صفحه 16 از 56 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 559

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

نقل قول نوشته اصلی توسط s_soltani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق لیسانس برق از دانشگاه تهران-جنوب دارم.
    4 تا اختراع به تولید رسیده دارم که یکیش صادر شده، یه مقاله کنفرانس IEEE، دو تا ISI و 6 تا مقاله فارسی دارم. عضو بنیاد ملی نخبگان هم هستم.
    می خوام واسه دکترا APPLY کنم (با fund) اما نکته ضعف بزرگم که معدلمه خیلی دلسردم کرده. 14.43 تو لیسانس و 15.31 تو فوق لیسانس.
    بین دوستای شما کسایی بودن که با این معدل ها با fund خوب به دانشگاه های نسبتا خوب اروپا یا کانادا رفته باشند؟!
    بهنتايج پذيرش نگاه كن معدلت خيلي هم كم نيست !!!رزومه هم خوبه فقط زبان مهمه !

دوستان یه جزوه مختصر و مفید برای یادگیری نرم افزار MATLAB میخوام کسی میتونه راهنمایی کنه؟ میشه از سایتی نرم افزارش رو دانلود کرد؟
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenz65 نمایش پست ها
    بهنتايج پذيرش نگاه كن معدلت خيلي هم كم نيست !!!رزومه هم خوبه فقط زبان مهمه !
    خیلی ممنونم. شما مورد مشابه من دیدین که با funde خوب به دانشگاه نسبتا خوب رفته باشند؟ البته با داشتن نمره 7 به بالا در IELTS.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali386381 نمایش پست ها
    سلام برای انتخاب گرایش و زمینه برای تحقیق از چه منابعی میشه استفاده کرد؟
    میخوام در یک زمینه ای فعالیت کنم که هم کاربردش زیاده هم توش خوب میشه مقاله داد و هم برای اپلای میشه خوب فاند گرفت...
    هر چی میگردم به نتیجه خاصی نمیرسم چون اکثر گرایش ها و زمینه های تحقیقاتی کامپیوتر رو دوست دارم!!
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    اگه که دانشجوی ارشد هستین :
    1-مشورت با استاد راهنما
    2-مراجعه به سایت دانشگاه ها و انستیتو های مهم و مطرح تو رشتتون و بخش Research هر دپارتمان .اونجا میتونین لیستی از پروژه های جدید یا انجام شده یا در دسته اقدام رو ببینین.

Senior Member

سلام به همگی دوستان
    من لیسانس کنترلم امسال تمومه و ارشد کنکور دادم و هدفم اینه که واسه PHD به ی دانشگاه درست و حسابی تو اروپا یا استرالیا برم .
    اما ی جوی جدیدا درست شده که میگه اپلای واسه دکترا تو کنترل مشکل ویزا داره و این داستانا.
    اولا آیا واقعا بچه های کنترلی که به این کشورا رفتن دچار مشکل شدن؟
    آیا من باید واقعا به فکر تغییر رشته باشم؟؟
    اگه آره نظرتون راجع به مکاترونیک چیه؟؟؟ چون زمینه کاری جفتشونو علاقه دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر شریف

سلام
    در حوزه high performance computing و به خصوص پردازش های مبتنی بر FPGA کدوم دانشگاه ها (یا اساتید) فعال هستن؟ ترجیحا در اروپا و دارای فاند خوب
    Junior Member

سلام به همه
    یه سوالی داشتم. من کارشناسی مهندسی مکانیک خوندم. اخیرا به مباحث برق و الکترونیک مثل طراحی مدار و کنترل علاقه مند شدم. به نظرتون اگه بخوام ارشد و برق بخونم از پسش بر میام؟
    با توجه به اینکه دو رشته ای می شم می تونم واسه اپلای روش حساب کنم؟
    برخورد دانشگاه های داخلی یا خارجی با همچین دانشجوهایی چطوریه؟
    شما همچین دوستان یا دانشجوهایی داشتین یا دیدین؟
    ممنون

Junior Member

با سلام خدمت دوستان.من یه سوال داشتم که مدتی بود ذهنمو مشغول کرده بود و واقعیتش قسمتی هم تو سایت ندیدم که به طور کامل به این سوال پاسخ داده باشن.

سوالم اینه که دانشگاهی که در ایران توش میخونیم تاثیر داره؟چقدر؟مثلا یک دانشجویی که در دانشگاه شریف مهندسی برق تموم کرده اگه رزومش کاملا با کسی که توی دانشگاه تبریز تموم کرده یکسان باشه ارجحیتی خواهد داشت؟توی این سایت در چند جا اشاره شده که تفاوتی نخوهد داشت ولی نتایج عکسشو نشون میدن.من مثلا چند نفرو میشناسم که در دانشگاه شریف خوندن الان از کلتک و استنفورد و... پذیرش گرفتن ولی از دانشگاه تبریز درنهایت موفق به گرفتن به پذیرش از دانشگاه های ترکیه شدن.ممنون میشم که این مسیله رو روشن کنین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط P_Knight نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.من یه سوال داشتم که مدتی بود ذهنمو مشغول کرده بود و واقعیتش قسمتی هم تو سایت ندیدم که به طور کامل به این سوال پاسخ داده باشن.

سوالم اینه که دانشگاهی که در ایران توش میخونیم تاثیر داره؟چقدر؟مثلا یک دانشجویی که در دانشگاه شریف مهندسی برق تموم کرده اگه رزومش کاملا با کسی که توی دانشگاه تبریز تموم کرده یکسان باشه ارجحیتی خواهد داشت؟توی این سایت در چند جا اشاره شده که تفاوتی نخوهد داشت ولی نتایج عکسشو نشون میدن.من مثلا چند نفرو میشناسم که در دانشگاه شریف خوندن الان از کلتک و استنفورد و... پذیرش گرفتن ولی از دانشگاه تبریز درنهایت موفق به گرفتن به پذیرش از دانشگاه های ترکیه شدن.ممنون میشم که این مسیله رو روشن کنین
    در شرایط یکسان قطعا درس خوندن در دانشگاه مطرح تر می تونه فاکتور مثبتی باشه ولی نه به شکلی که شما گفتید (یعنی با شرایط یکسان، شریفی ها برن استفورد و کلتک و تبریزی ها در نهایت برن ترکیه!). با شرایط خب از همه دانشگاه های سراسری و حتی آزاد کشور میشه به راحتی رفت به دانشگاه های خوب و مطرح آمریکا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    در شرایط یکسان قطعا درس خوندن در دانشگاه مطرح تر می تونه فاکتور مثبتی باشه ولی نه به شکلی که شما گفتید (یعنی با شرایط یکسان، شریفی ها برن استفورد و کلتک و تبریزی ها در نهایت برن ترکیه!). با شرایط خب از همه دانشگاه های سراسری و حتی آزاد کشور میشه به راحتی رفت به دانشگاه های خوب و مطرح آمریکا.
    منمونم از پاسخگوییتون.یعنی اگه کسی تو یه دانشگاه غیر شریف هم خونده باشه اگع رزمش درخشان باشه شانس اینو داره که از یه دانشگاه تاپ مثل ام آی تی پذیرش بگیره؟