صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 137 , از مجموع 137

موضوع: نظر بدهید! امریه 24 ماهه یا خدمت 21 ماهه در ارگانهای نظامی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظر بدهید! امریه 24 ماهه یا خدمت 21 ماهه در ارگانهای نظامی؟

سلام دوستان
    بنده اعزامی 1/10 هستم.افتادم مرکز آموزش ثامن الائمه مشهد. متأهل هستم و فوق لیسانس. تو قسمت امریه واسم زده: ستاد کل، تنظیم شده، جذبی. راستیتش قبلا مکاتبه کرده بودم که از صنعت و معدن امریه بگیرم ولی بهم اطلاع دادن که ظاهرا سهمیه ندارن. الان این قضیه ستاد کل چیه؟ امریه من جور شده؟! صنعت معدن اعزامی های ارتش رو واسه امریه میگیره ولی من نیروی انتظامی افتادم.

راستی بعد اموزشی با این شرایط کجا تقسیم میشم؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghyou نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده اعزامی 1/10 هستم.افتادم مرکز آموزش ثامن الائمه مشهد. متأهل هستم و فوق لیسانس. تو قسمت امریه واسم زده: ستاد کل، تنظیم شده، جذبی. راستیتش قبلا مکاتبه کرده بودم که از صنعت و معدن امریه بگیرم ولی بهم اطلاع دادن که ظاهرا سهمیه ندارن. الان این قضیه ستاد کل چیه؟ امریه من جور شده؟! صنعت معدن اعزامی های ارتش رو واسه امریه میگیره ولی من نیروی انتظامی افتادم.

ممنون
    منم دقیقا سوالم همینه. با این تفاوت که من اصلا درخواست امریه نداده بودم ولی واسم عین شما نوشتن:
    سازمان : ستاد کل
    وضعیت: تنظیم شده
    نوع : جذبی

سلام. اقا من نیروی انتظامی ولیعصر تبریز افتاده اموزشیم. توی سایت هم زده سازمان ستاد کل. امریه جذبی.
    الان من لباس شخصی میرم یا لباس نظامی؟ چی باید برم بخرم لباس؟
    و اینکه خبر دارین حقوقی که برام در نظر میگیرن تقریبا دور و بر چند تومنه؟
    باز اگه خبر داشتین، من اهل تبریزم، معاف از رزم بودم و ارشد، ایا خدمت اصلی رو هم تبریز میفتم یا ممکنه شهرای دیگه بیفتم؟

ممنونم

با سلام و خسته نباشید
    دوستان من امریه فنی و حرفه ای اعزامی 95/10/1 هستم. که خدمتم باید 97/10/1 تمام بشه. اما اولا دوره تکمیلی داشتم و اموزشی نرفتم و به حای اون دوماه کسری اموزشی گرفتم و همچنین برای کسر خدمت بسیج اقدام کردم و 4 ماه هم اونجا کسری گرفتم (مجموعا 6 ماه) . برگه کسری را به یگان خدمتی ارایه دادم و گفت مشکلی نیست، قبوله! اما فنی و حرفه ای میگه تعهد دادی و نمیشه! برگه تعهدی که امضا کردم را اوردند، متنش اینطور نوشته: << اینجاتب متعد میشوم که درخواست ادامه تحصیل، معافیت کفالت و پزشکی و ... را درمدت خدمت ارایه نکنم در غیر اینصورت سازمان مجاز است نسبت به لغو امریه اقدام فرماید>>
    در واقع ی جورهایی با لغو امریه، با کسز خدمت موافقت می کنند!! حالا یگان خدمتی و ستاد کل نیروهای مسلح موافقند، فنی و حرفه ای داره نخود سیاه میده!! به نظرتون به کجا میشه شکایت کرد یا اقدامی کرد؟؟(در واقع من تعهد ندادم که 24 ماه براشون خدمت کنم و این را هم خودشون فهمیدند!!!)واقعا امریه 24 ماه یا 21 ماه؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط joogandomi نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    دوستان من امریه فنی و حرفه ای اعزامی 95/10/1 هستم. که خدمتم باید 97/10/1 تمام بشه. اما اولا دوره تکمیلی داشتم و اموزشی نرفتم و به حای اون دوماه کسری اموزشی گرفتم و همچنین برای کسر خدمت بسیج اقدام کردم و 4 ماه هم اونجا کسری گرفتم (مجموعا 6 ماه) . برگه کسری را به یگان خدمتی ارایه دادم و گفت مشکلی نیست، قبوله! اما فنی و حرفه ای میگه تعهد دادی و نمیشه! برگه تعهدی که امضا کردم را اوردند، متنش اینطور نوشته: << اینجاتب متعد میشوم که درخواست ادامه تحصیل، معافیت کفالت و پزشکی و ... را درمدت خدمت ارایه نکنم در غیر اینصورت سازمان مجاز است نسبت به لغو امریه اقدام فرماید>>
    در واقع ی جورهایی با لغو امریه، با کسز خدمت موافقت می کنند!! حالا یگان خدمتی و ستاد کل نیروهای مسلح موافقند، فنی و حرفه ای داره نخود سیاه میده!! به نظرتون به کجا میشه شکایت کرد یا اقدامی کرد؟؟(در واقع من تعهد ندادم که 24 ماه براشون خدمت کنم و این را هم خودشون فهمیدند!!!)واقعا امریه 24 ماه یا 21 ماه؟
    امریه 24 ماهه اما به نظر من وقتی شما کسری داری یعنی از یه تاریخی به بعد با نظام وظیفه تسویه هستی در نتیجه به نظر من ارگان کار خاصی نمیتونه انجام بده
    چون از اون تاریخ به بعد شما دیگه سرباز نظام وظیفه نیستی پس اونا هم نمیتوانند شما را نگه دارند
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. اقا من نیروی انتظامی ولیعصر تبریز افتاده اموزشیم. توی سایت هم زده سازمان ستاد کل. امریه جذبی.
    الان من لباس شخصی میرم یا لباس نظامی؟ چی باید برم بخرم لباس؟
    و اینکه خبر دارین حقوقی که برام در نظر میگیرن تقریبا دور و بر چند تومنه؟
    باز اگه خبر داشتین، من اهل تبریزم، معاف از رزم بودم و ارشد، ایا خدمت اصلی رو هم تبریز میفتم یا ممکنه شهرای دیگه بیفتم؟

ممنونم
    دوران آموزشی لباس نظامیه روزهای اول همه چیز در مورد لباس و ... بهتون میگن
    حقوق های جدید اطلاع ندارم ولی اینقدر زیاد نیست
    ارشد معمولا شانس بیشتری داره اما الزامی نیست

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghyou نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون
    اگر امریه نشد و سیستم نظامی بودید متاهلین شهر محل سکونت تقسیم خواهند شد

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314