صفحه 52 از 56 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 559

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

نقل قول نوشته اصلی توسط tornadoz نمایش پست ها
    خب با توجه به اینکه فرد آکادمیکی هستید شاید براتون مناسب باشه فقط باید کشوری باشه که همسرتون اجازه کار داشته باشه. من چون خودم علاقه زیادی به محیط آکادمیک ندارم بنابراین ترجیحم اینه که با ویزای کاری برم البته مصاحبه سختی داره ولی اگر موفق باشه از نظر مالی مطمئن ترین حالته چون از اول حقوقت مشخصه و حتی پول بلیت هواپیما رو هم اونا میپردازن.
    متاسفانه در مورد اقامت تو اروپا هیچ اطلاعی ندارم فقط از قدیم میگفتن فرایند سیتیزن شدن تو اروپا طولانی و سخته. الان هم که اکثرا برای مهاجرت کانادا و استرالیا رو هدف گرفتن. بازم خودتون سبک سنگین کنید ببینید ارزشش رو داره بخواید ۴-۵ سال دیگه درس بخونید و بعد وارد بازارکار بشید یا نه. (البته اگه واقعا علاقه به دکترا و کار آکادمیک دارید خوبه که دنبال علاقه تون برید)
    همسرم اگه ایلتس داشته باشن. ممکنه نذارن کار کنن؟ نشنیده بودم!
    نه خیلی اکادمیک نیستم اتفاقا از 18 سالگی سر کار رفتم و تخصص هم دارم توی یه سری زمینه ها اما چرا شما میگید ویزای کاری مطمئن ترین راهه؟ من به نظرم تحصیلی با بورسیه مطمئن تره
    مثلا ویزای کاری ادم میره ولی ممکنه اونجا کار پیدا نکنه اگه هم جاب آفر داشته باشید درسته بهتره اما بازم استرس کار و ایندش بیشتر از درسه به نظرم
    البته نظر منه.شاید اشتباه باشه. خودمم دوست دارم کسایی که اونجا کاری رفتند بیان از شرایط بگن تا ادم بتونه تحلیل کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار شریف - هوش مصنوعی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal89522 نمایش پست ها
    همسرم اگه ایلتس داشته باشن. ممکنه نذارن کار کنن؟ نشنیده بودم!
    نه خیلی اکادمیک نیستم اتفاقا از 18 سالگی سر کار رفتم و تخصص هم دارم توی یه سری زمینه ها اما چرا شما میگید ویزای کاری مطمئن ترین راهه؟ من به نظرم تحصیلی با بورسیه مطمئن تره
    مثلا ویزای کاری ادم میره ولی ممکنه اونجا کار پیدا نکنه اگه هم جاب آفر داشته باشید درسته بهتره اما بازم استرس کار و ایندش بیشتر از درسه به نظرم
    البته نظر منه.شاید اشتباه باشه. خودمم دوست دارم کسایی که اونجا کاری رفتند بیان از شرایط بگن تا ادم بتونه تحلیل کنه
    همسر دانشجو تو بعضی کشورها اجازه کار نداره فارغ از اینکه آیلتس داشته باشه یا نه. مثلا آمریکا که مقصد خیلی از دانشجوهاست اینطوریه و دونفری باید با همون فاند دانشجویی زندگی کنید.
    در مورد ویزای کاری منظور من ویزای مهاجرتی نیست. ویزای مهاجرتی مثل ویزای skilled worker از طریق express entry کانادا به شما ویزا میدن به اون کشور میرید و باید خودتون دنبال کار بگردید و طبعا ممکنه کار به سادگی پیدا نشه ولی منظور من ویزای کاریه (که معمولا هم غیرمهاجرتی حساب میشه). مثلا کسی رو میشناسم از همین ایران به شرکتی تو آلمان رزومه و درخواست کار داده، اسکایپی مصاحبه کرده و قبولش کردن. شغل رو بهش دادن با حقوق مشخص، براش درخواست ویزای کاری کردن و حتی پول بلیت هواپیمای ایران به آلمانش هم دادن.
    البته این مدل کار پیدا کردن رو من فقط برای شغل های صنعت آی تی و تو کشورهای اروپایی مثل آلمان و هلند دیدم. طبعا نیاز به تجربه و تخصص کاری بالا و زبان قوی برای قبولی تو مصاحبه داره. تعداد زیادی نیستن که از این راه موفق میشن ولی خب به هر حال این هم راهیه و بهش اشاره کردم شاید شرایطش رو داشته باشید به خصوص اینکه معمولا غیرکامپیوتری ها این آپشن رو ندارن و یه جورایی موقعیت خاص کامپیوتری هاس. استرس کار هم به نظر من کمتر از درسه چون من واقعا با درس راحت نیستم به هر حال مدل آدمها فرق میکنه.
    البته طبعا همچنان اصلی ترین راه برای مهاجرت ما ایرانی ها از طریق ادامه تحصیل بوده و هست.

Junior Member

سلام دوستان عزیز، در حالی که از اقوام درجه اول در کانادا مشغول به تحصیل با ویزای تحصیلی هستن، آیا میشه برای گرفتن ویزای تحصیلی کانادا امیدوار بود؟

سلام
    کسی کتاب نرم افزار مطلب داره به من قرض بده
    راه های یادگیری نرم افزار مطلبmatlab چیه

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط x20 نمایش پست ها
    سلام
    کسی کتاب نرم افزار مطلب داره به من قرض بده
    راه های یادگیری نرم افزار مطلبmatlab چیه
    سلام بهترین روش استفاده از help یا راهنمای نرم افزار است و کتاب خاصی نیاز ندارد.

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام
    کسی میدونه از کجا میتونم نرم افزار optisystem ورژن 15 (سال 2018) دانلود کنم؟

Junior Member

دوستان
    من دکترا امنیت اطلاعات میخونم و ساکن آلمان هستم و یک ایده استارت اپ در زمینه بیت کویین دارم و البته این ایده هم تا حدی پیاده شده ولی برای بازاریابی اینترنتی و موارد مثل این وقت کافی ندارم ...اگر فردی علاقه مند به مشارکت و دریافت سود پروژه هست لطفا پیام خصوصی بده.

Junior Member

با سلام من میخوام تو آلمان رشته کامپیوتر بخونم میشه دوستانی که تو آلمان این رشته را خوندن یه توضیحاتی درباره چارت درس هایی که اونجا باید خود در مقطع بچلور و انتخاب گرایش ها راهنمایی کنند
    با تشکر

Junior Member

دوستان من واقعا احتیاج به کمک و راهنماییتون دارم.
    من میخوام ریاضی و فیزیک رو از راهنمایی و همینطور رشته ریاضی و فیزیک دبیرستان رو از پایه و به صورت مفهومی و با زبان ساده و با حل مساله بصورت خودآموز و بدون معلم توی خانه یاد بگیرم. کدوم کتابهای کمک آموزشی رو پیشنهاد میکنین؟ چون من خارج هستم و کتاب هم خیلی تو این زمینه زیاده و من هم از بازار کتب کمک آموزشی تو این سالها هیچ اطلاعی ندارم . یک کتابی میخوام که اولا تمام مباحث درسی رو به زبان ساده و مثل معلم توضیح بده بعد با حل مساله اون رو نشون بده. بهترینش به نظرتون برای هدف من کدوما هستن؟ یک کتابی که از پایه توضیح بده و صرفا هدفش تکنیک تست زنی نباشه.

ضمنا اگر cd و dvd خوب هم که مطالب را بصورت خودآموز توسط استاد توضیح داده باشه هست ممنون میشم معرفی کنین.

یک دنیا از راهنماییتون سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط ahura_dana نمایش پست ها
    دوستان من واقعا احتیاج به کمک و راهنماییتون دارم.
    من میخوام ریاضی و فیزیک رو از راهنمایی و همینطور رشته ریاضی و فیزیک دبیرستان رو از پایه و به صورت مفهومی و با زبان ساده و با حل مساله بصورت خودآموز و بدون معلم توی خانه یاد بگیرم. کدوم کتابهای کمک آموزشی رو پیشنهاد میکنین؟ چون من خارج هستم و کتاب هم خیلی تو این زمینه زیاده و من هم از بازار کتب کمک آموزشی تو این سالها هیچ اطلاعی ندارم . یک کتابی میخوام که اولا تمام مباحث درسی رو به زبان ساده و مثل معلم توضیح بده بعد با حل مساله اون رو نشون بده. بهترینش به نظرتون برای هدف من کدوما هستن؟ یک کتابی که از پایه توضیح بده و صرفا هدفش تکنیک تست زنی نباشه.

ضمنا اگر cd و dvd خوب هم که مطالب را بصورت خودآموز توسط استاد توضیح داده باشه هست ممنون میشم معرفی کنین.

یک دنیا از راهنماییتون سپاسگزارم
    برای شما بهترین و ساده ترین منبع یوتیوب هست