صفحه 14 از 111 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1104

موضوع: دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فرانسه

قانون کلی نداره که در چه مقطعی پذیرش بگیرید و ...
    به مدرکتون و ارتباطش با رشته فوق و اینکه اونجا اون رو چقدر قبول بکنند بستگی داره.
    با لیسانس می تونید مستر2 هم پذیرش بگیرید. من خودم و بسیاری دیگه رو می شناسم که این کار رو کردند.

من میخوام برای دوره لیسانس برای فرانسه اپلای کنم، معماری
    کسی میتونه اسم چند تا دانشگاه که هم مجانی باشه و هم معماری داشته باشه رو بهم بده؟

حدودا ددلاین دانشگاه های فرانسه کیه؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط سمن نمایش پست ها
    من میخوام برای دوره لیسانس برای فرانسه اپلای کنم، معماری
    کسی میتونه اسم چند تا دانشگاه که هم مجانی باشه و هم معماری داشته باشه رو بهم بده؟

حدودا ددلاین دانشگاه های فرانسه کیه؟
    بايد بريد بخش همكاري و فعاليت فرهنگي سفارت فرانسه.

"داوطلبان ادامه تحصیل در هر مقطع باید دستکم در ماه دسامبر (آذر) به بخش همکاری و فعالیت فرهنگی سفارت فرانسه در ایران مراجعه و فرم های مربوط به پیش ثبت نام را دریافت و تکمیل کنند و در ماه فوریه (اسفند) در آزمون آشنایی به زبان فرانسه و آزمون کتبی زبان شرکت کنند .

این پرونده به همراه مدارک لازم به بخش همکاری و فعالیت فرهنگی سفارت فرانسه در ایران تحویل داده می شود تا به مهر این بخش ممهورو حداکثر تا نیمه ماه مارس ( اواخر اسفند) برای مدرسه انتخابی داوطلب در فرانسه ارسال شود. پرونده های فاقد مهر سفارت فرانسه به هیچ وجه از سوی مدارس معماری یررسی نخواهند شد.

هنگام ارائه پرونده, آشنایی کامل به زبان فرانسه الزامی است. آزمون زبان فرانسه همه ساله در اسفند ماه از سوی بخش همکاری و فعالیت فرهنگی سفارت فرانسه در ایران برگزار می شود. برای دریافت پذیرش, داوطلب باید در این آزمون نمره ای مساوی یا بالاتر از 350 از 699 و در آزمون کتبی حداقل 10 از 20 کسب کند . اعطای پذیرش از جانب مدرسه معماری در فرانسه انجام می شود و منحصرا برای همان مدرسه و همان سال تحصیلی معتبر است. نتیجه تصمیم کمیسیون پذیرش حداکثرتا اوائل ماه مه همان سال ( اردیبهشت) به اطلاع داوطلب می رسد."

به نقل از سايت همكاري و فعاليت فرهنگي سفارت فرانسه .
    اطلاعات بيشتر راجع به رشته معماري و جاهايي كه ارائه ميشه رو مي تونين از سايت زير پيدا كنيد:
    http://www.ambafrance-ir.org/IMG/html/cd-html/etudier/farsi/farsi1-2.html#2-1-1

پیش فرض پاسخ : Université Pierre et Marie Curie - Paris 6

سلام. من می خواستم برای این دانشگاه اقدام کنم. ولی هر چی می گردم کمتر پیدا می کنم. واقعا خیلی گشتم. اگر کسی می دونه فرم اپلیکیشن این دانشگاه در چه آدرسی هست لطفا بگه. و آیا باید برای دکترا اول با استاد تماس گرفت یا مستقیم از دانشگاه باس اقدام کرد؟

سلام. من می خوام برای سوربن برای دکترای کامپیوتر اقدام کنم. اما توی صفحه
    http://www.univ-paris1.fr/ufr/ufr27-...-informatique/
    مال دپارتمان کامپیوتر، نمی تونم لیست استاد ها رو پیدا کنم. کسی در جریان هست؟ و آیا باید اول با استاد تماس بگیریم یا از طریق خود دانشگاه اقدام کنیم؟ مرسی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech engineering

سلام

کسی می تونه lettre de motivation و lettre de recommendation خودش یا جند تا نمونه بزاره؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alimas64 نمایش پست ها
    سلام

کسی می تونه lettre de motivation و lettre de recommendation خودش یا جند تا نمونه بزاره؟
    دوست من، لطفاً راه حل این مشکلتون رو در دو بخش زیر پیگیری کنید:
    توصیه نامه،
    SOP
    اینطوری حتماً سریعتر به جواب میرسید، ممنونم. اگرم منظورتون به زبان فرانسه هست، به من اطلاع بدید چون باید یه تاپیک جدید براش توی همین بخش ایجاد کنم. ممنونم.

بخش مورد نیاز شما ایجاد شد، لطفاً سوالتون رو در این بخش مطرح کنید.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post199117
    ویرایش توسط halandoon : March 14th, 2010 در ساعت 05:15 PM
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Guru

سلام

من میخوام برای مقطع فوق از فرانسه پذیرش بگیریم. ددلاین دانشگاه هایی که پیدا کردم می و ژوئن هستند ولی من نمره زبانم یه کم دیرتر آماده میشه. به نظرتون دانشگاه های فرانسه قبول می کنند که مدرک زبان را بعدا با یه فاصله براشون بفرستیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahtk نمایش پست ها
    سلام. من می خوام برای سوربن برای دکترای کامپیوتر اقدام کنم. اما توی صفحه
    http://www.univ-paris1.fr/ufr/ufr27-...-informatique/
    مال دپارتمان کامپیوتر، نمی تونم لیست استاد ها رو پیدا کنم. کسی در جریان هست؟ و آیا باید اول با استاد تماس بگیریم یا از طریق خود دانشگاه اقدام کنیم؟ مرسی.
    You can find a list of the profs here:
    http://www.univ-paris1.fr/recherche/page-perso/

Junior Member

سلام؛
    من دارای مدرک دیپلم از هنرستان(شاخه ی فنی)‌هستم در مقطع کاردانی در یکی از دانشگاه های دولتی نیز هم اکنون در حال تحصیلم. می خواهم کاردانی را رها و در مقطع لیسانس از ابتدا تحصیل کنم؛ شرط پذیرش در المان داشتن دیپلم از شاخه های نظری و قبولی در یک دانشگاه دولتی بود که بنده به خاطر داشتن دیپلم فنی نمی تونم اقدام کنم.

ایا فرانسه نیز دارای چنین شرایطی است؟ می تونم برای تحصیل در فرانسه اقدام کنم؟(به دیپلم گیر نمی دن یا شرط خاصی). گرفتن پذیرش از یک دانشگاه دولتی در فرانسه به معنای تحصیل رایگان است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)