صفحه 50 از 56 نخستنخست ... 4041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 559

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

سلام دوستان میدانید کاربردی ترین نرم افزارهای مهندسی مکانیک در اروپای شمالی که درحال حاضر نرم افزارهای متداول است چیست؟

سلام دوستان.

بنده مهندسی نرم افزار دانشگاه شیراز خوندم، معدلم ۱۸.۷۰ بوده و رتبه ۲ ورودی هستم.
    در حال حاضر دارم ارشد مهندسی شبکه دانشگاه صنعتی شریف می خونم و معدلم هم ۱۸.۹۰ هست و بازم رتبه ۲ ورودی هستم.
    زبان هنوز امتحانی ندادم ولی یه ۳ ماه وقت بزارم احتمالا حدود ۱۰۰ بشم تافل.
    هدفم آمریکا نیست خیلی جز اینکه جای خیلی تاپ بتونم برم، بیشتر هدفم کشور های اسکاندیناوی، کانادا و استرالیا هست.
    هیچ وقت هم قصد نداشتم برای دکترا اقدام کنم و می خواستم اگر سربازی اوکی بشه دوباره ارشد بخونم.
    رزومه کاری قوی دارم و تا وقتی بخوام اپلای کنم حدود ۳، ۴ سال سابقه کار تو جاهای خیلی خوب و مرتبط با علاقم دارم.
    ریکام هم می تونم احتمالا به تعداد کافی بگیرم.

الآن برام یه مشکلی پیش اومده و می خوام نوع ارشدم رو از آموزشی - پژوهشی به آموزشی تغییر بدم، یعنی دیگه پایان نامه و استاد راهنما ندارم و یه چند واحد درس بیشتر پاس می کنم به جای پایان نامه.
    به نظرتون با توجه به اینکه می خوام دوباره برای ارشد اقدام کنم مشکلی برام پیش میاد که پایان نامه نداشته باشم؟
    یا فاصله ۲، ۳ ساله بین کارشناسی و ارشدم رو بگم داشتم ارشد می خوندم ولی course based بوده و مشغول به کار هم بودم مشکلی ایجاد می کنه؟
    خیلی خوبه که جایی بتونم برم که فاند داشته باشه ولی اگر که بزارند کنار درس کار هم بکنم اوکی هست.

ممنون.
    موفق باشید.

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط helloapply نمایش پست ها
    سلام دوستان.

بنده مهندسی نرم افزار دانشگاه شیراز خوندم، معدلم ۱۸.۷۰ بوده و رتبه ۲ ورودی هستم.
    در حال حاضر دارم ارشد مهندسی شبکه دانشگاه صنعتی شریف می خونم و معدلم هم ۱۸.۹۰ هست و بازم رتبه ۲ ورودی هستم.
    زبان هنوز امتحانی ندادم ولی یه ۳ ماه وقت بزارم احتمالا حدود ۱۰۰ بشم تافل.
    هدفم آمریکا نیست خیلی جز اینکه جای خیلی تاپ بتونم برم، بیشتر هدفم کشور های اسکاندیناوی، کانادا و استرالیا هست.
    هیچ وقت هم قصد نداشتم برای دکترا اقدام کنم و می خواستم اگر سربازی اوکی بشه دوباره ارشد بخونم.
    رزومه کاری قوی دارم و تا وقتی بخوام اپلای کنم حدود ۳، ۴ سال سابقه کار تو جاهای خیلی خوب و مرتبط با علاقم دارم.
    ریکام هم می تونم احتمالا به تعداد کافی بگیرم.

الآن برام یه مشکلی پیش اومده و می خوام نوع ارشدم رو از آموزشی - پژوهشی به آموزشی تغییر بدم، یعنی دیگه پایان نامه و استاد راهنما ندارم و یه چند واحد درس بیشتر پاس می کنم به جای پایان نامه.
    به نظرتون با توجه به اینکه می خوام دوباره برای ارشد اقدام کنم مشکلی برام پیش میاد که پایان نامه نداشته باشم؟
    یا فاصله ۲، ۳ ساله بین کارشناسی و ارشدم رو بگم داشتم ارشد می خوندم ولی course based بوده و مشغول به کار هم بودم مشکلی ایجاد می کنه؟
    خیلی خوبه که جایی بتونم برم که فاند داشته باشه ولی اگر که بزارند کنار درس کار هم بکنم اوکی هست.

ممنون.
    موفق باشید.
    معمولا دوره کورس بیس شانس شما برای گرفتن TA و یا ریواردهای دانشگاه بسیار کم میکند. دوره دکتری مخصوصا توی رشته های فنی و تکنیکال بیشتر رو تخصص شما سات و شنا دارید این زمینه رو از خودتون میگیرید. اگر اجباری در کار نیست حتما سعی کنید پایان نامه داشته باشد. گپ تحصیلی بین ارشد و کارشناسی زیاد مشکل ساز نخاهد بود مخصوصا اگر کار هم داشته باشید. معمولا برای گپ آحرین مقطع تحصیلی رو نگاه میکنند. در کل 2 الی 3 سال گپ بیسار زیاد و خطرناکی نیست.
    از نظر کلی رزومه شما بسیار خوبه اگر مقاله و نمرات خوب زبان داشته باشید.
    اگر انگیزه لازم رو دارید حتما تمام ایتمها رو تقویت کنید مخصوصا زبان که بتونید با خیال راحت پذیرش با فاند بگیرید.

موفق باشید
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    معمولا دوره کورس بیس شانس شما برای گرفتن TA و یا ریواردهای دانشگاه بسیار کم میکند. دوره دکتری مخصوصا توی رشته های فنی و تکنیکال بیشتر رو تخصص شما سات و شنا دارید این زمینه رو از خودتون میگیرید. اگر اجباری در کار نیست حتما سعی کنید پایان نامه داشته باشد. گپ تحصیلی بین ارشد و کارشناسی زیاد مشکل ساز نخاهد بود مخصوصا اگر کار هم داشته باشید. معمولا برای گپ آحرین مقطع تحصیلی رو نگاه میکنند. در کل 2 الی 3 سال گپ بیسار زیاد و خطرناکی نیست.
    از نظر کلی رزومه شما بسیار خوبه اگر مقاله و نمرات خوب زبان داشته باشید.
    اگر انگیزه لازم رو دارید حتما تمام ایتمها رو تقویت کنید مخصوصا زبان که بتونید با خیال راحت پذیرش با فاند بگیرید.

موفق باشید
    راستش من قصد خوندن دکترا رو ندارم، با این فرض و اینکه اگر اقدام کنم می خوام دوباره ارشد بخونم، بازم مشکلی برام ایجاد می کنه؟
    فکر کنم این جوری مدرک کارشناسیم ملاک هست، نه ارشد، مدرک ارشد صرفا یه چیزی در روزمم هست، درسته؟
    با تشکر فراوان.

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط helloapply نمایش پست ها
    راستش من قصد خوندن دکترا رو ندارم، با این فرض و اینکه اگر اقدام کنم می خوام دوباره ارشد بخونم، بازم مشکلی برام ایجاد می کنه؟
    فکر کنم این جوری مدرک کارشناسیم ملاک هست، نه ارشد، مدرک ارشد صرفا یه چیزی در روزمم هست، درسته؟
    با تشکر فراوان.
    آهان، نه شما میتونید بگید که برای کستر دوم دارم میام. این کار معمولا خیلی انجام میشه مخصوصا دوستانی که دارند میرند اروپا و هدفشون برای دکتری امریکا است.
    شما بگید که یه مدرک اموزش محور ارشد دارید.
    البته باید در نظر داشته باشید که فاند برای ارشد بسیار کمتر از دکتذی است. البته شانس است ولی نسبت کمتر است.
    یک نکته از روی تجربه: تا زمانی که نتونستید پذیرش بگیرید ارشدتون رو تبدیل به آموزش محور نکنید. مبادا نتونید و تمام پلها رو خراب کنید. برای هدفتون تلاش کنید و سرمایه گذاری کنید اما سعی کنید منطقی جلو برید
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

یه سوال!!
    دانشگاه مشخص میکنه باید SAT بدی یا رشته انتخابی؟؟
    من تا الان فکر میکردم فقط GRE ولی الان یکم درباره SAT خوندم متوجه نشدم...
    منظورم اینه که، کلا SAT برای رشته ما لازمه یا نه؟؟
    اگر دانشگاها مشخص میکنن میشه چندتا اسم ببرین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ElittA نمایش پست ها
    یه سوال!!
    دانشگاه مشخص میکنه باید SAT بدی یا رشته انتخابی؟؟
    من تا الان فکر میکردم فقط GRE ولی الان یکم درباره SAT خوندم متوجه نشدم...
    منظورم اینه که، کلا SAT برای رشته ما لازمه یا نه؟؟
    اگر دانشگاها مشخص میکنن میشه چندتا اسم ببرین
    معمولا SAT برای پذیرش مقطع لیسانس در امریکاست و GRE برای پذیرش مقاطغ ارشد و دکترا در کشورهای متعدد جهان.

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

من دانشجوی نرم افزار هستم و این ترم مقطع کارشناسی را تمام میکنم .
    و در گرافیگ ریور (اولین مارکتینگ جهانی) 40 عدد محصول بین اللملی دارم . میخواستم بودنم ایا امکانش هست که من در مقطع کارشناسی ارشد بورسیه تحصیلی به رشته گرافیک کامپیوتر بگیرم ؟ دارای ایلتس نمره 5.5

ممنون میشم اگه دوستان جواب بدهند

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

سلام دوستان
    من برای یک دانشگاهی اقدام کردم برای مستر رشته machine learning به من گفتن که آزمون ورودی دارن و لیست سرفصل های این آزمون رو هم برام فرستادن که پیوست کردم آزمونش توی July هست یعنی حدودا شش ماه دیگه اول میخواستم ببینم میتونم توی شش ماه اگر به طور کامل تمرکزم رو بزارم روی این آزمون به مطالبی که گفته شده مسلط بشم با توجه به این که من رشتم مکانیک بوده و شاید یه سری از این مطالب برام جدید باشه؟ بعد ممنون میشم اگر یک سری منابع بهم معرفی کنید تا این مطالبی که گفته شده رو مسلط بشم؟
    سپاس فراوان
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf exam.pdf (44.3 کیلوبایت, 14 views)

Banned

سلام دوستان. من میخوام از رشته مهندسی شیمی برای دکتری مهندسی برق پذیرش بگیرم. البته بنده دکتری مهندسی شیمی رو تموم کردم و تو دوره دکتری ام تمام فعالیت هام مرتبط به مهندسی برق بوده از کنترل تا الکترونیک. به دلایلی مجبورم که دوباره برای دوره دکتری پذیرش بگیرم تو آمریکا و خوب برای اینکه رزومه ام رو تو این زمینه قوی کنم نیاز به راهنمایی دارم. آیا داشتن مدارک مجتمع فنی و یا حتی برداشتن دوره های coursera کمکی میکنه؟؟؟؟