صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 57 , از مجموع 57

موضوع: پذیرش با معدل پایین در مدیریت

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش با معدل پایین در مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط samira6666 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و مهربان ممنون بابت انرژی مثبتی که دادید

پس فکر میکنم اول باید برم آیلتس و تافلم رو بگیرم و بعدا دوباره بیام ببینم باید چه کنم
    البته من هیچچ وقت هدفم امریکای شمالی نبوده چون حس میکنم سطح علمیش بالاتر از بقیه دانشگاهها هست و اونقدر برای انتخاب این مسیر اعتماد بنفس ندارم.

کشورهایی مثل سوئد آلمان جزو مسیر دوم پیشنهادی شما هستند ؟؟

سوال دیگه ای داشتم اینکه من اگر بخوام برای تقویت رزومه م مقاله بنویسم از کجا بدونم در چه زمینه ای پذیرش بیشتر هست. مثلا شاید من دوسال مقاله هایی راجع به مارکتینگ بنویسم ولی بعد از دوسال که میخوام اقدام کنم پذیرش ها در زمینه منابع انسانی یا مالی باشه . چنین چیزی ممکنه ؟ ؟ البته می بخشید شاید سوالم کمی ابتدایی باشه ولی من تجربه ای ندارم
    ببینید، مسیر شما چیه؟ میخاید مدرک بگیرید بمونید؟ یا مدرک بگیرید برید کشور انگلیسی زبان؟ اینا رو خودتون باید بهش برسید. رفتن به کشورهایی که هم سبک با محل زندگی و ایران نیستن سخته! سوئد و آلمان این جوری هستن. به این موارد باید خودتون توجه کنید و بررسی کنید و روش وقت بذارید.

بله اروپایی ها غالبا مثل هم هستن.

ببین شما ارشد رو بازاریابی خوندید دیگه؟
    اگه هدفتون بیشتر به سمت پژوهش محور هاست، بایستی هم جهت برید، یعنی سعی کنید تویه بازاریابی کار کنید، حالا میتونه میان رشته ای هم بشه، یعنی مثلا بررسی بازایابی خدمات سلامت (حوزه سلامت و بازاریابی)، یا مثلا بررسی تورشهای رفتاری در تصمیم گیریهای مصرف کننده (حوزه ی تصمیم گیری و بازاریابی) و ...
    و یا میتونید خالص بازاریابی باشه. ولی بهتره رویه ارشدتون و چیزی که سوادشو داشتید مانور بدید. به هزاران دلیل که یکیش اینه که شما به هرحال وقت گشذایتد و با رشته بازاریابی اشنا هستی دیگه!؟؟ دوباره بیای و وقت بذاری برید رویه مالی و .... ؟ تازه برای تدریس هم در آینده بهتون گیر شاید بدن که شما سه تا رشته ی مختلف رو تجربه کردی و .... و بنابراین شما اقیانوس 2 متری هستش علمت

سوال اخر سخته! اینکه در آینده چی میشه روبنده نمیدونم؟!! ممکنه جهت و حوزه ها تغییر کنه ولی شما میتونید با خوندن مقالات مختلف بفهمید چی به چیه و ...
    این سوال خیلی سختیه که حوزه های مورد علاقه درآینده چی میشه و به کدوم حوزه های تحقیقاتی بیشتر فاند خواهند داد.
    میتونید با دیدن رزومه و پوزیشنهای حال حاضر شاید بفهمیدش! ولی حوزهای بین رشته ای رو بنده فکر میکنم جهت علمی آینده باشه!

توصیه میکنم رویه ارشد دوم یا ارشد تحقیقاتی هم فکر کنید. گزینه های بدی نیستن!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    ببینید، مسیر شما چیه؟ میخاید مدرک بگیرید بمونید؟ یا مدرک بگیرید برید کشور انگلیسی زبان؟ اینا رو خودتون باید بهش برسید. رفتن به کشورهایی که هم سبک با محل زندگی و ایران نیستن سخته! سوئد و آلمان این جوری هستن. به این موارد باید خودتون توجه کنید و بررسی کنید و روش وقت بذارید.

بله اروپایی ها غالبا مثل هم هستن.

ببین شما ارشد رو بازاریابی خوندید دیگه؟
    اگه هدفتون بیشتر به سمت پژوهش محور هاست، بایستی هم جهت برید، یعنی سعی کنید تویه بازاریابی کار کنید، حالا میتونه میان رشته ای هم بشه، یعنی مثلا بررسی بازایابی خدمات سلامت (حوزه سلامت و بازاریابی)، یا مثلا بررسی تورشهای رفتاری در تصمیم گیریهای مصرف کننده (حوزه ی تصمیم گیری و بازاریابی) و ...
    و یا میتونید خالص بازاریابی باشه. ولی بهتره رویه ارشدتون و چیزی که سوادشو داشتید مانور بدید. به هزاران دلیل که یکیش اینه که شما به هرحال وقت گشذایتد و با رشته بازاریابی اشنا هستی دیگه!؟؟ دوباره بیای و وقت بذاری برید رویه مالی و .... ؟ تازه برای تدریس هم در آینده بهتون گیر شاید بدن که شما سه تا رشته ی مختلف رو تجربه کردی و .... و بنابراین شما اقیانوس 2 متری هستش علمت

سوال اخر سخته! اینکه در آینده چی میشه روبنده نمیدونم؟!! ممکنه جهت و حوزه ها تغییر کنه ولی شما میتونید با خوندن مقالات مختلف بفهمید چی به چیه و ...
    این سوال خیلی سختیه که حوزه های مورد علاقه درآینده چی میشه و به کدوم حوزه های تحقیقاتی بیشتر فاند خواهند داد.
    میتونید با دیدن رزومه و پوزیشنهای حال حاضر شاید بفهمیدش! ولی حوزهای بین رشته ای رو بنده فکر میکنم جهت علمی آینده باشه!

توصیه میکنم رویه ارشد دوم یا ارشد تحقیقاتی هم فکر کنید. گزینه های بدی نیستن!
    بله خوب فکر میکنم هرکس قصدش از تحصیل در کشور دیگه قاعدتا کار کردن و موندن همونجا باشه .
    و یک سوال دیگه داشتم بنظر شما با جی مت چقدر میشه معدل رو پوشش داد. من چند جا خوندم اگه جی مت بالا باشه به معدل پایین توجه نمیکنند چنین چیزی برای کدوم کشورها صحت داره ؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع، صنعتی شریف

با سلام
    من کارشناسی و ارشد مهندسی صنایع از شریف دارم کارشناسی معدل 14 و ارشد 15.7
    راستش زیاد به فکر اپلای نبوددم برا همین معدلم مهم نبود و به تازگی مهم شده که کلا یک هفته فرصت خوندن برا GRE داشتم و یک ماه برای تافل
    تافل 92 شدم و Q(169)V(144)W(2.5) GRE
    ولی برای GMAT دارم میخونم و فک میکنم نمره بالای 720 بگیرم.
    مقاله هم ندارم و 3 سال سابقه کار دارم
    قصدم اپلای در رشته MIS در مقطع ارشد یا دکترا هستش. لطفا راهنماییم کنید که برای گرفتن فول فاند کجاها بهتره اپلای کنم؟!

Junior Member

سلام دوستان من مهندسی صنایع با معدل لیسانس 14.78 و فوق لیسانس با معدل 14.6 بدون احتساب پایان نامه و نمره پایان نامم 19.5.یک مقاله isi q1 اکسپت شده و دوتا سابمیت شده دارم. میخوام ببینم برا رسته های مدیریت باید ایلتسم و gmat نمرش چندباشه؟ و اینکه gre بهتره یا gmat؟ و اصلا من شانس فاند گرفتن دارم؟

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ارشد MBA هستم. دانشگاه علوم و تحقیقات
    برای دوره ی دکتری میخوام اپلای بگیرم. اما نمیدونم از کجا شروع کنم.
    هزینه ی تحصیل در کشور دیگه رو ندارم و تمام تلاشم این هست که بتونم بورس یا فاند بگیرم که هزینه ی تحصیلم تامین بشه.
    زبانم در حد 6.5 هست و در حال حاضر کارم R&D هست.
    معدل لیسانسم 13.40 هست.
    میشه لطفا راهنمایی کنید کدام کشورها
    با چه شرایطی و چطور میتونم اپلای بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_Al نمایش پست ها
    سلام
    هزینه ی تحصیل در کشور دیگه رو ندارم و تمام تلاشم این هست که بتونم بورس یا فاند بگیرم که هزینه ی تحصیلم تامین بشه.
    معدل لیسانسم 13.40 هست.
    با سلام
    من رشته ام مدیریت صنعتی بوده و دانشجوی دکتری علوم کامپیوتر در اسپانیا هستم.
    معدل و نمره زبانم مثل شما بوده و در
    R&D هم کار کردم و بورس کامل گرفتم . بنظرم اگه مقاله دارید به اروپا فکر کنید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تمام دنیا مقصد شما میتواند باشد. باید هدفگذاری بفرمایید و عزم و اقدام.

خوشبختانه اطلاعات این روزها بی اندازه در اختیار است. برای شروع یکی همین اپلای ابراد است. سایت دانشگاه ها.... واقعا بی اندازه اطلاعات وجود ندارد و شما تنها کسی هستید که میتوانید به خودتان کمک کنید که کارهایتان را جلو ببرید.

در پست دیگر فرموده اید در اتاق بازرگانی هستید و حوزه کاری شما تحقیق و توسعه است که خوب نشان میدهد هم در مرکز اطلاعات اقتصادی هستید و هم اینکه شغل شما پژوهشی است. اینها همه عالی است.

دست به زانو بگیرید و امید به خدا موفق خواهید بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_Al نمایش پست ها
    سلام
    معدل لیسانسم 13.40 هست.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456