صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 57

موضوع: پذیرش با معدل پایین در مدیریت

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

پیش فرض پاسخ : پذیرش با معدل پایین در مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_star973 نمایش پست ها
    سلام
    من رشته ام فیزیکه ، لیسانس و ارشد فیزیک خوندم ، معدل لیسانسم پایینه ، ارشدم بد نیست ، می خواستم بدونم با مدارک ارشدم می تونم ارشد MBA شرکت کنم و پذیرش با فاند بگیرم چقدر شانس دارم در صورتی که تافل و جی ار ای نمره خوبی بگیرم
    مرسی
    سلام شما کجاها مد نظرتون هست برای اپلای؟
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Junior Member silver_star973 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Science

اروپا و آمریکا ، آمریکا بیشتر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه اصفهان- آزاد تهران جنوب

پیش فرض پاسخ : پذیرش بامعدل پایین

سلام من کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه اصفهان دارم معدلم 13.55 وارشد از دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل ۱۷ و ۴ سال سابقه کار مارکتینگ دارم. آیا می توانم امیدوار باشم که با یک تافل و GRE خوب از آمریکا fund بگیرم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش بامعدل پایین

نقل قول نوشته اصلی توسط mnoosh نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه اصفهان دارم معدلم 13.55 وارشد از دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل ۱۷ و ۴ سال سابقه کار مارکتینگ دارم. آیا می توانم امیدوار باشم که با یک تافل و GRE خوب از آمریکا fund بگیرم؟
    مقاله یا کار پزوهشی داشتید؟ کدوم گرایش مد نظرتون هست؟ مارکتینگ؟
    وضعیت زبانتون چطوره؟

سلام . من یکی از دوستانم کارشناسی ناپیوسته معماری آزاد مشهد داره و زبانشم خوبه ولی هنوز مدرک زبان نداره . می خواستم ببینم شانسی داره که واسه MBA ارشد یکی از دانشگاه های اروپا بتونه اقدام کنه که هزینه تحصیلم نداشته باشه ؟ نمره تافل یا ایلتسو می تونه بالا بگیره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sobehravesh نمایش پست ها
    سلام . من یکی از دوستانم کارشناسی ناپیوسته معماری آزاد مشهد داره و زبانشم خوبه ولی هنوز مدرک زبان نداره . می خواستم ببینم شانسی داره که واسه MBA ارشد یکی از دانشگاه های اروپا بتونه اقدام کنه که هزینه تحصیلم نداشته باشه ؟ نمره تافل یا ایلتسو می تونه بالا بگیره
    سابقه کارش چطوره؟ و کدوم کشور مد نظرش هست؟
    معمولا دوره های MBA شهریه دارند و بدون شهریه من که ندیدم مگر اینکه بتونه فاند خوبی پیدا کنه

Junior Member

سلام معدل دوره کارشناسی من خیلی پایین هست 14.10 و درس افتاده هم زیاد دارم و حتی یک ترم هم مشروط شدم(بیمار بودم رشته ام هم ریاضیات و کاربردها دانشگاه امیرکبیر هست اما معدل 50 واحد آخرم 17.38 هست)
    نمره آیلتسم 7.5 و جیمت هم 730 میخوام برای ام بی ای بیزنس اسکول های ایالت ایلینویز-ترجیحا شیکاگو!!-(همسرم اونجا هستن) اقدام کنم آیا امیدی هست؟!
    یا اینکه ارشد رو این جا باشم و معدل خوبی بیارم و برای دکترا اقدام کنم؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط hananeeh نمایش پست ها
    سلام معدل دوره کارشناسی من خیلی پایین هست 14.10 و درس افتاده هم زیاد دارم و حتی یک ترم هم مشروط شدم(بیمار بودم رشته ام هم ریاضیات و کاربردها دانشگاه امیرکبیر هست اما معدل 50 واحد آخرم 17.38 هست)
    نمره آیلتسم 7.5 و جیمت هم 730 میخوام برای ام بی ای بیزنس اسکول های ایالت ایلینویز-ترجیحا شیکاگو!!-(همسرم اونجا هستن) اقدام کنم آیا امیدی هست؟!
    یا اینکه ارشد رو این جا باشم و معدل خوبی بیارم و برای دکترا اقدام کنم؟
    پذیرش میتونین بگیرین. همین چیزهایی رو که اینجا گفتین رو تو SOP ذکر کنین. برای محکم کاری فقط یه دانشگاه تو اون منطقه اپلای نکنین . حالا اگه هم دانشگاهی همسرتون نشدین و یه دوتا محله اونورتر میشد برین باز بهتره تا اینکه کلا ایران بمونین !! لذا به نظرم یه 2-3 تا دانشگاه معقول اون منطقه رو اپلای کنین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    پذیرش میتونین بگیرین. همین چیزهایی رو که اینجا گفتین رو تو SOP ذکر کنین. برای محکم کاری فقط یه دانشگاه تو اون منطقه اپلای نکنین . حالا اگه هم دانشگاهی همسرتون نشدین و یه دوتا محله اونورتر میشد برین باز بهتره تا اینکه کلا ایران بمونین !! لذا به نظرم یه 2-3 تا دانشگاه معقول اون منطقه رو اپلای کنین.
    متشکرم ازتون حتی خود شیکاگو هم نشه اما بتونم از یه دانشگاه پذیرش بگیرم باز هم خدامو شکر می کنم.همسرم IIT مشغول به تحصیل هستن و میدونم که به هیچ وجه اونجا نمیتونم پذیرش بگیرم

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hananeeh نمایش پست ها
    متشکرم ازتون حتی خود شیکاگو هم نشه اما بتونم از یه دانشگاه پذیرش بگیرم باز هم خدامو شکر می کنم.همسرم IIT مشغول به تحصیل هستن و میدونم که به هیچ وجه اونجا نمیتونم پذیرش بگیرم
    دانشگاه شیکاگو فک کنم بزینس اسکول بوث بودش، تو خروجی هاش تو حوزه کاری از هارواردم بهتره، اگر هم سطح نباشه.