکنه دیر شه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار شریف - هوش مصنوعی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط tehron نمایش پست ها
    سلام دوستان
    20 سالمه دی ماه دیپلم (بزرگسالان) رشته گرافیک رایانه میگیرم دوره کاردانی هم میخوام برم علمی کاربردی رشته نرم افزار برنامه سازی بعد اون کنکور بدم برای دانشگاه سراسری که لیسانسو از یه دانشگاه خوب بگیرم
    این مسئله بعدا تاثیر منفی تو پذیرش داره یا نه (دیپلم بزرگسالان یا خوندن تو دانشگاه علمی کاربردی گرفتن کارشناسی ناپیوسته)؟ بعضیا میگن برای پذیرش باید لیسانسو یه سره بخونی درسته؟
    اگه بخوام لیسانسو یه سره بخونم کلی عقب میوفتم (
    الان 20 سالمه بخوام خودمو واسه کنکور اماده کنم 2 سال هم اینجوری غقب میوفتم لیسانس هم بخوام بگیرم اینم حداقل 4 یا 5 سال طول میکشه تا اون موقع میشه 27 سالم
    اصلا چنین چیزی نیست که برای پذیرش باید لیسانس رو یک سره بخونی! سیستم های مختلف آموزشی در سرتاسر دنیا وجود داره و هر کدوم هم به یک شکله. چیزی که از نوع دوره (پیوسته یا ناپیوسته) و حتی اسم دانشگاه مهم تره معدله. معدل 18 علمی کاربردی خیلی بهتر از معدل 15 دانشگاه سراسری حساب میشه چون اصلا به غیر از دو سه تا دانشگاه مشهور ابران، بقیه دانشگاه ها را نمشیناسن استادهای اونور (البته به غیر از استادای ایرانی چون اونا حساسن بعضی هاشون) و حتی اگر هم بشناسن تلاش دانشجو و اینکه رزومه اش چیه خیلی مهتر از اسم دانشگاهه!
    آیتم های مهم به طور کلی معدل + نمره امتحانای زبان + سابقه پژوهشی + توصیه نامه از اساتیده. روی این ها تمرکز کنید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

سلام دوستان
    من ارشد برق قدرت دارم. برای دکترا می خوام اقتصاد سیستم های قدرت بخونم. میشه راهنمایی کنید برای این رشته چه کشورها و دانشگاههایی بهتر هستند؟ ممنون میشم اگر استادی رو میشناسید که در این زمینه تحقیق می کنند٬ رو هم معرفی کنید.

Junior Member

سلام،وقت بخیردوستان. بخشید میخاستم بدونم کسی ازدوستان تاخالاتونسته ازطریق نوشتن Rplوبدون مدرک کامپیوتر ویزای استرالیا روبگیره؟ ممنون