صفحه 12 از 56 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 559

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمین شناسی مهندسی

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

دوستان یه سوال بی ربط:
    کسی می دونه Incremental displacement چیه؟
    من رشته ام باهاش مرتبط نیست.
    فوریه اگه کسی می دونه
    ممنون.

آیا اینکه استاد راهنما معروف باشه یا نه در پذیرش در دانشگاه تاثیر دارد یا نه؟ خصوصا اگه بخواهیم برای آمریکا اپلای کنیم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siana_k1980 نمایش پست ها
    آیا اینکه استاد راهنما معروف باشه یا نه در پذیرش در دانشگاه تاثیر دارد یا نه؟ خصوصا اگه بخواهیم برای آمریکا اپلای کنیم؟
    بشرطي كه استاده جدا معروف باشه نه اينكه خودش جوگير شده باشه كه معروفه مثل آدمهايي مثل دكتر لوكس خدابيامرز يا 2-3 تاي ديگه كه در حد پروفسور هستند.
    اينها دنيا ميشناستشون نه مثلا همون دانشگاهي كه ازش اومدن بيرون. وگرنه بقيه يا فقط تو دانشگاه خودشون ممكه كسي اسمشون و بخاطر بياره يا احتمالا دچار خود بزرگ بينيه شديد هستن . اما اگر يكي رو پيدا كني رفيق پايه يكش اونطرف باشه طوريكه با تلفن بتونه تو رو بهش معرفي و برات فاند بگيره اين شخص شهرت جهاني نداره اما عين اون جوگيره هم نيست.از اون توصيه نامه خوبه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط siana_k1980 نمایش پست ها
    اگه شخصی که براتون توصیه نامه نوشته در سطح دنیا مطرح باشه قطعا تاثیر مثبت داره.

یادتون باشه هیچ کس در دانشگاه مقصد اسم اساتید شما رو سرچ نمی کنه تا ببینه چکاره هستند. شخص مطرح یعنی اکثر استاد های دانشگاه مقصد بدون نیاز به سرچ کردن ایشون رو به عنوان شخصیت مهمی در زمینه اش بشناسند.

Junior Member mojtaba_fars آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر آزاد تبریز

پیش فرض پاسخ : کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

سلام دوستان و پیشاپیش ممنون از راهنماییتون :53:
    من میخوام یه مقاله در رابطه با پایگاه داده بدم اما در انتحاب موضوع به مشکل خوردم ، خواهشا راهنمایی کنید .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جدید‌ترین و کاربردی‌ترین موضوعات در مهندسی برق قدرت

با عرض سلام
    يه سوال داشتم . دوستاني كه در شاخه الكترونيك قدرت كارشناسي ارشد گرفتند اگه ممكنه لطف كنند و بگن چه درسهايي رو از سيلابس پاس كردند و آيا اون درسها رو خودشون انتخاب كردند يا استاد توصيه اكيد به گرفتن اون درسها داشته . چون درسهاي زيادي توي سرفصلها نوشته شده كه از دروس اختياري فقط لازمه 5 درس ( 15 واحد ) پاس بشه و قطعا درسهايي كه ميگيريم توي اپلاي كردن بعدي ما تاثير زيادي داره .
    ممنون .

سلام دوستان

من برای دانشگاه سیدنی، استرالیا اقدام کردم و ازم یک برگه ی رسمی می خواهند از طرف دانشگاه که سیستم نمره دهی شهید بهشتی را توضیح دهد
    آیا ما همچین چیزی در دانشگاه داریم؟
    اگر خودتان دارید می شود خواهش کنم آن را برای من بفرستید؟
    توضیحی که دانشگاه داده در زیر آمده و من واقعا نمی دانم این را از کجا باید تهیه کنم؟ بخصوص که باید یک برگه ی رسمی باشد

we generally require a document issued by the University that describes, in detail, the grading system that is used at the institution. For example, at the University of Sydney a grade of a High Distinction on a grading scale is indicative of a percentage (85%-100%). Generally, most universities display their grading scale on their academic transcripts.
    Unfortunately, at this point, we are unable to accept students explanation of the grading scale and will require a document from the University explaining so.

Junior Member

سلام دوستان.من ارشد قدرت دانشگاه آزاد اردبيل ميخونم.ميخام سال ديگه براPHD اقدام كنم برا اروپا.
    مساله من اينجاست كه به فرض تافل و معدل بالام با توجه به دانشگاه آزاد بودنم چقدر شانس دارم فاند يا كمك هزينه بگيرم ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SiamakPK نمایش پست ها
    سلام دوستان.من ارشد قدرت دانشگاه آزاد اردبيل ميخونم.ميخام سال ديگه براPHD اقدام كنم برا اروپا.
    مساله من اينجاست كه به فرض تافل و معدل بالام با توجه به دانشگاه آزاد بودنم چقدر شانس دارم فاند يا كمك هزينه بگيرم ؟
    لطفا دقیقا شرایطتون رو بگید. به فرض تافل و معدل بالا هر کسی می تونه فاند بگیره ولی اینها شرط های ساده ای نیستند.

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط SiamakPK نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    دانشگاه آزاد بودن اصلا امتیاز منفی نیست. من خودم برای لیسانس فقط به خاطر اینکه بعدا بتونم برم خارج! لیسانس رشته ای که خیلی بهش علاقه نداشتم در دانشگاه امیر کبیر رو انتخاب کردم ولی بعد فوق رفتم آزاد چون فهمیدم برای اپلای خیلی مهم نیست حالا من هم نمی خوام برم هاروارد و میشیگان یا استنفورد!!!

خیلی از دانشگاه ها به خصوص تو اروپا دانشگاه آزاد رو می شناسن. جز برخی دانشگا های طراز اول جهان که تقریبا دانشگاهای تاپ ایران رو می شناسند بقیه زیاد براشون فرقی نمی کنه تازه در زمیه اپلای یکی از مزایای دانشگاه آزاد که جاهای دیگه ( حداقل امیر کبیر و شریف رو مطمئن هستم) که ندارند پست از طریق دانشگاه هست مثلا دانشگاه امیر کبیر مدارک ترجمه شده رو که براش می برید در یک پاکت سربسته به شما می ده و شما باید برید یه پست معتبر خودتون پستش کنید خوب هزارون نفر هم همین کار رو کردند و الان هم مشغول تحصیل در آمریکا و کانادا و جاهای دیگه هستند ولی بعضی از دانشگاها تاکید دارند که خود دانشگاه باید sender مدارک باشه و آدرس اون روی پاکت باشه خوب برای این بخش دانشگاه آزاد یه واحد بین الملل داره که مدارک رو می بری اونجا و برات پست می کنند به اون دانشگاه فرقی هم نمی کنه آزاد تهران باشی یا هر جای دیگه. جالبه که بر عکس تمام جاهای دانشگاه آزاد واحد بین الملل تنها دارنده ی اخلاق خوش و برخورد خوب کارمندی هست!!!! و صد البته عجیب تر قیمت کمتر( پارسال در حدود 20 تومان کمتر) پست واحد بین الملل نسبت به DHL و TNT هست!!! ( خدایا چشم شیطون کر و کور!!).
    یه نکته جالب! دانشگاه معتبری مثل University of British Columbia در کانادا که رنک جهانیش 45 هست، حتی تا دانشگاه آزاد ملایر رو هم می شناسه این لینک رو ببینید: http://iem.grad.ubc.ca/index.asp?cID=75
    تا جایی که به نظرم تو همین فروم بود که عزیزی نوشته بود حالا که من دانشگاه شریف درس خوندم یعنی نمی تونم اینجا اپلای کنم!!!

نکته مهم در امر پذیرش داشتن هر چه بهتر شرایط پیش نیاز برای اپلای کردن هست که در سایت دانشگاه مورد نظر به اون اشاره شده.

موفق باشید
    ویرایش توسط snshirazi : November 4th, 2012 در ساعت 05:53 PM
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy