صفحه 50 از 111 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1104

موضوع: دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

خیلی ممنون از راهنماییتون ولی من پارسال اقدام کردم یعنی یکی از دوستانی که در رابطه با گرفتن پذیرش کار میکنه این کا را برام انجام داد
    با توجه به اینکه انشااله درست اقدام کرده ....گفت که جوابی برام نیومده و چندتا دانشگاه هم گفتند که همخوانی رشته نداشتم
    البته من تاییدیه 2 تا استاد داشتم که میتونم تو رشته هنرهای تجسمی ادامه بدم .....ولی الان نمی دونم واقعا نمی تونم برم art plastique؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران واحد اراک

سلام ببخشید من لیسانس مکانیک از علم و صنعت واحد اراک دارم با معدل 15 میخواستم ببینم شانس پذیرش برای مستر با فاند رو دارم اصلا فرانسه فاند میدهند یا نه؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudjf نمایش پست ها
    سلام ببخشید من لیسانس مکانیک از علم و صنعت واحد اراک دارم با معدل 15 میخواستم ببینم شانس پذیرش برای مستر با فاند رو دارم اصلا فرانسه فاند میدهند یا نه؟؟؟
    شانس پذیرفته شدن رو که حتما دارید ولی فاند رو نمی دونم. مطلع هستید که تحصیلات در فرانسه در دانشگا ه های دولتی تقریبا رایگانه؟؟

سلام
    از دوستان مطلع میخوام منو راهنمایی کنن و خانواده ای رو از نگرانی و بلاتکلیفی نجات بدن!
    راستش من با داشتن لیسانس معدن که حدود 10 سال ازش گذشته تصمیم دارم شانسمو برای ادامه تحصیل در فرانسه امتحان کنم. میخواستم ببینم هیچ راهی برای تغییر رشته وجود نداره؟ مثلا من اگه بخوام اقتصاد بین الملل (ارشد) بخونم باید دور فرانسه رو خط بکشم؟ حتی اگر بخوام برای رشته های مهندسی مثل IT هم اقدام کنم راهی نیست؟ (توضیح: اخیراً دو ترم ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه آزاد رو خوندم که به دلایلی از جمله کیفیت افتضاح انصراف دادم ولی رزومه کاریم بد نیست)
    از همه دوستان ممنونم و ببخشید اگر سوالم تکراری بود.

Junior Member

سلام
    یه سوالی داشتم ممنون میشم کمکم کنید. واقعا دانشگاه استراسبورگ مستر ریسرچ نداره؟ تو سایت campusfrance هم میرم نداره.یعنی امکان ادامه برای دکترا نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shz نمایش پست ها
    سلام
    یه سوالی داشتم ممنون میشم کمکم کنید. واقعا دانشگاه استراسبورگ مستر ریسرچ نداره؟ تو سایت campusfrance هم میرم نداره.یعنی امکان ادامه برای دکترا نداره؟
    تا دلتون بخواد master research داره. سایت خود دانشگاه رو چک کنید. شما جه رشته ای می خواهید بخونید؟

سلام
    سوال مهمی داشتم.
    یک پروفسور از یکی از دانشگاه های فرانسه به من نظر مساعد برای مقطع دکترا داده. به من گفته که من می تونم تورو در تیم تحقیقاتی خودم اضافه کنم اما فاند ندارم. در ادامه گفت ممکنه بهم بودجه بدن که تا آخر سپتامبر 2011 که میشه تقریبا اواسط مهر 90 مشخص میشه. گفت اگر بهش بودجه دادند بهم اطلاع میده.

حالا مونده بودم چه کنم. هفته پیش یک ایمیل زدم که راجع به جزییات کار تحقیقاتیشون بپرسم که هنوز جوابمو نداده. نمی دونم زنگ بزنم بهش یا منتظر بمونم تا جوابمو بده؟
    حالا اگه فاند هم نداشته باشه، تحصیلات دکترا رایگان هست تو فرانسه. درسته؟
    اگه کسی اطلاعات جامع و مفیدی داره به من بگه ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران واحد اراک

نقل قول نوشته اصلی توسط eustudy نمایش پست ها
    شانس پذیرفته شدن رو که حتما دارید ولی فاند رو نمی دونم. مطلع هستید که تحصیلات در فرانسه در دانشگا ه های دولتی تقریبا رایگانه؟؟
    fبله میدونم خواستم بدونم اصلا چیزی به نام فاند دارن یا نه؟؟

Junior Member

کلا رشته های مرتبط با مدیریت رشته های پر طرفداری هستند چون زمینه کاری خوبی دارند. اگه به جز فرانسه و انگلیسی به یک زبان دیگه مثل آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی یا ... مسلط باشید می تونید برای رشته LEA هم اقدام کنید که خیلی عالیه و بازار کارش خیلی خوبه
    به نام وطن,
    ممنون میشم اگه این 2تا سواتل منو جواب بدین که:
    1.اولن LEAدیگه چه رشته ای یه؟؟؟؟؟
    2.اگه اطلاعات کاملتر و ریزتری راجع به LAMEدارین بهم بدین اخه اینجوری که بگید کللن رشته های مدیریتی خوبن واسه من یخورده قانع کننده نیس.من سوالات زیادی دارم راجع به این رشته که اگه شمااطلاعاتی دارین و فکمی کنین اینجا جای مطرح کردنش نیس بهم پیام خصوصی بزنین.خیلی ممنونتونم

Junior Member

تا دلتون بخواد master research داره. سایت خود دانشگاه رو چک کنید. شما جه رشته ای می خواهید بخونید؟
    من رشتم نرم افزاره. تو سایت compusهیچ رشته ای واسه مستر ریسرچ نداشت. اگه ممکنه یکی بگه واسه دیدن لیست رشته ها تو سایت دانشگاهها به کدوم قسمت سایت باید بریم؟ من اصلا نمی تونم لیست رشته ها و....رو تو سایت دانشگاهها پیدا کنم. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)