صفحه 106 از 111 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1104

موضوع: دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک/دانشگاه آزاد واحد تبریز

پیش فرض پاسخ : دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Arvin7321 نمایش پست ها
    سلام من بهمن 96 از مقطع کارشناسی فارغالتحصیل شدم سربازی نرفتم اما تا بهمن 97 غیبت نمی خورم ،می خوام برای شهریور 97(September2018)اقدام کنم برای پذیرش تو یکی از دانشگاهای فرانسه برای ارشد(master)ادامه تحصیل بدم
    [QUOTE=Arvin7321;2523496]

برای اپلای از فرانسه بهترین منبع سایت کمپوس فرانس هستش. از این سایت می تونید دانشگاه مربوط به رشته هاتون رو پیدا کنین. بعضی از دانشگاه ها به انگلیسی هستن(که مدرک زبان انگلیسی می خوان) ولی بعضی ها هم مدرک فرانسوی. اگه لیست دانشگاه رو توی رشتتون از سایت کمپوس رو چک کنید همی اطلاعات هست. بعضی از دانشگاه های فرانسوی اپلیکیشن خودشون رو دارد ولی تعداد زیادی از دانشگاه ها و رشته ها از خود کمپوس فرانس هستش( یعنی مدارک تون رو به اونا می فرستی اونا برسی می کنن)که فکر کنم زمان ارسال مدارک برای sep2018 تموم شده. حالا خودتون چک کنین سایت رو دوباره.

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamm30 نمایش پست ها
    واسه ارشد فاند هست ولی خیلی کم و شرایط خاص. مثلا فاند اراسموس که باید هر ۶ ماه دانشگاه رو عوض کنید و تو ۴ کشور مختلف برید. اما شرایطش خیلی خاصه و اکثرا به دانشجوهایی تعلق میگیره که کمتر از ۲۴ سالشونه.
    صرفا ميخواستم اصلاح بكنم. لزوما چهار كشور و چهار دانشگاه نيست.... مي شود سال اول را در يكي از كشورهاي پيمان اون پروگرم گذروند و ال دوم رو در كشور ديگري.مينيمم 2 كشور دو دانشگاه.

موفق باشيد.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

درباره دانشگاه های جنوب فرانسه که مستر برق قدرت داشته باشند کسی از دوستان اطلاعی داره ؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    درباره دانشگاه های جنوب فرانسه که مستر برق قدرت داشته باشند کسی از دوستان اطلاعی داره ؟
    چه اطلاعی دوست عزیز؟
    شهرهای جنوبی معروف اینها هستند:
    -Marseille
    -Nice
    -Tououse
    کمی کوچکتر:
    -Aix
    -Toulon
    -Montpellier
    -Avignon
    این شهر ها دانشگاه دارند...در جنوب اگر در شهر دیگری دانشگاه دیدید (مثل سوفیا آنتی پولیس یا بیوت یا کن)، اصلش مال یکی از اینهاست.(در خصوص مثالهایی که زدم، Nice)
    قاعدتاً همه دانشگاههای فرانسه از کیفیت برابر و خیلی خوب برخوردارند پس رنکینگ مهم نیست. مهم هزینه زندگی، میزان صنعتی بودن، تعداد خوابگاههای کروس و چیزهایی از این قبیله.
    موفق باشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

آیا دانشگاهی هست که بشه به صورت مستقیم برای مستر اپلای کرد یا حتما باید کمپس فرانس اپلای کنیم؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    آیا دانشگاهی هست که بشه به صورت مستقیم برای مستر اپلای کرد یا حتما باید کمپس فرانس اپلای کنیم؟
    با قسمت دانشجویی بخش فرهنگی سفارت تماس بگیرید. بیشتر دانشگاهها با کامپوس فرانس کار می کنن. ولی مدارس عالی و بعضی موسسات آوزش عالی دیگه رو باید راساً اقدام کنین
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

سلام

ببخشید میتونم بدونم در صورتی که ویزای بلند مدت (8 ماهه) در فرانسه را داشته باشیم که با توجه به تعریف دانشگاه ها میتونیم در این صورت برای بسیاریشون خارج از کامپوس فرانس اقدام کنیم و براشون eCandidate حساب بشیم باز هم در این صورت محدودیت برای تعداد دانشگاه هایی که میتونیم براشون اپلای کنیم وجود داره. چون من شنیدم با کامپوس فرانس تنها میشه برای 7 دانشگاه اپلای کرد. میشه لطفا راهنماییم کنید وقتی که eCandidateحساب بشیم باز هم محدودیت در تعداد دانشگاه ها برای اپلای وجود داره و تنها اجازه اپلای برای تعداد محدودی دانشگاه را داریم؟

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان. من دانشجو کالج زبان در فرانسه هستم. لیسانس عمران دارم از ایران که معدلم خوب نیست. 12.23
    من میخوام برای ادامه درسم تغییر رشته بدم و معماری بخونم. نمی دونم شاید قبول کنن برم سال اول فوق لیسانس یا سال 3 لیسانس. زیاد فرقی نمی کنه برام.
    مشکل اصلی من وضعیت کار بعد از تموم شدن درسمه. برای معماری بعد از دانشگاه بازار کارش چطوره؟ فرانسه یا بلژیک
    لطفا راهنماییم کنین.

Junior Member

سلام دوستان
    من می خواستم برای مستر یک از دانشگاه گرنبول اقدام کنم و پذیرش بگیرم
    رشته مد نظرم کاملا به انگلیسی هست
    اما تو سایت دانشگاه و حتی توی کامپوس فرانس همچین چیزی نوسته شده :

:English proficiency
    B2 level
    TOEFL IBT 100 min / TOEIC 750 min / IELTS 6.5 min

:French proficiency
    A2 level is recommended
    کسی از دوستان میدونه برای قسمت مربوط به زبان فرانسه برای پذیرش و ویزا باید مدرک زبان ارائه بدم یا این فقط برای توصیه اس ؟
    چون یه جایی تو سایت دانشگاه اینو هم نوشته :
    A2 level in French is recommended for everyday life

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط daniola نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خواستم برای مستر یک از دانشگاه گرنبول اقدام کنم و پذیرش بگیرم
    رشته مد نظرم کاملا به انگلیسی هست
    اما تو سایت دانشگاه و حتی توی کامپوس فرانس همچین چیزی نوسته شده :

:English proficiency
    B2 level
    TOEFL IBT 100 min / TOEIC 750 min / IELTS 6.5 min

:French proficiency
    A2 level is recommended
    کسی از دوستان میدونه برای قسمت مربوط به زبان فرانسه برای پذیرش و ویزا باید مدرک زبان ارائه بدم یا این فقط برای توصیه اس ؟
    چون یه جایی تو سایت دانشگاه اینو هم نوشته :
    A2 level in French is recommended for everyday life
    recommended یعنی توصیه می شه. خیر، ازتون مدرک A2 نمی خوان... مدارک زیر B1 اصولاً ارزش ارائه کردن ندارن، مگه برای پذیرش زبان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)