صفحه 7 از 56 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 559

موضوع: در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

Junior Member ariaboy18 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic- The University of Guilan

پیش فرض راهنمایی برای انتخاب مکان کارآموزی

با سلام
    اینجا کسی در مورد انتخاب مکان کار آموزی مناسب برای دانشجویان برق-الکترونیک اطلاعاتی داره تا در اختیار بقیه قرار بده؟

Question در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

با سلام من دانشجوی ترم 6 برق هستم می خواستم که در تابستان 91 درخواست بدم به دانشگاههای امیر کبیر یا تهران تا بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کنم می دونم که یکی از شرایط پذیرشش این هست که معدلت الف باشه یا بالای 16 باشه می خواستم بدونم که دقیقا کی باید اقدام کنم و اینکه کدوم قسمت سایت برم با تشکر
    Mother is all Beauties

Senior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد بدون کنکور

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmother نمایش پست ها
    با سلام من دانشجوی ترم 6 برق هستم می خواستم که در تابستان 91 درخواست بدم به دانشگاههای امیر کبیر یا تهران تا بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کنم می دونم که یکی از شرایط پذیرشش این هست که معدلت الف باشه یا بالای 16 باشه می خواستم بدونم که دقیقا کی باید اقدام کنم و اینکه کدوم قسمت سایت برم با تشکر
    البته این تاپیک ربطی به اپلای و این چیزا نداره.....
    معدل ۱۶ که الف نمیشه دوست عزیز! اگر اینطور بود الان خیلی ها با معدل بالای ۱۶ میرفتن بدون کنکور سر کلاسای ارشد!
    تا جایی که من میدونم اگر شما رتبه اول کلاس باشی در دانشگاه خودت میتونی بدون کنکور مشغول به تحصیل واسه ارشد بشی، اونهم نه دانشگاهی بجز دانشگاه خودت!
    یعنی اگر امیرکبیر خوندین و رتبه اول کلاس هستین همونجا میتونین بدون کنکور ارشد بخونین. چون ممکنه یک کلاس ۱۰ تا رتبه الف داشته باشه همشون رو که نمیگن بفرمایید سرکلاس ارشد......
    زمان ما که اینطوری بود دوست عزیز ولی اگر الان قوانین دانشگاهها با چند سال پیش متفاوت شده من دیگه در جریان نیستم بهتره بقیه دوستان کمکتون کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    البته این تاپیک ربطی به اپلای و این چیزا نداره.....
    معدل ۱۶ که الف نمیشه دوست عزیز! اگر اینطور بود الان خیلی ها با معدل بالای ۱۶ میرفتن بدون کنکور سر کلاسای ارشد!
    تا جایی که من میدونم اگر شما رتبه اول کلاس باشی در دانشگاه خودت میتونی بدون کنکور مشغول به تحصیل واسه ارشد بشی، اونهم نه دانشگاهی بجز دانشگاه خودت!
    یعنی اگر امیرکبیر خوندین و رتبه اول کلاس هستین همونجا میتونین بدون کنکور ارشد بخونین. چون ممکنه یک کلاس ۱۰ تا رتبه الف داشته باشه همشون رو که نمیگن بفرمایید سرکلاس ارشد......
    زمان ما که اینطوری بود دوست عزیز ولی اگر الان قوانین دانشگاهها با چند سال پیش متفاوت شده من دیگه در جریان نیستم بهتره بقیه دوستان کمکتون کنن.
    نه این درست نیست، از یه دانشگاه هم میشه رفت یه دانشگاه دیگه. من خودم خیلیا رو دیدم که مثلا شاگرد اول تو امیرکبیر یا علم وصنعت بودن، بدون کنکور اومدن شریف. میشه ولی من از قوانین مطلع نیستم. شما میتونی تو سایت دانشگاها چک کنی مثلا تحت عنوان دانشجوی ممتاز. یا میتونی یه روز بری از آموزش این دانشگاها بپرسی.

Junior Member

میشه
    امیرکبیر دو سال پیش تو فقط یک گرایش از رشته برق حداقل 10 تا معدل بالای 17 رو بدون کنکور گرفت تازه اینا همه از امیرکبیر بودن!
    اگر صخره و سنگ در مسیر رودخانه نبودند صدای آب هرگز زیبا نمیشد

Junior Member

با سلام
    من از دو سال پیش که در جریان هستم، هم دانشگاه شریف و هم دانشگاه امیرکبیر بدون کنکور تعدادی دانشجو می پذیرن که اطلاعیه هاشون معمولا حدود آبان ماه روی سایت اصلی دانشگاه قرار می گیره. پارسال حتی دانشگاه امیرکبیر در دو نوبت اطلاعیه زد. یکی آبان ماه و یکی هم شهریور. برای دانشگاه امیرکبیر ابتدا باید اینترنتی ثبت نام می کردی و بعد اگر شرایطت مناسب بود در مرحله بعد باید مدارکی مثل کارنامه و ... را برای دانشگاه می بردی تا گزینش نهایی انجام بشه. یکی از شرایطشون هم معدل بالای 17 (یا 16)بود ، البته این طوری نبود که همه ی معدل های بالای 16 رو بپذیرن و از بین اونهایی که درخواست می دادن تعدادی رو می پذیرفتن که بهترین شرایط رو داشتن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

سلام
    من دنبال یک موضوع برای پایان نامه ام در رشته مکاترونیک در مقطع کارشناسی ارشد هستم.کسی پیشنهادی نداره؟
    درضمن لیسانسم الکترونیک بوده و پایان نامه لیسانس مرتبط با شبکه عصبی . زمینه کاریم هم مخابراته

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

امیدوارم در جای درستی سوالم رو مطرح کرده باشم .
    راستش من یه سری به مقالات هوش مصنوعی در science direct سرچ کردم هرچی عنوان ها رو میخونم هیچکدوم رو متوجه نمیشم اصلا در مورد چی صحبت میکنه ! ، اخر بنده مطالب رفرنس های انگلیسی درس های تخصصی مون رو میفهمم ، نمیدونم باید چی کار کنم یکم شوکه شدم میخواستم ببینم بقیه دوستان هم اینطوری هستن ؟ بنده تازه فارغ التحصیل شدم ( لیسانس نرم افزار )

Junior Member aminvo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

سلام دوستان
    یک سوالی امروز برای من پیش اومد که تصمیم گرفتم در این تاپیک مطرح کنم چون نمی دونستم که دقیقا کجا باید مطرح بشه.

در بعضی از رشته ها شاهد این هستیم که دوستان license های مثل CCNA و .... که همه آگاه هستند میگیرند. آیا در رشته برق هم license های معتبر(حتی با اعتبار کم) بین المللی وجود داره که گرفتنش بتونه چه در نوشتن رزومه برای گرفتن پذیرش کمک کنه و چه برای کسانی که به قصد زندگی مهاجرت کردند و شاید نوشتن این دوره در رزومه های کاری که برای شرکت ها می فرستن بتونه کمکشون کنه که در رشته خودشون سریعتر کار پیدا کنند.
    ممنون میشم که اگه دوستان کوچکترین اطلاعاتی هم دارند به اشتراک بذارند تا دیگر دوستان بتونند استفاده کنند.
    موفق و پیروز باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط meamari2 نمایش پست ها
    امیدوارم در جای درستی سوالم رو مطرح کرده باشم .
    راستش من یه سری به مقالات هوش مصنوعی در science direct سرچ کردم هرچی عنوان ها رو میخونم هیچکدوم رو متوجه نمیشم اصلا در مورد چی صحبت میکنه ! ، اخر بنده مطالب رفرنس های انگلیسی درس های تخصصی مون رو میفهمم ، نمیدونم باید چی کار کنم یکم شوکه شدم میخواستم ببینم بقیه دوستان هم اینطوری هستن ؟ بنده تازه فارغ التحصیل شدم ( لیسانس نرم افزار )
    درود
    دوست عزیز اگر از نظر زبان انگلیسی مشکلی ندارید مشکل عدم آشناییتون با روشها، الگکوریتم های رایج و اصطلاحات علمیی هست احتمالا که توی این مقاله‌ها استفاده میشه. یه مدت مظالعه کنید راه میوفتید + هر بخشی از عنوان رو ک متوجه نشدید گوگل کنید یا از wikipedia شرحشو بخونید
    پیروز باشید
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا