صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 67

موضوع: آقایان! خانمها! چرا بعضی از شما نتایج پذیرشتان را اعلام نمی کنید؟

پیش فرض آقایان! خانمها! چرا بعضی از شما نتایج پذیرشتان را اعلام نمی کنید؟

دوستان عزیزی که پذیرش و همچنین ویزا گرفته اند و پلها را به سلامتی پشت سر گذاشته اند، لطفا نتایج پذیرشتان را در قسمت نتایج پذیرش بنویسید دیگه!!!

چه کم گردد ز لطف عارض گل                                که بر وی بنگرد بیچاره بلبل!!!!

پیش فرض پاسخ : آقایان! خانمها! چرا بعضی از شما نتایج پذیرشتان را اعلام نمی کنید؟

اگه دوستان میدونستند چه تاثیر مثبتی رو دوستان دیگه میزاره از هم سبقت میگرفتند برا پر کردن فرم نتائج پذیرش

لازم به ذکره که توی لینک مربوطه یه بخشی هست که با علامت زدن اون میتونید مخفیانه نتایج پذیرش خودتون رو وارد کنید
    every thing is possible, but you must pay for it

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : آقایان! خانمها! چرا بعضی از شما نتایج پذیرشتان را اعلام نمی کنید؟

معهذا شاید یک طایفه براین گمانند که یحتمل نتایج رو در معرض دید پابلیک نهادن یه نمه ریا بشه و یا از گزند چشمان شور خوف دارند
    اینکه خوبه:
    یکسری از بچه های فقط میاند سایت رو میخونند و اگه چیزی میدونند به اطلاع بقیه نمیرسونند- که کاش اینطور نبود

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

آره مهدی جان
    متاسفانه از این موارد زیاده.منم به دوستان عزیز که خیلی هاشون الان تو صف Clearence هستن بیان نتایج خودشون وارد کنند.نترسند چشم نمی خورند.شاید انجوری تازه زودتر Clear بشیدا. ;D ;D
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

بنظر من اهل طریقت اپلای و ویزا باید بهم کمک کنند-همه دیگه مثل هم هستیم اینجا و اگه ما بهم کمک نکنیم کی میخواد کمک کنه؟؟؟

بقیه دوستان من (بیرون از این سایت) که فقط تو مخ من هستند که هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااان تو هنوز اینجایی-تو هنوز اینجایی- فکر میکنند رفتن اونم به اون کشور مثلا یه چمدان بستنه و یه بلیط و ............ کسایی که تیررس سفرشون تا حالا 80 کیلومتری شهرمون هم نرسیده ...................
    ولی همین رو بلدند- کدومیک از دوستان ما بیرون بجای این سوال اعصاب خورد کن گفتند راستی اگه تو گرفتن وقت قبرس کمک میخوای ما هستیم؟؟؟؟!!!!
    پس همین هایی که اینجاییم درصد زیادی از مشکلاتمون رو حل میکنه- عزیزان دل اگه چیزی میدونید به بقیه هم بگید- شاید مشمول قانون honesty pay شدید!!!البته با خودمم هستم

فقط محض یادآوری، خاطرنشان می کنم که این دوستان می توانند بصورت مخفی هم مشخصات خود را وارد کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserb
    فقط محض یادآوری، خاطرنشان می کنم که این دوستان می توانند بصورت مخفی هم مشخصات خود را وارد کنند
    یثرب جان من به این اشاره کردم... فقط یه نکته میمونه اونم اینه که ما چه جوری این پست و ارسالهاشو در معرض دید همگان قرار بدیم تا همه آگاه بشوند؟

Junior Member

متاسفانه خیلی از دوستان به محض گرفتن پذیرش و okشدن کاراشون دیگه با applyabroad خداحافظی میکنن!

نقل قول نوشته اصلی توسط jalil
    متاسفانه خیلی از دوستان به محض گرفتن پذیرش و okشدن کاراشون دیگه با applyabroad خداحافظی میکنن!
    این که خداحافظی میکنند طبیعیه چون بعدا دچار مشغله های دیگه میشند

اما دوستان میتونند با پر کردن نتائج پذیرششون خودشون رو تو این سایت موندگار کنند

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

سلام

من هم درک نمیکنم چرا نمیزارند. من که گذاشتم.
    Resigned Mod. <br />.

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)