نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: فاند براي فرصت مطالعاتي

Junior Member

Unhappy فاند براي فرصت مطالعاتي

سلام
    از دوستان كسي ميدونه براي فرصت مطالعاتي شش ماهه از كجا ميشه واسه فاند أقدام كرد؟فاندي كه وزارت علوم ميده كمه. من دانشجوي دكتراي داخل هستم و از امريكا سنكابور و استراليا از سه تا استاد أوكي كرفتم ولي همشون ميكن فاند نداريم. ممنون ميشم كسي اطلاع يا تجربه داره راهنمايي كنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : فاند براي فرصت مطالعاتي

دوستان لطفا اطلاع رسانی کنید چطور میشه برای فاند دوره فرصت مطالعاتی اقدام کرد؟

Junior Member

سلام برای گرفتن فرصت مطالعاتی باید چه مراحلی رو طی کنیم؟
    من دانشجوی ارشد هستم ، اصلا می تونم اقدام کنم؟

Junior Member

اگر تا پایان ترم ۶ اقدام کرده باشید، وزارت علوم برای دانشجویان بورس کل و برای غیر بورس نصف هزینه زندگی رو میده، منظورتون این فاند؟ یا فاند از اساتید خارجی

سلام دوستان. من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه از دانشگاه وگنینگن هلند برای ماه اکتبر بذیرش دارم. من دانشجوی ترم 6 هستم دانشگاه وگنینگن خودش فرایند ویزا رو انجام میده. اما من سر در گم هستم نمیدونم باید منتظر نامه حمایت مالی وزارتخونه باشم یا اینکه اقدام برای ویزا رو شروع کنم. دوستانی که تجربه و اطلاعات دارند لطفا راهنمایی کنند ممنون

سلام دوستان
    کسی روند دریافت بورسیه وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی رو میدونه؟
    بورسیه برای چه مدت و به چه مبلغی ست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان

سه سال پیش تا ۶ ماه رو بورسیه میکردن، مبلغ هم بستگی به کشور میزبان داشت، مثلا برای استرالیا ۵۰٪ هزینه‌های اقامت رو میپرداختن که میشد چیزی حدود ماهی ۶۰۰ دلار. از مدیر پژوهشی دانشگاهتون سوال کنین بخشنامه‌های جدید مربوط بهش رو دارن و هر سال هر دانشکده یه سهمیه ی حداقل ۳-۴ نفره برای اعزام داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان

نقل قول نوشته اصلی توسط sibasina نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان كسي ميدونه براي فرصت مطالعاتي شش ماهه از كجا ميشه واسه فاند أقدام كرد؟فاندي كه وزارت علوم ميده كمه. من دانشجوي دكتراي داخل هستم و از امريكا سنكابور و استراليا از سه تا استاد أوكي كرفتم ولي همشون ميكن فاند نداريم. ممنون ميشم كسي اطلاع يا تجربه داره راهنمايي كنه.
    بهترین راه اینه که با اساتید میزبان مذاکره کنین: بهشون بگین هزینه ی بلیط رو خودتون می‌دین و اونا هزینه ی زندگی رو پوشش بدن. معمولا قبول میکنن، مخصوصا اگه دسترسی به خوابگاه کم هزینه داشته باشن. هزینه ی بلیط رو هم از فاند وزارت علوم بپردازین.

یه راه دیگه ش هم اینه که بسته به رشته‌ی تحصیلی تون و همین طور کشور میزبان به بعضی فاندهای اروپا-امریکا اپلای کنین. فاندهایی هست که از پژوهش های مشترک حمایت میکنه، مثلا DFG آلمان :
    http://www.dfg.de/en/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)