صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 67

موضوع: آقایان! خانمها! چرا بعضی از شما نتایج پذیرشتان را اعلام نمی کنید؟

پیش فرض پاسخ : آقایان! خانمها! چرا بعضی از شما نتایج پذیرشتان را اعلام نمی کنید؟

باشه چشم. ظرف امروز يا فردا حتماً پرش مي‌كنم.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آقایان! خانمها! چرا بعضی از شما نتایج پذیرشتان را اعلام نمی کنید؟

با تشكر از roodmona
    اگه از بچه‌ها كسي دليلش براي پر نكردن نتايج پذيرشش اين بوده كه به دليل مسايل كليرنس نمي‌دونه بالاخره كدوم دانشگاه قراره بره! بياد اين قسمت رو پر كنه اسم هر دو دانشگاهي كه براي انتخاب نهايي نگه داشته رو هم بنويسه. وقتي تكليفش كاملا مشخص شد، بياد و ويرايشش كنه.

ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    به نظر من همین که لینکش توی منوی اصلی سایت هست خودش خیلی highlight ه ...
    من تاپیک شما رو با این تاپیک ادغام کردم .. یه نگاهی به صحبت های این تاپیک بندازین تا دستتون بیاد چی رد و بدل شده ...
    در مورد تغییرات قسمت نتایج پذیرش باید بگم که برای اینکه لازمه خود نرم افزار فروم customize بشه شاید کمی طول بکشه ... بهتره خود دوستان همونطور که بعضی ها توضیح دادن مقاله هاشون چه ترکیبی داشتند بیشتر توضیح بدن توی پرانتز ... !
    صحبتي كه من مطرح كردم مربوط به اين بخش نبوده. من عرض كردم بهتره كسايي كه نتايج پذيرششون رو آوردن (اين شرط اول) جزيي تر صحبت كنن راجع به مقالات. نه اينكه چرا كسي نتايج پذيرششو نياورده
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_1981
    دلیل اینکه من هنوز نتایج پذیرش رو نگذاشتم نامعلوم بودن وضعیت ویزا هست و قصدم اینه که این کار رو بعد از مشخص شدن وضعیت ویزا انجام بدم...چون هم از امریکا و هم از آلمان پذیرش دارم ولی هنوز وضعیت ویزای هر دو نامشخص هست...به هر حال Coming Soon...
    بچه ها از کشور های مختلف هر دانشگاهی رو که پذیرش گرفتند ذکر کردند ... اشکالی نداره ! ... شما اطلاعاتت رو وارد کن بعد که ویزات اومد بگو که کجا می خوای بری ..
    در هر حال الان با این کارت به بچه ها به موقع کمک می کنی !
    OK..here you are...if it helps...
    Keep calm...Time will solve any problem

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz
    صحبتي كه من مطرح كردم مربوط به اين بخش نبوده. من عرض كردم بهتره كسايي كه نتايج پذيرششون رو آوردن (اين شرط اول) جزيي تر صحبت كنن راجع به مقالات. نه اينكه چرا كسي نتايج پذيرششو نياورده
    بله ... صحبت شما در این خصوص نبود اما توی تاپیکی مطرح کرده بودین که دقیقآ موضوع این تاپیک رو داشت و من این دوتا رو با هم ترکیب کردم ...
    منم این قسمت رو در جواب سوال شما گفتم :

در مورد تغییرات قسمت نتایج پذیرش باید بگم که برای اینکه لازمه خود نرم افزار فروم customize بشه شاید کمی طول بکشه ... بهتره خود دوستان همونطور که بعضی ها توضیح دادن مقاله هاشون چه ترکیبی داشتند بیشتر توضیح بدن توی پرانتز ... !

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz
    به نظر من همین که لینکش توی منوی اصلی سایت هست خودش خیلی highlight ه ...
    من تاپیک شما رو با این تاپیک ادغام کردم .. یه نگاهی به صحبت های این تاپیک بندازین تا دستتون بیاد چی رد و بدل شده ...
    قسمت اول فرمايشات ايشون در جواب پست من بود. قسمت آخرش مربوط به شماست.

من نوشتم نتيجه پذيرشمو. حالا اگه نتايج دانشگاههي ديگه هم اومد و وضعيت فاندم معلوم شد. ويرايش مي‌كنمش.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    نقل قول نوشته اصلی توسط 30nA
    مسلما" هدف از ایجاد چنین تاپیکی، یادآوری اهمیت کمک به همدیگه و مزایای ثبت نتایج پذیرش برای خود فرد و دوستان دیگه ایه که به اون اطلاعات دسترسی پیدا می کنند. اما گاهی وقتها برخی اجبارهای بی مورد از طرف مدیران forum افراد رو دلسرد می کنه. واسه خود من یکی از مدیران پیغام خصوصی گذاشته بود که اگر فلان آیتم رو توی نتایج پذیرش تکمیل نکنی، نتایج پذیرشت رو حذف می کنم.... من هم به ایشون زحمت ندادم ! ..... خودم بدون معطلی نتایج پذیرشم رو CLEAR ( )کردم تا مبادا کسی از اون بهره ای ببره !!!
    من اسم کاربرها رو به یاد ندارم، اما خود من برای ۳-۴ نفر تا به حال چنین پیامی فرستادم و دلیلش هم این بوده که بعضی‌ها، به هر دلیلی، هم می‌خواهند نتایج پذیرش رو وارد کنند و هم نمی‌خواهند این کار رو بکنند! بوده مواردی که طرف فقط معدل لیسانس و فوق لیسانس و اسم دانشگاهی که پذیرش گرفته رو اعلام کرده. نه دانشگاهی که لیسانس و فوق رو گرفته مشخصه، نه نمره‌ی امتحانات و نه هیچ شرایط دیگه. قسمت‌هایی هم که فروم حتما از کاربر می‌خواهد که اسمی یا کلمه‌ای رو وارد کنه با گذاشتن خط فاصله و ... پر کرده. خوب چنین نتیجه‌ی پذیرشی نه تنها به هیچ دردی نمی‌خوره، بلکه مضر هم هست و هم فضای بی‌خودی اشغال می‌کنه و هم وقت بقیه رو می‌گیره. من در چنین مواردی تذکر داده‌ام و گفته‌ام که یا اطلاعات رو درست وارد کنید یا این که نتایج‌تون رو حذف می‌کنم.
    با صحبتهاي بابك كاملا موافق هستم. از كساني كه به هر دليل نمي خوان توضيح بدن كه از چه دانشگاهي هستند gre شون چقدر بوده و.. و فقط نتيجه فاند رو مي نويسن خواهش مي كنم(التماس مي كنم) ديگه اينكار رو انجام ندن. نمي دونم هدفشون چيه!اينطوري واقعا استرس بيشتر مي شه .اين كار بايستي به برنامه ريزي بقيه بچه ها كمك كنه. من كه از فلان دانشگاه مدرك گرفتم بايد بدونم با اين معدل و اين تعداد مقاله و نمرات زبان كجاها متمركز بشم بهتره! نه اينكه فقط نتيجه ذكر بشه !اصلا اسمي از دانشگاه كه سراسري هست يا آزاد هم آورده نشه! اين حرفم رو جسارت به بچه هاي دانشگاه آزادي ندونيد اگر چنين معني بر مياد شرمنده ام وعذر مي خوام اما معدل 19 تو دانشگاه اميركبير گرفتن سالي يكي دوبار تو 8000 نفر دانشجو اتفاق مي افته! شما حالا اسم دانشگاه رو قرار نده!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

وقتی اپلای ارزش می شه و نه اولویت، نباید از این محافظه کاریها تعجب کرد!! برای ما همین کسایی که هستند باقی خواهند ماند.

سلام علیکم

ما که هنوز به قولی "نه به باره نه به داره" ولی خوب فکر کنم نظرم بد نباشه.
    (البته اگه دوستان نگن: چرا اینجا گذاشتی نظرتو، باید بری بخش بهینه سازی فروم یا...)

(خودم اینکار رو نکردم، چون میترسم یکی پیداشه بگه: "کاربر گرامی، لطفا توی تاپیک خودش بگید " یا خلاصه یه جوری صورت خوشی نداشته باشه (مضافا که نمی خوام عرفی،قانونی چیزی رو بشکنم)، حالا اگه دوستان پر ستاره تشخیص دادند خوبه یا خودشون اقدام کنند یا اینکه به من با پ.خ. OK بدهند تا ...)

و اون اینکه:
    یه نظر سنجی یا پرسمان بگذارید در مورد اینکه دلایل دوستان چی میتونه باشه (یا چی هست) که از گذاشتن نتایج پذیرش امتناع میکنند یا اینکه دوست ندارند جزییات اش رو وارد کنند. من فکر میکنم راه خوبی باشه تا علل رو بدونیم سپس اگه ممکنه راه رو باز کنیم.

با سپاس

(به شهروز: ببینم من شمارو می شناسم (Egoft)، )
    بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)