صفحه 1 از 145 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

پیش فرض دکترای مدیریت - همه رشته ها

سلام دوستان
    من دنبال پذیرش هستم و البته یه شانس دارم اونم اینه که یه استاد اونطرف دارم که استاد دوستمه و خیلی می تونه کمک کنه فقط می خواستم ببینم معدل لیسانس و ارشد رو چه طوری می شه پوشش داد ؟ غیر از مقاله (که دارم روش کار می کنم ) ، g_mat می تونه کمک کنه ،لیسانس پیام نور مدیریت دارم ،فوق لیسانس دانشگاه شاهد ،می دونم مطرح نیست ولی خوب قصد کردم برم ،برای دکترا می خوام اپلای بگیرم ، g_mat واسه دکترا تاثیر داره یا فقط اونهایی که واسه فوق می خوان می رن دنبالش ،ببخشید اگه سئوالم جالب نیست ،اطلاع نداشتم گفتم بپرسم ،می دونم بودن g_mat بهتراز نبودنشه ،ولی میخوام بدونم می تونه معدل 15.24 منو تو لیسانس پوشش بده ،می دونید که پیام نورمعدل سخته
    با تشکر از همه دوستان
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

با توجه به اطلاعاتي كه بچه ها ميدن، نمره جيمت خيلي مهمه و اگه بتوني يه نمره خيلي بالا بگيري تقريبا خيلي از نقطه ضعف هاي ديگه‌تو پوشش ميده.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb
    سلام دوستان
    من دنبال پذیرش هستم و البته یه شانس دارم اونم اینه که یه استاد اونطرف دارم که استاد دوستمه و خیلی می تونه کمک کنه فقط می خواستم ببینم معدل لیسانس و ارشد رو چه طوری می شه پوشش داد ؟ غیر از مقاله (که دارم روش کار می کنم ) ، g_mat می تونه کمک کنه ،لیسانس پیام نور مدیریت دارم ،فوق لیسانس دانشگاه شاهد ،می دونم مطرح نیست ولی خوب قصد کردم برم ،برای دکترا می خوام اپلای بگیرم ، g_mat واسه دکترا تاثیر داره یا فقط اونهایی که واسه فوق می خوان می رن دنبالش ،ببخشید اگه سئوالم جالب نیست ،اطلاع نداشتم گفتم بپرسم ،می دونم بودن g_mat بهتراز نبودنشه ،ولی میخوام بدونم می تونه معدل 15.24 منو تو لیسانس پوشش بده ،می دونید که پیام نورمعدل سخته
    با تشکر از همه دوستان
    اين دوستتون كدوم كشور درس مي خونه؟ اصولا ميگن كه در مورد buss. schoolها اينكه يه استاد پيدا كني هيج نقشي در گرفتن پذيرش نداره!!!!

استادی که باهاش ارتباط دارم امریکا هست ،فقط واسه معرفی و مقاله به نظرم شانس خوبی هست ،واسه پذیرش می دونم تاثیری نداره دانشگاه pen_state همون جا هم می خوام برم به امید خدا ،استادم اونچا ریس اموزش هست ،البته مشکل اینجاس که ریس اموزش یه دانشکده دیگه هست ،کلا باید برای مدیریت از دانشکده یا دانشگاه اقدام کنم ؟ چه طوری باید این کارو بکنم ؟ ؟؟؟؟؟؟؟ گرچه هنوز زود هست ،درموردنمره g_mat هم توضیح بدین ممنون می شم .
    با تشکر
    بهمن صادقی
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

به نظر من شما يه بار بشين تاپيك هاي انجمن مديريت و اقتصاد رو كه مربوط به مديريت ميشه رو مطالعه كن و GMAT رو سرچ كن و تاپيكهاي مربوط به اون رو هم بخون. اين طوري اطلاعات زيادي دستت مي آد.
    در مورد سوال ديگه هم كه كرده بودي، فكر مي كنم وب سايت دانشگاه مرجع خوبي براي جواب باشه.

پیش فرض پاسخ : فكتورهايي كه براي پذيرش و فاند گرفتن در رشته هاي علوم انساني مهم هستند

من رشته تحصیلی خودم فنی هست، ولی می خوام مدیریت اپلای کنم.
    1- کلا این مسئله تغییر رشته مثبت تلقی می شه یا منفی؟
    2- آیا این درسته که فاند فقط ترم پاییز تخصیص داده میشه؟ و مثلا اگر برای ترم های دیگه اپلای کنیم شانس گرفتن فاند نداریم؟
    3- با نمراتی کمتر از آنچه که شما ذکر کردید شانس گرفتن پذیرش با فاند وجود نداره؟ در واقع اپلای نکنیم و مجدد امتحان بدیم؟

در رابطه با این نوع تغییر رشته، اگر مطلب جدیدی به ذهنتون می رسه، خوشحال می شم من را هم راهنمایی کنید. ممنون
    Life salutes you when you make others happy

سلام
    من خیلی سرچ کردم
    راستش درمورد gmat و gre هم اطلاعت تو سایت هست که من مبنای مطالعه خودم رو همین اطلاعات گذاشتم ،می گن میشه با نمره خوب ازیکی از این دوتا معدل رو جبران کرد.
    نمی دونم فعلا که راه چاره دیگه ای نیست چون معدل خراب رو نمی شه درستش کرد.گذشته گذشته دیگه
    فقط نمی دونم اهمیت gmat بیشتره یا مقاله ؟
    به نظرم اگه بتونم برم سنگاپورخوبه ،چون شرایطم واسه امریکا و اروپا خوب نیست
    امید به خدا اگه کسی تونست کمکی کنه ممنون می شم
    همتون موفق باشین

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

من نمی تونم بگم GMAT مهم تره یا مقاله ...
    بالاخره GMAT جز requirmentهاشون بحساب می آد اما مقاله هم داشته باشین خیل point مثبته ..
    فقط در مورد سنگاپور ... اگه منظورتون اون دوتا دانشگاه معروف سنگاپوره زیاد فکر نکنید اونجا راحته .. rankشون فکر کنم زیر 20 باشه ...
    دست کمی از topهای اروپا ندارن !

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فكتورهايي كه براي پذيرش و فاند گرفتن در رشته هاي علوم انساني مهم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    من رشته تحصیلی خودم فنی هست، ولی می خوام مدیریت اپلای کنم.
    1- کلا این مسئله تغییر رشته مثبت تلقی می شه یا منفی؟
    2- آیا این درسته که فاند فقط ترم پاییز تخصیص داده میشه؟ و مثلا اگر برای ترم های دیگه اپلای کنیم شانس گرفتن فاند نداریم؟
    3- با نمراتی کمتر از آنچه که شما ذکر کردید شانس گرفتن پذیرش با فاند وجود نداره؟ در واقع اپلای نکنیم و مجدد امتحان بدیم؟

در رابطه با این نوع تغییر رشته، اگر مطلب جدیدی به ذهنتون می رسه، خوشحال می شم من را هم راهنمایی کنید. ممنون
    1- به نظرم اصلا منفی نیست!!! دقیقا یکی از دوستان من از مهندسی برق به مدیریت ترنسفر کرد و پذیرش با فاند گرفت
    2-این مورد دانشگاه به دانشگاه فرق داره بعضی دوستان من باز هم برای ترم بهر بوس گرفتندو و رفتند شما باید سایت دانشگاه را سرچ کنید
    3-اگه بتونید نظر استادی را جلب کنید موضوع حل شده است به خصوص نمره وربال اگه کمتر هم شد اگه استادی شما را بخواهد حله
    HAPPINESS

سلام دوستان
    ببخشید دوستانی که مدیریت اقدام به اپلای کردن چه Rank هایی بهتره اقدام کنیم که هم شانس باشه هم بتونیم دانشگاه خوب بریم .
    نمره تافل 102 و Gmat 650 مقاله خارجی هم ندارم
    داخلی هم دادم نمی دونم تا سال دیگه اکسبت بدن یا نه
    با تشکر
    صادقی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)