صفحه 11 از 111 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1104

موضوع: دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فرانسه

سلام.من کارشناسی مهندسی عمران آب و فاضلاب توو یکی از دانشگاهای سراسری روزانه تهران خوندم معدلم حدود 13 هستش.مقاله ای هم تا به حال نداشنم.برای دو سال کارشناسی ارشد هم کلآ میتونم حدود 5 میلیون تومن هزینه کنم.میخوستم ببینم با این شرایط چقدر شانس پذیرش گرفتن دارم؟ترجیح من هم دانشگاهایی که تدریس توی اونها یه انگلیسی باشه..

Junior Member

سلام دوستان. کسی اینجا کلاس های سفارت فرانسه را میره یا از کلاس هاش و سطح آن اطلاع داره؟ امتحان تعیین سطحش به چه شکله؟میشه لطفا در مورد شکل امتحانش کمی بیشتر توضیح بدید؟ من وقت گرفتم و دلم می خواهد بتونم در کلاس هاش شرکت کنم. در امتحان کتبی باید متنی بنویسیم؟ چه جور متنی اغلب می خواهند؟ امتحان شفاهیش به چه شکله؟ موضو عاتش چیه؟ من تا حالا نصف کتاب cafe creme را خوندم(4 ترم) ....

Junior Member juveatta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lord010 نمایش پست ها
    سلام.من کارشناسی مهندسی عمران آب و فاضلاب توو یکی از دانشگاهای سراسری روزانه تهران خوندم معدلم حدود 13 هستش.مقاله ای هم تا به حال نداشنم.برای دو سال کارشناسی ارشد هم کلآ میتونم حدود 5 میلیون تومن هزینه کنم.میخوستم ببینم با این شرایط چقدر شانس پذیرش گرفتن دارم؟ترجیح من هم دانشگاهایی که تدریس توی اونها یه انگلیسی باشه..
    در مورد معدلت عرض کنم که باید مدارکتو بفرستی به نمره های تخصصیت نگاه می کنند و اگه موافق باشند بهت پذیرش میدن.

درمورد هزینه هم بگم که من الان توی فرانسه یه زندگی دانشجوئی دارم سالی حداقل 6000 یورو خرجمه برای دو سال که باید حداقل 10000 یورو پول داشته باشی

سوال دیگه ای بود در خدمتم

Junior Member

آیا داشتن مدرک زبان فرانسه برای دکترا یا master2برای دانشگاه های فرانسه اجباری است؟شنیدم که بسیاری دانشگاه ها اجباری نیست. این خبر درست است

سلام به همه دوستان. سوالي كه من داشتم در مورد رده بندي دانشگاه هاي فرانسوي از نظر وزارت علوم هست. يه تعداد Business School بسيار با كيفيت در فرانسه وجود دارند كه جزء 3-4 تاي اول تو اروپا محسوب ميشند مثل HEC, ESSEC, INSEAD ولي وزارت علوم اونا رو در رده (ب) قرار داده و توصيه كرده فقط تا ارشد در اين دانشگاه ها تحصيل بشه در حاليكه جزء بهترين دانشگاه ها هستند و همه اونا طبق رده بندي Financial Times در رده 1-4 قرار دارند. مي خواستم بدونم دوستان اطلاعات بيشتري در مورد اين دانشگاه ها دارند و در شرايط مشابهي قرار گرفته اند؟

Junior Member

دوستان عزیز ،امکانش هست کسی چند تا دانشگاه معتبر فرانسه رو که احتمال پذیرش راحتتری در کارشناسی ارشد رشته عمران دارن معرفی کنه؟(بغیر از دانشگاههای شهر پاریس)

نقل قول نوشته اصلی توسط fran نمایش پست ها
    آیا داشتن مدرک زبان فرانسه برای دکترا یا master2برای دانشگاه های فرانسه اجباری است؟شنیدم که بسیاری دانشگاه ها اجباری نیست. این خبر درست است
    درست هست یعنی خیلی از دانشگاهها مدرک زبان از شما نمی خوان ولی نهایتا باید تز رو به فرانسه بنویسید.

فرانسه مدرک زبان می خواد؟

من یک سوال داشتم. آیا سن متقاضی برای ادامه تحصیل اهمیت یا تاثیری در پذیرش اون در سال اول داره. من 35 سالمه و یک لیسانس اینجا گرفتم اما از رشته تحصیلیم خوشم نمی یاد و میخوام اونجا یک رشته دیگه بخونم. اگر دانشگاه دولتی هم نشد، دانشگاه خصوصی. آیا شما کسی رو میشناسید که با شرایطی شبیه به من موفق شده باشه. در ضمن زبان فرانسه ام هم خوبه.
    ممنون

Junior Member

لطفا اگه كسي از شرايط تحصيل در رشته فيلم و سينما توي فرانسه داره لطفا بگه
    خيلي مهم و فوري

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)