صفحه 44 از 56 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 559

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

اساتيد لطفاپاسخ دهند

Junior Member

با سلام

من لیسانس مکانیک دانشگاه آزاد تهران جنوب هستم .
    ولی از ابتدا یعنی الان 7 سال هست که کار برنامه نویسی کامپیوتر رو انجام میدم . رزومه خوبه کاری دارم
    آیا امکان داره که در ارشد تغییر رشته من و از مکانیک به کامپیوتر قبول کنن ؟ اگه قبول میکنن چه کشورهایی؟

میخواستم برای شروع اپلایی کردن کمک بگیرم . کشورش برام فرقی نداره .
    اگه میشه راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان گرانقدر. بنده دانشجوی برق الکترونیک دانشگاه آزاد تهران هستم ترم چهار.راهنمایی میخواستم از دوستانی که اطلاعات کافی درباره رشته هاوبازار کار خارج از کشور دارند.میخواستم بدونم الان بنده مهندسی برق رو بخونم بهتر هست یا تغییر رشته بدم به مهندسی پزشکی واحد علوم تحقیقات؟!اصلا" بهترین رشته ای که میشود اپلای کرد ودرآمد و شغل سطح بالا در خارج از کشور دارد کدام هست؟!(آمریکا بیشتر درتصمیم هست البته برای دکترا) سپاس گزارم

Junior Member

اسلام وخدمت اساتيد محترم وضمن عرض خسته نباشيدمن امسال سال(95)كنكوردارم وميخواستم سوالاتي راجع به اين كه چه رشته اي ازبين رشته علوم كامپيوتر ومهندسي نرم افزاريامهندسي سخت افزارراانتخاب كنم تابراي پذيرش درمقطع فوق ليسانس براي كشورهايي نظيرامريكا،كانادا،و.....اسا � تربه من پذيرش بدهند؟وايااگرمدرك ازدانشگاه ازاديك شهرستان بامعدل بالا باشد بهتراست براي پذيرش ياازدانشگاه دولتي بامعدل پاييين؟وبراي اينكه بورسيه درمقطع فوق ليسانس بگيرم بايد معدل بالا ازدانشگاه دولتي داشت يابامعدل بالاازدانشگاه ازادشهرستان هم ميتوان بورسيه گرفت؟وباعرض پوزش ومعذرت اگرجاي طرح سوالاتم راجاي مناسبي مطرح نكردم.ومن كه به داده كاوي وطراحي بازي هاي كامپيوتري دارم چه رشته اي رابايد انتخاب كنم؟

سلام
    من امسال کنکور دادم و میخوام انتخاب رشته کنم ،
    هدف اصلی من رفتن به خارج با بورسیه و اقامت در اونجا هست ؛
    رتبه ی کنکورمم بین 200 تا 400 میاد که خب میتونم رشته های تقریبا خوبی رو از دانشگاهای تاپ قبول شم ؛
    به نظرتون چه رشته ای واسه اپلای بی دردسر به امریکا انتخاب کنم ؟
    از برق خیلی خوشم نمیاد

Junior Member

سلام دوستان من از ی چیز خیلی میترسم.
    دانشگاه کارشناسیم دانشگاه ازاد ابادان هست.
    دانشگاه همچین اسم و رسم داری نیست.ولی اگه واس ارشد ی دانشگان خوب دولتی قبول شم.
    واسه گرفتن فاند دکترا مشکلی پیش نمیاد؟یا احتمالا بخوام بعد از ارشد مهاجرت کنم یا ویزا کاری بگسرم؟
    معدل کارشناسی دانشگاه ابادان هم فرض کنید بالای17هست

Junior Member

سلام دوستان یه سوال درسی داشتم از عزیزانی که در زمینه پردازش تصویر مهارت دارند :

وقتی برنامه ای در رابطه با کشیدن پلات سه بعدی در متلب به صورت real time اجرا میکنم ، برنامه error میده و میگه برم m-file های درون پوشه ی مسیر نصب نرم افزار متلب. لطفا راهنمایی کنید که این ارور ها به چه دلیل هستند و چگونه بر طرف میشوند ؟ برنامه های خود متلب در کامپیوتر من access denied هستند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط golbarg_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال درسی داشتم از عزیزانی که در زمینه پردازش تصویر مهارت دارند :

وقتی برنامه ای در رابطه با کشیدن پلات سه بعدی در متلب به صورت real time اجرا میکنم ، برنامه error میده و میگه برم m-file های درون پوشه ی مسیر نصب نرم افزار متلب. لطفا راهنمایی کنید که این ارور ها به چه دلیل هستند و چگونه بر طرف میشوند ؟ برنامه های خود متلب در کامپیوتر من access denied هستند.
    دقیقا اروری که میگیرید چی هست؟ یک snapshot اینجا بگذارید.

Junior Member

سلام
    من 32 سالمه خانم و دیپلم هستم...میخوام مهاجرت کنم اما شرایطش رو ندارم هم از نظر تحصیلی و هم از نظر مالی! برای ادامه تحصیل مهندسی کامپیوتر پیام نور رو دارم انتخاب میکنم اما شک دارم آیا این رشته در پیام نور انتخاب خوبی هست یا نه چون کامپیوتر رشته خیلی گسترده ای هست و نمیدونم آیا تحصیل دانشجو محور واحدهای دانشگاه ، من رو به آمادگی لازم برای کار در خارج مثلا امریکا یا کانادا یا ....میرسونه یا نه؟
    دوستانی که تجربه و دانش دارن میتونین من رو راهنمایی کنید که اگر ارزش مدرک گرفتن این رشته در این دانشگاه هست، من در کنار دروس دانشگاه چه فعالت هایی بکنم که آماده بازار کار امریکا یا کانادا یا.. بشم..در ضمن زبانم هر حد خوبی هست.
    من علاقه آنچنانی به این رشته ندارم و برای گرفتن مدرک از رشته ای که فکر میکردم درش باید کار باشه این رشته رو انتخاب کردم... کسی رشته خوب دیگه ای پیشنهاد داره؟
    برام مهم هست از تجربیات و نظراتتون استفاده کنم.

Junior Member

Post پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

سلام به دوستان عزیز. اینجا که همه سوال کردن فکر نمیکنم کسی جواب منم بده. :d

یک سوال کلی دارم. شرایط رو از اول توضیح میدم.
    من کاردانی از دانشگاه فنی دولتی شمسی پور معدل 15.80 . کارشناسی ازاد تهران 17.80 . رشته نرم افزار.کلا ریاضیاتم ضعیف بوده همیشه. ارشد ای تی گرایش شبکه هم شرکت کردم ولی کلا چیزی نخوندم ، چون انگیزه ای نداشتم و احتمالا باز ازاد تهران قبول شم. چون رفتن 100% مشخص نیست نمیخوام الکی دوباره برم مدرک بگیرم. مقاله هم ندارم. سربازی معاف . سن 24.
    زبان 2 سال پیش در حد 6.5 اینا بودم ولی الان افت کردم.
    سوالم این هست که برای رفتن ارشد به کشوری با شرایط من هزینه زندگی و دانشگاه هر کدوم چقدر است.حالا نه خیلی تاپ باشه .شنیدم اکثر جاها ارشد فاند نمیدن.بیشتر انتخاب کشور از نظر شرایط کاری بعد از تحصیل مد نظر است.
    میخوام یه برا آورد کنم . چون حدودا یک سال از فارغ التحصیلی میگذره و میبینم کار مرتبط نمیتونم پیدا کنم.نهایت با وضع کاری اینجا بسازم و همینجا برم دنبال تخصص امنیت و شبکه و کلاس ولی اگر یه روزی بخوام برم چقدر پول میخواد ؟