صفحه 4 از 56 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 559

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

پیش فرض پاسخ : وسط لیسانس برم؟

سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم که به نظرم اینجا بهترین جا برای مطرح کردنش بود
    خواستم ببینم من کاردانی مخابرات دارم و الانم دارم لیسانس الک تو تهران جنوب میخونم، میتونم فارغ از مدرک لیسانسم برای لیسانس مخابرات تو کشوری مثل فنلاند یا نروژ اقدام کنم و اچلای بگیرم؟
    ممنون میشم کمک کنید

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omid.shamlou نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم که به نظرم اینجا بهترین جا برای مطرح کردنش بود
    خواستم ببینم من کاردانی مخابرات دارم و الانم دارم لیسانس الک تو تهران جنوب میخونم، میتونم فارغ از مدرک لیسانسم برای لیسانس مخابرات تو کشوری مثل فنلاند یا نروژ اقدام کنم و اچلای بگیرم؟
    ممنون میشم کمک کنید
    معمولا باید مثل کسی که میخواد واسه لیسانس پذیرش بگیره در خواست بدید . ببینید مدارک لازم واسه لیسانس چیه ... اونا رو برای دانشگاه مورد نظر بفرستید .
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    معمولا باید مثل کسی که میخواد واسه لیسانس پذیرش بگیره در خواست بدید . ببینید مدارک لازم واسه لیسانس چیه ... اونا رو برای دانشگاه مورد نظر بفرستید .
    ممنون از راهنمایتون
    اما یه سوال دیگه:
    مدرک و ریز نمره هارو باز هم از لیسانس بفرستم؟!
    چون من میخوام فرض بشه اصلا یه همچین مدرکی ندارم و لیسانس جدید میخوام!
    ممنون از راهنماییتون

به قسمت requirement ها برید و ببینید دقیقاً چی میخوان، اونها رو باید ارائه کنید.
    اما می تونید سابقۀ تحصیلیتون در مقطع لیسانس رو هم در رزومتون عنوان کنید.
    گذشته از این حرفا طبق قوانین اینجا، مگه برای مقطع لیسانس به شما اجازۀ خروج میدن؟ (البته اگه معاف از سربازی نیستید یا هنوز سربازی نرفته اید)
    تاجائی که من اطلاع دارم در صورتی که کارت پایان خدمت نداشته باشید، شما فقط برای مقطع فوق و دکترا می تونید وثیقه بذارید، معافیت موقت تحصیلی بگیرید و سپس از کشور خارج بشید.
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

منم برای بعد سربازی میخوام. باید کشور رو انتخاب کنم تا زبونشونو بخونم. برا کار لازمه
    ارسال مدارک لیسانس چه تاثیری داره؟

پس وسط لیسانس نمی خواین برید!! اگه هم بخواین بهتون اجازه نمیدن ...
    خب پس باید دورۀ لیسانس رو تمام کنید. سربازی برید و سپس اقدام کنید.
    حتماً هم ضروری نیست تا زبان یه کشوری رو بلد باشید. شاید بخواهید برای فوق یه جایی برید، برای دکترا یه جای دیگه و برای کار هم یه کشور دیگه. پس فک کنم الان زود باشه در مورد کار فکر کنید چون به شما با ویزای دانشجوئی هم اجازه کار نمی دهند. خیلی بتونید کار پیدا کنید on campus هست که به صورت محدود هفته ای 20 ساعته.
    اما اگه بخواین کشورهائی رو انتخاب کنید که با زبان ملی خودشون تحصیلات رایگان ارائه می کنن اون موقع وضع فرق میکنه ... باید زبان کشور مقصد رو بدونید البته همونطور که گفتم فعلا نه برای کار بلکه برای تحصیلات رایگان ...
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق علوم تحقیقات

سلام دوستان
    من تازه امروز با این سایت اشنا شدم و خیلی خوشحالم از اینکه کسانی هستند که من رو راهنمایی کنند
    من دانشجوی کارشناسی الکترونیک ازاد یکی از شهر های فارس هستم الان ترم 8 هستم اما به دلیل مشکلاتی که داشتم تا کنون حدودا نصف واحدا رو یعنی 70 80 تا پاس کردم
    خیلی دوست دارم که هر چه زودتر واسه ادامه برم خارج از کشور اما نمی دونم جایی هست که شرایط من رو قبول کنه؟ضمنا معدل بالایی هم ندارم.در واقع معادل بشه درسام
    ممنون از راهنماییاتون

Junior Member

پیش فرض کمک در مورد انتخاب گرایش برق

سلام ، بچه ها من یه کمک فوری فوری احتیاج دارم ، من میخوام برای فوق برای bio اقدام کنم ، تا حالا فکر میکردم حتما باید برم الکترونیک ، اما حالا یه سری بم گفتن از کنترلم راحت میشه برا bio اقدام کرد ، منم کنترل رو بیشتر از الکترونیک دوست دارم ، اما همه استادایی که دیدم گرایشاشون الکترونیک بوده و بعد bio خوندن کسی خبر داره که چه جوریه؟ گرایش براشون مهمه خیلی یا نه؟
    البته تو شرایط دانشگاهها که نگاه کردم فقط زده بود برق گرایشو قید نکرده بود اما برای استادی که بخوام ازش فاند بگیرم مهمه به نظرتون؟

تو رو خدا زود بجوابید تا هفته دیگه باید انتخاب واحد کنم (ترم 7 ام )

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کمک در مورد انتخاب گرایش برق

به نظر من اگه فوق میخوای bio بخونی لیسانس الکترونیک بخونی بهتره، پایه و دید قوی تری بهت میده. کاش دانشگاه ما بودی اینجا تو لیسانس گرایش bio دارن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد نجف آباد

پیش فرض پاسخ : کمک در مورد انتخاب گرایش برق

اینکه استادا بیشتر الکترونیک خوندن به این دلیله که کنترل چندان شناخته شده نیست برای خیلیا ... حتی برای مستر
    من قدرت خوندم