صفحه 6 از 56 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 559

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering

پیش فرض hانتخاب موضوع پروژه لیسانس

سلام
    من مهندسی برق قدرت میخونم.
    اما چون رشتته های قدرت تو دانشگا های دنیا زیاد نیست خیلی نتونستم موضوعات اینده داری پیدا کنم
    استادی هم که برای پروژه انتخاب کردم درایو و سیستم را کار کرده

برای سیستم voltage stablity و برای ماشین ها direct torgue control را بم پیشنهاد کرده

از دوستانی که برق قدرت میخونن لطفا بنده را در انتخاب موضوع را هنمایی کنن.
    همون طور هم میدونید هم میخام موضوع روز باشه که برای پذیرش کمکم کنه که بتونم روش مقاله کار کنم.
    و هم تقریبا اینده کاری داشته باشه.
    ویرایش توسط neoanderson : April 24th, 2011 در ساعت 10:22 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : hانتخاب موضوع پروژه لیسانس

یعنی کسی نیست کمک کنه.

ApplyAbroad Guru

فروم رو چک کنید این موضوع اینجا بحث شده:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...82%D8%9F/page6

نقل قول نوشته اصلی توسط neoanderson نمایش پست ها
    سلام
    من مهندسی برق قدرت میخونم.
    اما چون رشتته های قدرت تو دانشگا های دنیا زیاد نیست خیلی نتونستم موضوعات اینده داری پیدا کنم
    استادی هم که برای پروژه انتخاب کردم درایو و سیستم را کار کرده

برای سیستم voltage stablity و برای ماشین ها direct torgue control را بم پیشنهاد کرده

از دوستانی که برق قدرت میخونن لطفا بنده را در انتخاب موضوع را هنمایی کنن.
    همون طور هم میدونید هم میخام موضوع روز باشه که برای پذیرش کمکم کنه که بتونم روش مقاله کار کنم.
    و هم تقریبا اینده کاری داشته باشه.
    من گرایشم قدرت نیست، اما یکی از موضوع های بزرگی که قابلیت درآوردن مقاله هم داره، استفاده از هوش مصنوعی در زمینه های مختلف قدرته. مثلا موارد مربوط به کنترل موتورهای القایی توسط شبکه عصبی، یا بهینه کردن های ممکن توسط الگوریتم ژنتیک و ...
    کلا اگه علاقه مندی و وقت داری(مهمتر از همه!) این زمینه جای کار زیاد داره و می تونی از این ها در زمینه های ماشین های الکتریکی، الکترونیک قدرت و حتی پخش و توزیع انرژی استفاده کنی.

نمی دونم ساکن چه شهری هستی، ولی به دانشگاهای قوی نزدیکت سر بزن و ببین چه پایان نامه هایی اونجا کار میشه (بخونشون)، یا سایتهایی که موضوعات پایان نامه ها رو گذاشتن. موضوع مورد علاقه ات رو پیدا کن، اگه ماله ارشد بود، سادش کن و شروع به تحقیق کن.

Junior Member

پیش فرض کدام گرایش در فناوری اطلاعات در مقطع ارشد انتخاب کنم؟در ایران

سلام دوستان،
    من باید بین گرایش تجارت الکترونیکی و شبکه یکی را انتخاب کنم.من هیچ اطلاعاتی نسبت به این گرایش ها ندارم.میخواستم بدونم که کدومش برای گرفتن فاند در دکترا بهتر میشه گرفت و اینکه کدومش توی ایران جای کارش بیشتر هست و موقعیت بهتری داره؟
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : کدام گرایش در فناوری اطلاعات در مقطع ارشد انتخاب کنم؟در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط mosini نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من باید بین گرایش تجارت الکترونیکی و شبکه یکی را انتخاب کنم.من هیچ اطلاعاتی نسبت به این گرایش ها ندارم.میخواستم بدونم که کدومش برای گرفتن فاند در دکترا بهتر میشه گرفت و اینکه کدومش توی ایران جای کارش بیشتر هست و موقعیت بهتری داره؟
    مرسی
    اولا اینجوری نیست که گرایش، تعیین کننده میزان فاند باشه. نکته دوم اینه که به علاقه شما بستگی داره. شبکه فنی تره و تجارت الکترونیکی بیشتر راجع به مباحث کسب و کار الکترونیکی و مباحث مدیریتی. اگر در آمریکا بخواین ادامه تحصیل بدین، در دکترا باید شبکه رو دانشکده های مهندسی بخونین و گرایش تجارت الکترونیکی رو در دانشکده های بیزینس و مدیریت. به نظر من هر دوشون تو ایران موقعیت کاری خوبی دارن ولی در زمینه پژوهشی، گرایش تجارت، به واسطه ماهیتی که داره، جای کار بیشتری داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alved نمایش پست ها
    اولا اینجوری نیست که گرایش، تعیین کننده میزان فاند باشه. نکته دوم اینه که به علاقه شما بستگی داره. شبکه فنی تره و تجارت الکترونیکی بیشتر راجع به مباحث کسب و کار الکترونیکی و مباحث مدیریتی. اگر در آمریکا بخواین ادامه تحصیل بدین، در دکترا باید شبکه رو دانشکده های مهندسی بخونین و گرایش تجارت الکترونیکی رو در دانشکده های بیزینس و مدیریت. به نظر من هر دوشون تو ایران موقعیت کاری خوبی دارن ولی در زمینه پژوهشی، گرایش تجارت، به واسطه ماهیتی که داره، جای کار بیشتری داره.
    گذشته از فاند به نظر شما گرایش های نزدیک به بزینس شانس بیشتری برای پذیریش دارند یا گرایش های فتی تر مثل امنیت یا شبکه؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : وسط لیسانس برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman.m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه امروز با این سایت اشنا شدم و خیلی خوشحالم از اینکه کسانی هستند که من رو راهنمایی کنند
    من دانشجوی کارشناسی الکترونیک ازاد یکی از شهر های فارس هستم الان ترم 8 هستم اما به دلیل مشکلاتی که داشتم تا کنون حدودا نصف واحدا رو یعنی 70 80 تا پاس کردم
    خیلی دوست دارم که هر چه زودتر واسه ادامه برم خارج از کشور اما نمی دونم جایی هست که شرایط من رو قبول کنه؟ضمنا معدل بالایی هم ندارم.در واقع معادل بشه درسام
    ممنون از راهنماییاتون
    سلام گرامي يعني شما مي خواي چيكار كني دقيقا؟از صفر بخوني(كه هيچي معدل پيش و ديپلمت مهمه)؟واحدها رو بدي ببيني كدوما رو مي پذيرن؟من خودم براي ليسانس مي خواستم اقدام كنم كه البته منصرف شدم.مثه شما اليته ترم 5 هستم معدلم اونقدر خوب نبود.يه موسسه اي كه در مورد اتريش كار مي كرد بهم گفت معدلت هر چي باشه و هر درسي كه پاس كرده باشي اونا نگاه مي كنن ببينن كدوم بالاست پاس فرضش كنن كدوم پايينه كه دوباره بهت مي دن.هلند هم براي صفر مشكل نداري اما براي تطبيق واحدها معدل خيلي بالا مي خواد. همين طور نروژ.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AD12 نمایش پست ها
    گذشته از فاند به نظر شما گرایش های نزدیک به بزینس شانس بیشتری برای پذیریش دارند یا گرایش های فتی تر مثل امنیت یا شبکه؟
    سوال منم هست لطفا اگه کسی‌ می‌دونه جواب بده

Junior Member

سلام .. راستش.من دانشجوی ترم آخر IT هستیم.. قصد ادامه تحصیل در رشته Information Systems واسه فوق لیسانس رو دارم..واسه همین می خوام موضوع پروژه پایان نامه ام رو یه موضوعی انتخاب کنم که اولن مرتبط به رشته Information Systems باشه ثانین شامل برنامه نویسی تحت وب باشه( برنامه نویسی تحت وب با #C و ASP.NET و SQL SERVER یه چیزایی بلدم.) میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم واسه انتخاب موضوع پروژه و یه شرح مختصر از پروژه با توجه به معیار هایی که مد نظرمه...