صفحه 11 از 56 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 559

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

پیش فرض پاسخ : وسط لیسانس برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    نميدونم چطوري بتوني ارتباطش بدي يا نه اما اگر بتوني تزت رو در غالبي بگونجوني كه به درد وزارت نفت مثلا بخوره اونها مبلغي به خودت و استاد راهنمات اختصاص ميدن. منوط بر اينكه اين تز به دردشون بخوره و بتونن در كارهاي پژوهشي سال بعدشون بگن ما اين كار رو هم انجام داديم. در سايتهاشون بگردي قوانينش مشخصه. موفق باشي دوست خوب
    ممنون دوست عزیز، غیر از وزارت نفت کجا می‌شه تزو انجام داد که مرتبط با رشته نرم افزار باشه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وسط لیسانس برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط applyabroad88 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز، غیر از وزارت نفت کجا می‌شه تزو انجام داد که مرتبط با رشته نرم افزار باشه؟
    تمام 4 شركت اصلي زيرمجموعه وزارت نفت ( گاز- پتروشيمي- نفت- ..) قسمت پژوهششون همچين چيزي رو دارند . من از شركت هاي ديگه خبر ندارم اما اينجاها براي ساختمونهاشون كه عمدتا بزرگ و زيادن كارهاي كامپيوتري انجام ميدن. ضمنا فكر ميكنم پولي كه ميدن از جاهاي ديگه بهتره. من در موارد ديگه زياد مطلع نيستم. موفق باشي دوست خوبم
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

سلام دوستان
    من می خوام که سیستم عامل linux رو شروع کنم به یادگیری اما اینطور که فهمیدم این سیستم عامل انواع و اقسام محتلفی داره و نمی دونم که اصلا چی به چی هست! لطفا راهنمایی کنید برای شروع چی کار باید بکنم و چون خودمم می خوام یادبگیرم بهترین کتابی که آموزشش داده چیه؟ (یا شاید مثل ویندوز واسه یادگیری نیازی به اموزش نداره؟!)
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidirani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام که سیستم عامل linux رو شروع کنم به یادگیری اما اینطور که فهمیدم این سیستم عامل انواع و اقسام محتلفی داره و نمی دونم که اصلا چی به چی هست! لطفا راهنمایی کنید برای شروع چی کار باید بکنم و چون خودمم می خوام یادبگیرم بهترین کتابی که آموزشش داده چیه؟ (یا شاید مثل ویندوز واسه یادگیری نیازی به اموزش نداره؟!)
    ممنون
    شما هدفتون یادگیری ساختار سیستم عامله یا صرفا کار کردن با لینوکس؟ انجمن ها و سایت های فارسی هست که شروع به کار با لینوکس رو یاد می دن و انجمن های پشتیبانی هم دارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    شما هدفتون یادگیری ساختار سیستم عامله یا صرفا کار کردن با لینوکس؟ انجمن ها و سایت های فارسی هست که شروع به کار با لینوکس رو یاد می دن و انجمن های پشتیبانی هم دارن.
    راستش خودمم نمی دونم اما شما فکر می کنید برای شروع باید چی کار کنم؟!البته فکر می کنم که بیشتر باید یاد بگیرم که چطوری ازش استفاده کنم تا بخوام ساختارش رو یاد بگیرم،چون رشته من برق و کامپیوتر نیستم.

من میخواستم بدونم رای رشته ی ITکدوم دانشگاه تو ایران بهترین است؟
    رقت بار ترین منظره ای ک مرگ را می گریاند ,التماس یک گرگ است!
    ناله ی عاجزانه یک شیر است!
    نه, گریستن یک مرد است!!

Junior Member

من دانشجوی برقم.ترم 4 رو تموم کردم.رزومه ی خاصی ندارم.تو این مدتی که از کارشناسیم مونده به نظرتون چه کارایی کنم؟چه چیزایی یاد بگیرم و ...(البته منظورم غیر از واحدای درسیه) لطفا برای گرایش مخابرات و الکترونیک پیشنهاد بدید.ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar5 نمایش پست ها
    من دانشجوی برقم.ترم 4 رو تموم کردم.رزومه ی خاصی ندارم.تو این مدتی که از کارشناسیم مونده به نظرتون چه کارایی کنم؟چه چیزایی یاد بگیرم و ...(البته منظورم غیر از واحدای درسیه) لطفا برای گرایش مخابرات و الکترونیک پیشنهاد بدید.ممنون

نظز من
    افزايش معدل تا حد امكان
    كار روي حداقل يك مقاله با استاد پروژه ي نهايي
    برداشتن پروژه ايي بروز كه باب دندون اونطر ف آبيها باشه.
    شركت در كلاسهاي زبان Top Notch‌از حالا به صورت مستمر
    افزايش دايره ي لغات به مرور زمان
    يادگيري هر چه بيشتر نرم افزارهاي كاربردي رشته ات براي مثال Orcad16.3 ‌به بالا.

شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

ممنون از راهنماییتون. در رابطه با مورد سوم من که نمیدونم چه جور پروژه هایی باب دندون اوناس . یعنی از الان بباید به فکرش باشم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar5 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. در رابطه با مورد سوم من که نمیدونم چه جور پروژه هایی باب دندون اوناس . یعنی از الان بباید به فکرش باشم؟
    دوست خوب به سايت دانشگاه ها مراجعه كن و استادها و سايت استادها و ريسرچ هاي اخيرشون. اونجوري شايد موضوع پروژه هم از الن برات روشن شه. درسهاي اختياري رو رو در اون راستا بگيري. شادزي