صفحه 9 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 137

موضوع: نظر بدهید! امریه 24 ماهه یا خدمت 21 ماهه در ارگانهای نظامی؟

Junior Member ariahope آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering - shahed university

پیش فرض پاسخ : امریه یا پروژه کسری خدمت ....

من اونطور که فهمیدم برای
    سرباز مشمول وظیفه خاص شدن باید فارغ التحصیل ارشد به بالا بود. همزمان که نمیشه، به کارشناسی هم پروژه نمیدند پس باید فارغ التحصیل بود. درسته؟
    از دیگر دوستان هم که در گرفتن امریه یا پروژه کسری خدمت تجربه داشتند هم درخواست میکنم در این تاپیک همکاری کنند و از اطلاعاتشون بگند.
    ممنون
    غم قفس به کنار ... آنچه عقاب را پیر می کند پرواز زاغ های بی سر و پاست ...

Junior Member Ni1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tj Uni

پیش فرض پاسخ : نظر بدهید! امریه 24 ماهه یا خدمت 21 ماهه در ارگانهای نظامی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hirkaniboy نمایش پست ها
    سلام. از دوستانی که در مورد قرارگاه خاتم اطلاعاتی دارند چند سوال داشتم:
    1- اگه قرارگاه خاتم پذیرش بشم اینکه منو کجا و تو کدوم پروژشون می فرستند رو میشه تغییر داد و به دلخواه خودت انتخاب کنی ؟ مثلا میشه تو پروژه های نفت گاز عسلویه رفت ؟
    2- واقعا ارزششو داره ؟ یعنی اگه قبول کنند اونوقت یه کار مرتبط با رشته گیرت میاد یا اینکه بسته به نیازشون ممکنه کارای بی ربط هم انجام بدی؟

مدرک کارشناسی برق - قدرت دارم و سپاه شهرمون هم میتونم پذیرش بگیرم فقط به خاطر اینکه یه تجربه کاری بدست بیارم و از دوران سربازی بهترین استفاده ممکن رو داشته باشم دنبال امریه هستم ولی یه چیزی که منو نگران می کنه همین بلاتکلیفی که واقعا اونجا ارزش داره ؟ میشه یه چیزی یاد گرفت یا همش بیگاریه؟
    ۱- قرارگاه موسسات مختلفی داره که هر کدوم فاز کاری خاص خودشون رو دارن و بستگی داره با کدوم موسسه و برای کدوم پروژه به کار گیری بشین.
    ۲-بنده پیشنهاد میکنم حتما برید سپاه شهرتون و بی دغدغه مدت خدمتتون رو سپری کنید چون اکثر پروژه های قرارگاه تعطیل یا تعدیل شده و خیلی باید خوش شانس باشی که تخصصی به کار گرفته شی و تا پایان خدمتت پروژه تعطیل نشه. در صورت نیاز هر کاری ازت ممکنه بخوان انجام بدی. کارهایی که بعضا در شان شما نیست.
    با همه این تفاسیر شانس هم این وسط دخیله ولی در وضع موجود اکثر سربازها پشیمان هستند و دیگه راه برگشتی هم ندارن. انتخاب با خود شماست.

Junior Member

سلام دوستان . من لیسانس معماری هستم و پدر و مادرم یک معلم.... اعزام من خورده به 1 اردیبهشت. به نظر شما من به سربازی معلمی برم بهتره یا اینکه نه برم پادگان؟ بعضیا بهم میگن که چون پدر و مادر تو معلم هستن امتیازهای خوبی بهت میدن و ممکنه یه جای بهتری بیفتی نظر شما چیه در این مورد؟
    و اینکه من از آذر ماه آماده به خدمتم رو ارسال کردم اما تاریخ اعزامم افتاده به 1 اردیبهشت 94 . آیا خدمت من متناسب با قوانین سال 93 خواهد بود یا اینکه با قوانین سال 94؟ منظورم 24 ماه بودن یا 21 ماه بودن خدمتم هست.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط barooni10 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من لیسانس معماری هستم و پدر و مادرم یک معلم.... اعزام من خورده به 1 اردیبهشت. به نظر شما من به سربازی معلمی برم بهتره یا اینکه نه برم پادگان؟ بعضیا بهم میگن که چون پدر و مادر تو معلم هستن امتیازهای خوبی بهت میدن و ممکنه یه جای بهتری بیفتی نظر شما چیه در این مورد؟
    و اینکه من از آذر ماه آماده به خدمتم رو ارسال کردم اما تاریخ اعزامم افتاده به 1 اردیبهشت 94 . آیا خدمت من متناسب با قوانین سال 93 خواهد بود یا اینکه با قوانین سال 94؟ منظورم 24 ماه بودن یا 21 ماه بودن خدمتم هست.
    در مورد سوال دومت الان یخورده شبهه وجود داره ولی قبلا طبق قانون تاریخ اعزام ملاک و اگر اون ملاک قرار بدیم 24 ماه
    من باشم میرم سرباز معلمی از محیط خشک نظامی با مقرارت سخت گیرانش بهتره

من بین اینکه امریه دانشگاه صنعتی شریف بشم و اینکه برم سربازی شک دارم، آخه برای امریه باید دو ماه عقب بندازم تاریخ اعزاممو و سه ماه هم بیشتره امریه از سربازی عادی، جعا میشه 5 ماه بیشتر، نظرتون چیه؟چیکار کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmaleknia نمایش پست ها
    من بین اینکه امریه دانشگاه صنعتی شریف بشم و اینکه برم سربازی شک دارم، آخه برای امریه باید دو ماه عقب بندازم تاریخ اعزاممو و سه ماه هم بیشتره امریه از سربازی عادی، جعا میشه 5 ماه بیشتر، نظرتون چیه؟چیکار کنم؟
    اگر از بابت امریت مطمینی 300 % امریه اصلا سمت محیط نظامی نرو مگر به اجبار

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmaleknia نمایش پست ها
    محیط نظامی بسته است و اخلاق برخی از پرسنل ان زننده است و برای بیشتر بچه های تحصیل کرده سخت و دشوار است ، نکته مهم تر شما به واسطه امریه می توانید تا حدودی اینده شغلی خودتون رو تامبن کنید به نظر من اگر از امریه خودتون مطمن هستید در ان شکی نکنید،

دانشگاه قول بهم داده که بگیره ولی هیچ چی تو این دنیا 100 درصد نیست. خیلی خیلی ممنونم ازتون که جواب سوالمو دادید.
    همونطور که شما گفتید میمونم تا اردیبهشت..تازه خوبیه دیگه ی امریه اینه که تو تهران میشه بعد ساعت 4 یه کار پاره وقت هم گرفت.. بازم ممنون

Junior Member

سلام. میخواستم بپرسم اینی که میگن امریه ها نمیتونن از کسری استفاده کنن یه قانون نظام وظیفه هستش یا اینکه هر سازمانی خودش این رو میگذاره؟ یعنی ممکنه یک سازمانی قبول کنه؟ من توی یکی از فرم های تعهد امریه دیدم نوشته بود "در صورت انصراف از امریه به هر دلیلی (ادامه تحصیل، نخبگی و ...) می بایست هزینه آموزش و بیمه را به سازمان پرداخت کرد".

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط raznahan نمایش پست ها
    سلام. میخواستم بپرسم اینی که میگن امریه ها نمیتونن از کسری استفاده کنن یه قانون نظام وظیفه هستش یا اینکه هر سازمانی خودش این رو میگذاره؟ یعنی ممکنه یک سازمانی قبول کنه؟ من توی یکی از فرم های تعهد امریه دیدم نوشته بود "در صورت انصراف از امریه به هر دلیلی (ادامه تحصیل، نخبگی و ...) می بایست هزینه آموزش و بیمه را به سازمان پرداخت کرد".

وزارت نفت که من امریه بودم کسری هم قبول میکرد! فکر کنم به خود اون موسسه مربوط باشه-----انرژی هسته ای هم میدونم کسری رو قبول میکنه