صفحه 54 از 56 نخستنخست ... 444454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 559

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر انگیزه اصلی تون کار و موقعیت مناسبتر است بجاس اینکه وقت تان را تلف دکترا خواندن کنید دنبال مهاجرت باشید. تاپیکهای مهاجرت کانادا و استرالیا را نگاه کنید. دکترا فقط بدرد کار آکادمیک میخورد.
    خیلی ممنونم از وقت و راهنماییتون
    سر زدم و مطالعه کردم اطلاعات مفیدی هم پیدا کردم ممنونم

پیش فرض پاسخ : وسط لیسانس برم؟

با عرض سلام خدمت همه دوستان
    من کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی اصفهان رشته برق و مخابرات با معدل 16.70 و لیسانس از دانشگاه اصفهان با معدل 16.08 دارم.
    تقریبا 5 6 سال پیش فارغ التحصیل شدم.
    سابقه تدریس در دو ترم در آزمایشگاه را هم دارم ولی متاسفانه مقاله ندارم. الان هم تقریبا دو سال و نیمه تو یه شرکت مخابراتی بین المللی کار میکنم. نمره زبان IELTS 7 دارم که البته باید دوباره امتحان بدم. سربازی هم رفتم.
    چند تا سوال دارم که اگر میشه به اونها جواب بدید؟
    1. آیا شانس گرفتن پذیرش (حتی فول فاند هم نباشه اشکالی نداره )از دانشگاههای متوسط اروپا یا کانادا را برای دکتری را دارم؟(با توجه به این که مقاله ندارم)
    2.اگر بخوام یه مستر دوباره بگیرم(ترجیحا در رشته خودم- و حتی اگر بدون فاند هم باشه مهم نیست) از بین کشورهای اروپایی و کانادا کدام بهتره و مشکلات کمتری در ویزا و سفارت و...؟
    3. واقعا هدف اصلیم، گرفتن مدرک برای پیدا کردن کار و مهاجرته، به نظرتون چی کار کنم بهتره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT engineer

سلام
    میخواستم بدونم توی رشته کامپیوتر در اروپا کدام فیلد ها جای کار بیشتر و خالی دارند؟( شبکه ، مجازی سازی، و.... )

Junior Member BrotherV آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

سلام.
    من برای دکتری کانادا اقدام کردم و پس از جلب نظر استاد ایشون گفتن اپلای کن. الان که رسیده به مرحله بررسی مدارک چون من هنرستانی بودم و کاردانی و کارشناسی ناپیوسته خوندم دانشکاه میگه مدرک کارشناسی(چون فکر کنم غیر انتفاعی بودم) را قبول ندارن. دو مدرک ارشد و کاردانی دولتی روزانه بامعدل 19 و 16.5 به ترتیب بودم. به نظر شما من باید چه کاری کنم و بر فرض هم بخوام برای جای دیگر اقدام کنم آیا همین مشکل دوباره پیش میاد؟!!!

Junior Member

سلام
    من لیسانس معماری دارم ولی به خاطر علاقم خودم درسای کامپیوتر و مخصوصا هوش رو خوندم (خودم خوندم مدیر گروهم اجازه نمیداد واحد های کامپیوتر رو بردارم). الانم دارم با یک استاد روی یه مقاله isi کار میکنم و یک اپلیکیشن ios توی appstore منتشر کردم.میخواستم بدونم شانسم برای پذیرش ارشد هوش چقدره؟؟دپارتمان های کامپیوتر چه طور با کیس هایی که لیسانس کاملا غیر مرتبط دارن برخورد میکنن؟ امکان داره استادا لیسانسم رو ببینن اصلا ایمیلم رو نگاه نکنن؟؟
    و آخر اینکه عقلانیه به جای computer science-convertionبرای هوش اپلای کنم(علاقم هوشه)چون توی سایت دانشگاه ها اکثرا برای هوش لیسانس computer science میخواستن؟؟

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد برق هستم و لیسانس الکترونیک دارم با معدل ۱۵.۵ (gpa 3)
    برای کالج می‌خواستم اقدام کنم آیا شانس ویزا گرفتن هست یا حتما باید برای مستر اقدام بشه ؟
    کشور مقصد : کانادا

Ielts 5.5

سلام دوستان عزیز

من دانشجوی آی تی هستم با معدل 19
    برای کالج می‌خواستم اقدام کنم آیا شانس ویزا گرفتن هست یا حتما باید برای مستر اقدام بشه ؟
    کشور مقصد : کانادا

Junior Member

سلام وقتتون بخیر

من دانشجوی آی تی با معدل 14.16 از دانشگاه آزاد و کارشناسی ارشدمم در حال حاضر دانشگاه آزاد علوم تحقیقات گرایش معماری قبول شدم ، اگه بخوام برای دکتری اقدام کنم آیا امکان گرفتن فاند به همراه اقامت اون کشور رو دارم؟ از بین گرایش معماری و هوش کدوم رو بهتر پذیرش میکنن؟ لطفا از دوستانی که در این گرایش معماری کامپیوتر هستن راهنمایی کنند ، در چه زمینه هایی میشه مقاله داد و مهارت و رزومهمون رو بالاتر ببریم (چه دوره ای رو بگذرونیم؟) و شانس پذیرشمون از دانشگاه ها بیشتر کنیم؟

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط Aylar_67 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر

من دانشجوی آی تی با معدل 14.16 از دانشگاه آزاد و کارشناسی ارشدمم در حال حاضر دانشگاه آزاد علوم تحقیقات گرایش معماری قبول شدم ، اگه بخوام برای دکتری اقدام کنم آیا امکان گرفتن فاند به همراه اقامت اون کشور رو دارم؟ از بین گرایش معماری و هوش کدوم رو بهتر پذیرش میکنن؟ لطفا از دوستانی که در این گرایش معماری کامپیوتر هستن راهنمایی کنند ، در چه زمینه هایی میشه مقاله داد و مهارت و رزومهمون رو بالاتر ببریم (چه دوره ای رو بگذرونیم؟) و شانس پذیرشمون از دانشگاه ها بیشتر کنیم؟
    معمولا خارج گرایش معماری ندارند. برای این رشته باید دپارتمان برق اپلای کنید. گرایش هوش هم معمولا مشترک هست بین هر دو دپارتمان برق و کامپیوتر. در کل مرز مستحکمی در خارج نیست برخلاف دانشگاه های داخل.

Junior Member

سلام
    دوستان من مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار خوندم، سابقه کارم مهندس شبکه هست به مدت 9 سال، لطفا بفرمایید برای مستر علوم کامپیوتر میخواهم اقدام کنم، سابقه شغلی با گرایش مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    ممنون