صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 67

موضوع: آقایان! خانمها! چرا بعضی از شما نتایج پذیرشتان را اعلام نمی کنید؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : آقایان! خانمها! چرا بعضی از شما نتایج پذیرشتان را اعلام نمی کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    اوه اوه

هرچی دارم بیشتر میخونم این تاپیک رو بیشتر خوف میکنم که نتایجم رو گذاشتم- چه خبره- محافظه کاری چیه
    ای بابا- بمن بگین- انگار منم باید برم تو تریپ تیز بازی
    درود
    شما خوف نکن من همین الان یه سیو از نتایج پذیرش شما گرفتم برای استفاده آیندگان.
    نه - آبروم میره-نکن اینکارو

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : آقایان! خانمها! چرا بعضی از شما نتایج پذیرشتان را اعلام نمی کنید؟

اوه اوه

هرچی دارم بیشتر میخونم این تاپیک رو بیشتر خوف میکنم که نتایجم رو گذاشتم- چه خبره- محافظه کاری چیه
    اوه مهدی جان که تا حالا محافظ کار بود حالا خدا می دونه که چه افکاری بهش دست داده ;D
    بابا بیخیال این خبرا نیست فقط این موضوع به دوستان کمک میکنه تا بعد از شما به خواست خدا اونا هم یکم ارزیابی کنند وضیعت Apply خودشونو.
    دوستان بهتره با هم صادق تر باشیم والا بلا ما هنوز تو جو بچه بازیهای کنکور هستیم که میترسیم جامون تو دانشگاه بگیرن ما قبول نشیم. بعدش مجبور بشیم واسه ادامه تحصیل بریم غربت ;D
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    اوه اوه

اوه مهدی جان که تا حالا محافظ کار بود حالا خدا می دونه که چه افکاری بهش دست داده ;D
    بابا بیخیال این خبرا نیست فقط این موضوع به دوستان کمک میکنه تا بعد از شما به خواست خدا اونا هم یکم ارزیابی کنند وضیعت Apply خودشونو.
    دوستان بهتره با هم صادق تر باشیم والا بلا ما هنوز تو جو بچه بازیهای کنکور هستیم که میترسیم جامون تو دانشگاه بگیرن ما قبول نشیم. بعدش مجبور بشیم واسه ادامه تحصیل بریم غربت ;D
    من چون از نسل قدیم هستم تیزبازی های کنکور و ... رو نمیدونم- بهرنگ جان همین که شما حتی اسم اصلی من رو میدونید یعنی من محافظه کار نیستم عزیز دل
    اومدم اینجا خوف کردم
    منکه خودم رویم و چیزایی که میدونم به همه باز و welcome هرچی میخوایند من میگم از اون ته ته های سکرت بازی ها و نا گفته ها- البته من دیگه چیزی ندارم بگم-

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

با تشكر از همه بچه‌هايي كه بعد از گرفتن پذيرش از دانشگاه‌ها، قسمت مربوط به نتايج پذيرش رو پر كردند، و ضمن عرض تبريك بهشون.

خواستم از بقيه بچه‌هايي كه پذيرش گرفته‌اند و به هر دليلي هنوز قسمت نتايج پذيرش رو پر نكرده‌اند، خواهش كنم كه اين كار رو در اولين فرصتي كه تونستند انجام بدند.
    چون ممكنه بعد از اينكه ترمشون شروع بشه ديگه اينقدر مشغله‌هاشون زياد بشه كه وقت نكنند اين كار رو انجام بدند و بعد هم يادشون بره.

بچه‌ها شما كه اين همه مدت از اين فروم استفاده كرديد، فكر مي‌كنم كمترين كاري كه بعد از گرفتن پذيرش مي‌تونيد براي فروم بكنيد، پربار كردن قسمت پذيرش با وارد كردن اطلاعات پذيرش خودتونه.

از مديران محترم هم خواهش مي‌كنم كه اگه راهي به ذهنشون مي‌رسه كه يه مدتي اين موضوع رو به صورت در خواست يه جايي از فروم به صورت highlightبذارن كه اگه احيانا كسي تا حالا يادش رفته يا به هر دليلي اين كارو نكرده، بياد و اين كار رو انجام بده. فكر كنم الان ديگه وقتشه.
    مثلا ميشه اين موضوع رو به شكل يه ايميل به همه افراد فروم فرستاد چون ممكنه بعضيا دير به دير به فروم سر بزنند.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

يك لطف انجام بديد مارو شرمنده بزرگواري خودتون كرديد.
    نمي دونم اين به مديران سايت برمي گرده يا كسايي كه نتايج پذيرش خودشون رو وارد مي كنن. اما اگر امكان داره تعداد مقالات با detail بيشتري بيان شود. (چند تا كنفرانس(چند تا داخلي -چند تا خارجي) چند تا مقاله داخلي-چند تا isi (حتي اگر امكان داره impact factor هم بيان شه) . اين قضيه فكر مي كنم به خصوص براي ماهايي كه اشتباه كرديم!!!!(كسي به اسم استاد اصلا مقصر نبود!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟) و معدل كارشناسيمون درب و داغونه و تنها اميدمون به paper هست كه شايد نمره متون اسلامي رو باهاش جبران كنيم! خيلي اهميت داره. ممنون
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

به نظر من همین که لینکش توی منوی اصلی سایت هست خودش خیلی highlight ه ...
    من تاپیک شما رو با این تاپیک ادغام کردم .. یه نگاهی به صحبت های این تاپیک بندازین تا دستتون بیاد چی رد و بدل شده ...
    در مورد تغییرات قسمت نتایج پذیرش باید بگم که برای اینکه لازمه خود نرم افزار فروم customize بشه شاید کمی طول بکشه ... بهتره خود دوستان همونطور که بعضی ها توضیح دادن مقاله هاشون چه ترکیبی داشتند بیشتر توضیح بدن توی پرانتز ... !

دلیل اینکه من هنوز نتایج پذیرش رو نگذاشتم نامعلوم بودن وضعیت ویزا هست و قصدم اینه که این کار رو بعد از مشخص شدن وضعیت ویزا انجام بدم...چون هم از امریکا و هم از آلمان پذیرش دارم ولی هنوز وضعیت ویزای هر دو نامشخص هست...به هر حال Coming Soon...
    Keep calm...Time will solve any problem

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_1981
    دلیل اینکه من هنوز نتایج پذیرش رو نگذاشتم نامعلوم بودن وضعیت ویزا هست و قصدم اینه که این کار رو بعد از مشخص شدن وضعیت ویزا انجام بدم...چون هم از امریکا و هم از آلمان پذیرش دارم ولی هنوز وضعیت ویزای هر دو نامشخص هست...به هر حال Coming Soon...
    بچه ها از کشور های مختلف هر دانشگاهی رو که پذیرش گرفتند ذکر کردند ... اشکالی نداره ! ... شما اطلاعاتت رو وارد کن بعد که ویزات اومد بگو که کجا می خوای بری ..
    در هر حال الان با این کارت به بچه ها به موقع کمک می کنی !

دليل اينكه من نتايج پذيرشم رو نداشتم اينه كه هنوز I20‌ من نيومده و دقيقاً ميزان fund رو هم نمي‌دونم تا I20 نياد. استادم خيلي secret‌بازي داره در مياره ولي به محض مشخص شدن اوضاع حتماً نتايجم رو وارد مي‌كنم . همينجا قول مي‌دم.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط roodmona
    دليل اينكه من نتايج پذيرشم رو نداشتم اينه كه هنوز I20‌ من نيومده و دقيقاً ميزان fund رو هم نمي‌دونم تا I20 نياد. استادم خيلي secret‌بازي داره در مياره ولي به محض مشخص شدن اوضاع حتماً نتايجم رو وارد مي‌كنم . همينجا قول مي‌دم.
    خب من اگه جای شما بودم قسمت فاند رو می نوشتم "هنوز نامشخص" !! ... بالاخره دانشگاه و معدل لیسانس و ارشد ، نمره های و مقاله ها و دانشگاهتون می تونه به بقیه کمک کنه ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)