صفحه 100 از 111 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1104

موضوع: دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

سلام دوستان
    من دنبال گرفتن فلوشیپ هستم برای دکتری ژنتیک پزشکی
    توی سایت این مورد نوشته شده
    The fellow is enrolled in a doctoral course in the French laboratory and attends all the relevant courses. He/She is monitored by a thesis supervisor
    با توجه به اینکه باید کورس بگذرونیم و سوپروایزر داره میشه PhD by course؟
    اگر PhD by research باشه بعد از فارغ التحصیل شدن و برگشت به ایران ممکنه چه امتیازاتی ازم سلب شه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط soha878 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دنبال گرفتن فلوشیپ هستم برای دکتری ژنتیک پزشکی
    توی سایت این مورد نوشته شده
    The fellow is enrolled in a doctoral course in the French laboratory and attends all the relevant courses. He/She is monitored by a thesis supervisor
    با توجه به اینکه باید کورس بگذرونیم و سوپروایزر داره میشه PhD by course؟
    اگر PhD by research باشه بعد از فارغ التحصیل شدن و برگشت به ایران ممکنه چه امتیازاتی ازم سلب شه؟
    PhD by research در ایران فقط میتونه هیئت علمی پژوهشی بشه فقط کار ریسرچ هست. هیچ وقت بالینی نمیتونه کار کنه .این قانون وزارت بهداشته برای شماره نظام هم نمیدونم واقعا مدارکتون رو چطور ارزیابی کنند .اگر هدفتون بالینی هست مدنظر داشته باشید.موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    PhD by research در ایران فقط میتونه هیئت علمی پژوهشی بشه فقط کار ریسرچ هست. هیچ وقت بالینی نمیتونه کار کنه .این قانون وزارت بهداشته برای شماره نظام هم نمیدونم واقعا مدارکتون رو چطور ارزیابی کنند .اگر هدفتون بالینی هست مدنظر داشته باشید.موفق باشید
    خیلی ممنونم ازتون. اگه جواب سوال اول رو هم میدونید ممنون میشم بفرمایید.
    به هر حال همین الانم دکتری ژنتیک پزشکی تو ایران ممکنه دیگه بهشون نظام ندن.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط soha878 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم ازتون. اگه جواب سوال اول رو هم میدونید ممنون میشم بفرمایید.
    به هر حال همین الانم دکتری ژنتیک پزشکی تو ایران ممکنه دیگه بهشون نظام ندن.
    خواهش میکنم، دکتری ژنتیک پزشکی شماره نظام دارند. چون نظام پزشکی بخاطر بک گراند اطلاعیه زده رو میفرمایید؟ این از گذشته بوده. سوال اول: شما وقتی یک پروگرم نگاه میکنید بطور قطع ذکر کرده by research or by course هست. در هر دو حالت شما باید سوپروایزر داشته باشید.موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    خواهش میکنم، دکتری ژنتیک پزشکی شماره نظام دارند. چون نظام پزشکی بخاطر بک گراند اطلاعیه زده رو میفرمایید؟ این از گذشته بوده. سوال اول: شما وقتی یک پروگرم نگاه میکنید بطور قطع ذکر کرده by research or by course هست. در هر دو حالت شما باید سوپروایزر داشته باشید.موفق باشید
    بله بخاطر اطلاعیه ی جدید گفتم. ایشالا که درست میشه و همچنان نظام میدن بهمون. سوال کردم by course هستش خدا رو شکر. بازم ممنون

دوستان پذیرش از دانشگاه پاریس 6 با توجه به رنک دانشگاه که رتبه 36 داره کاره سختیه؟ مهندسی برق این دانشگاه سطحش در چه حده؟ بنده کارشناسی الکترونیک از دانشگاه گیلان با معدل 16.20 و کارشناسی ارشد الکترونیک از امیر کبیر با معدل 17.5 امکان پذیرش با فاند از این دانشگاه دارم ؟
    خواهشا راهنماییم کنین با تشکر

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad9564 نمایش پست ها
    دوستان پذیرش از دانشگاه پاریس 6 با توجه به رنک دانشگاه که رتبه 36 داره کاره سختیه؟ مهندسی برق این دانشگاه سطحش در چه حده؟ بنده کارشناسی الکترونیک از دانشگاه گیلان با معدل 16.20 و کارشناسی ارشد الکترونیک از امیر کبیر با معدل 17.5 امکان پذیرش با فاند از این دانشگاه دارم ؟
    خواهشا راهنماییم کنین با تشکر
    دوست من... سعی بفرمایید پیش از ارسال پست یه کمی صحبتهای مطرح شده توی فوروم رو بخونید. معدلتون خوبه... رنک QS اصولاً اهمیتی نداره... دانشگاه پاریس 6 دانشگاه بسیار خوبیه و در مهندسی برق هم سطح بسیار مطلوبی داره... کاندیدا براش زیاده پس انتخاب شدن کار ساده ای نیست ولی غیرممکن هم نیست... خصوصاً با معدل شما... دانشگاه آزاد یا سراسری بودن اهمیت چندانی نداره... مگه رتبه زیر 500 داشته باشید... در عین حال برای مقاطع پایینتر از دکترا در فرانسه فاند تقریباً وجود نداره... مگه برنامه هایی مثل اراسموس موندوس... برای دکترای مهندسی هم اگه پذیرش بهتون بدن معمولاً با فانده

در عین حال اگه می خواید در اروپا درس بخونید و بعد در اروپا بمونید و کار کنید بهتون توصیه می کنم دنبال الکترونیک نرید... شاخه های دیگر مهندسی برق برای ایرانیها امکان کار پیدا کردن بهتر رو مهیا می کنند...

Junior Member Sarf آواتار ها

سلام وقت بخیر .

سوالم اینه که آیا پلی تکنیک پاریس هم جزو اون دانشگاه هایی هست که تحصیل برای مستر توی اون رایگانه ؟
    اگر چنین چیزی نیس ، آیا میشه برای اکول ها در مقطع مستر فاند گرفت ؟

مرسی

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarf نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر .

سوالم اینه که آیا پلی تکنیک پاریس هم جزو اون دانشگاه هایی هست که تحصیل برای مستر توی اون رایگانه ؟
    اگر چنین چیزی نیس ، آیا میشه برای اکول ها در مقطع مستر فاند گرفت ؟

مرسی
    رایگان که وجود نداره مگه بورسیه دولت فرانسه باشید ولی در مقطع "مستر" (و نه معادلش مثل دیپلم مهندسی یا معماری یا... ) شهریه دولتی سالی حدود 250 یوروست. در خصوص رشته مورد نظرتون باید ببینید جیزی در مورد شهریه نوشته یا نه... اگه ننوشته این عدد قابل قبوله... در ضمن لطف کنید اسم کامل مدرسه یا دانشگاه رو بنویسید چون با این چیزی که نوشتید اقلاً 3 تا اکول و دانشگاه هست...
    اکول پلی تکنیک palaisieu -Ecole X
    پلی تک پاریس UPMC
    پلی تک پاریس SUD

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

دوستان یکی توروخدا تا فردا به من بگه من چیکار کنم من در حال حاضر فرانسه هستم ایران مهندسی شیمی گرایش طراحی فرایند صنایع نفت بودم.اینجا 2تا رشته پذیرش شدم 1.سال دوم ارشد مکانیک سیالات و انرژی 2.مهندسی functionalized advanced material and energyکه این رشته سال اول فرانسه و سال دوم المان برنامه اراسموسه از نظر شما کدوم ها بازار کار یا دکترا بیشتر داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)