صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 34567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 137

موضوع: نظر بدهید! امریه 24 ماهه یا خدمت 21 ماهه در ارگانهای نظامی؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : نظر بدهید! امریه 24 ماهه یا خدمت 21 ماهه در ارگانهای

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. من متوجه نشدم. امریه از جهاد کشاورزی پرسیدم گفتن کسری نداره 24 ماهه. بعد جای دیگه بهم میگن امریه اگه بتونی بگیری یدونه کتاب مثلا ترجمه میدن بکنی حداقل 8 ماه کسری میخوری.... چطوریاست؟
    در کل اعمال کسری در امریه بستگی به ارگان امریه دهنده داره اگر یه سر به بحث های گذشته تاپیک امریه برنید در این مورد زیاد صحبت شده است
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. من متوجه نشدم. امریه از جهاد کشاورزی پرسیدم گفتن کسری نداره 24 ماهه. بعد جای دیگه بهم میگن امریه اگه بتونی بگیری یدونه کتاب مثلا ترجمه میدن بکنی حداقل 8 ماه کسری میخوری.... چطوریاست؟
    امزیه همه جورش عالیه مخصوصا اگر بعدا بخوای بری کجا بودنش فرقی نداره اما اگه بتونی جایی امریه بگیری که اگه خواستی بمونی اونجا کار کنی دیگه عالیه. بهر حال یه سکه را بندازی بالا تا پایین بیاد خیلی پشت ورو میشه. سه ماه مدت خیلی زیادی نیست وقتی بتونی ازش استفاده کنی. خیلی بهتر از اینه که 21 ماه کاملا بسوزه با بدترین شرایط.
    موفق باشی
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط lord67 نمایش پست ها
    امزیه همه جورش عالیه مخصوصا اگر بعدا بخوای بری کجا بودنش فرقی نداره اما اگه بتونی جایی امریه بگیری که اگه خواستی بمونی اونجا کار کنی دیگه عالیه. بهر حال یه سکه را بندازی بالا تا پایین بیاد خیلی پشت ورو میشه. سه ماه مدت خیلی زیادی نیست وقتی بتونی ازش استفاده کنی. خیلی بهتر از اینه که 21 ماه کاملا بسوزه با بدترین شرایط.
    موفق باشی
    جهاد کشاورزی میگه اونجوریه کسری نداریم. منتهی شنیدم هرکی جهاد میره اخرشم برش میدارن.
    از طرف دیگه یه اشنا دارم نیروهای مسلح، میگه کمک میکنم امریه بگیری از یه کارخونه و بعد کسری بگیری... این حالت دوم کسری هم میشه گرفت. حالت اول میشه صاحب شغل هم شد. نمیدونم کدومش میصرفه گیج شدم. هر دو رو نمیشه درجا پیگیری کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

" به نظر من " اونی که نقد است را بگیر ، اگه جهاد میگیره حتما برو جهاد ، ممکنه بعد از خدمت سال اول اون دانشگاهی که دوست داری نتونستی بهر دلیلی پذیرش بگیری یا هدفت یه دانشگاه یا یه کشور بالاتر شد ، یه یه اتفاقی افتاد که خواستی یکی دوسال بیشتر بمونی یا شاید بهر دلیلی منصرف شدی ، اگه جهاد باشی اون موقع کار داری و خیالت خییییییییییییییییلییییییی یییییییییی راحته ، شغلت را داری و درکنارش مسیر اپلای را طی می کنی اما اگه اشنا قدرتش را از دست بده یا کسی اونجا باشه که نذاره امریه بگیری یا یه نفر اَشنای قوی تری واسه امریه در اون کارخانه داشته باشه اون موقع هر دوتا را از دست میدی ، اگه جهاد باشی با 8 ماه اینطرف یا اونطرف ضرر نمی کنی چون میتونی وقتی میری خونه زبان یا مقاله کار کنی اما خیالت راحته که از یه روند قانونی وصلی نه اما و اگر یه نظامی که خودش هزارتا بالاسری داره. اینم بگم که تضمین داشتن شغل در آینده در هر جایی بزرگترین آرامش را به به یه پسر میده . باز میگم این " نظر شخصی من در مورد وضعیت شما است" حالا هر طور که خودت صلاح میدونی باید تصمیم بگیری. موفق باشی ایشالا که که بهترین تصمیم را بگیری.
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط lord67 نمایش پست ها
    " به نظر من " اونی که نقد است را بگیر ، اگه جهاد میگیره حتما برو جهاد ، ممکنه بعد از خدمت سال اول اون دانشگاهی که دوست داری نتونستی بهر دلیلی پذیرش بگیری یا هدفت یه دانشگاه یا یه کشور بالاتر شد ، یه یه اتفاقی افتاد که خواستی یکی دوسال بیشتر بمونی یا شاید بهر دلیلی منصرف شدی ، اگه جهاد باشی اون موقع کار داری و خیالت خییییییییییییییییلییییییی یییییییییی راحته ، شغلت را داری و درکنارش مسیر اپلای را طی می کنی اما اگه اشنا قدرتش را از دست بده یا کسی اونجا باشه که نذاره امریه بگیری یا یه نفر اَشنای قوی تری واسه امریه در اون کارخانه داشته باشه اون موقع هر دوتا را از دست میدی ، اگه جهاد باشی با 8 ماه اینطرف یا اونطرف ضرر نمی کنی چون میتونی وقتی میری خونه زبان یا مقاله کار کنی اما خیالت راحته که از یه روند قانونی وصلی نه اما و اگر یه نظامی که خودش هزارتا بالاسری داره. اینم بگم که تضمین داشتن شغل در آینده در هر جایی بزرگترین آرامش را به به یه پسر میده . باز میگم این " نظر شخصی من در مورد وضعیت شما است" حالا هر طور که خودت صلاح میدونی باید تصمیم بگیری. موفق باشی ایشالا که که بهترین تصمیم را بگیری.
    میدونین؟ من خیلی دوست دارم صنعت رو تجربه کنم چون ذاتا خلاقیت دارم و دوست دارم مانور بدم و خودمو نشون بدم. اما در پشت میز نشینی در جهاد، جای مانوری وجود نداره. با توجه به شناخت و رزومه ای که از خودم دارم، صنعت به احتمال زیاد جاهای مناسبی بتونم برای خودم جا باز کنم و پیشرفت کنم، اما سختیش زیاده. منتهی جهاد راحتتره، اما به شخصه با روحیه ام سازگار نیست گرچه آسودگیش زیاده. آدم میمونه چکار کنه...

اصلا قابل مقایسه نیستن.
    خدمت 21 ماه خیلی سخته..هم لباس نظامی باید بپوشی هم پست نگهبانی باید بدی هم توی رژه ها شرکت کنی و هم اینکه با انسان های نظامی سروکار داری!
    ولی امریه 24 ماه هیچکدوم از اینارو نداره که هیچ تازه میتونی بعد اتمام همونجا استخدام هم بشی!

Banned

اگه کسی کسری داره قطعا 21 ماه نظامی بره بهتره،تازه میتونه بسیج هم بره با لباس شخصی...بسیج پزشکی،کارمندی،دانشجویی،هن رمندی،مداحان و غیره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظر بدهید! امریه 24 ماهه یا خدمت 21 ماهه در ارگانهای نظامی؟

سلام دوستان من امريه ام در سازمان دولتي اوكي شده اموزشيم كجا ميفته؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط behi16 نمایش پست ها
    اصلا قابل مقایسه نیستن.
    خدمت 21 ماه خیلی سخته..هم لباس نظامی باید بپوشی هم پست نگهبانی باید بدی هم توی رژه ها شرکت کنی و هم اینکه با انسان های نظامی سروکار داری!
    ولی امریه 24 ماه هیچکدوم از اینارو نداره که هیچ تازه میتونی بعد اتمام همونجا استخدام هم بشی!
    البته الان میگن که امریه بودن در یک ارگان به معنای استخدام قطعی بعد از اتمام سربازی نیست

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : نظر بدهید! امریه 24 ماهه یا خدمت 21 ماهه در ارگانهای نظامی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir3223 نمایش پست ها
    سلام دوستان من امريه ام در سازمان دولتي اوكي شده اموزشيم كجا ميفته؟
    هر ارگانی با یک نهاد و یک مرکز آموزشی قرارداد داره بسته به جایی که امریه گرفتید داره و اینکه با کجا قرارداد داشته باشن