صفحه 54 از 111 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1104

موضوع: دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

بچه ها لطفا رنکینگ دانشگاههای فرانسه رو در رشته ی علوم سیاسی اگه میشه بگید؟
    من دانشجوی سیاسی دانشگاه سراسری گیلانم و از دانشگاه های کشور روسیه هم برای لیسانس پذیرش گرفتم ولی پشیمون شدم و نرفتم چون سطحشون نسبت به دانشگاه های غرب اروپا پایین تره.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

دوستان ميشه منو راهنمايي كنيد:
    مهندسي مواد از دانشگاه دولتي با معدل 14.04
    يك مقاله داخلي
    كلي مدرك دوره هاي مختلف
    مدرك DELF / A2
    منتظر جواب B1
    آيا براي گرفتن پذيرش مستر *** مخصوصا در ترم فوريه*** شانسي دارم؟ (از اقوام درجه دو هم در فرانسه دارم...آيا آنها كمكي مي توانند بكنند؟)
    همسرم هم ليسانس مهندسي عمران نقشه برداري و فوق شهرسازي داره و شرايط زبانيش مثل منه
    مرسي.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    دوستان ميشه منو راهنمايي كنيد:
    مهندسي مواد از دانشگاه دولتي با معدل 14.04
    يك مقاله داخلي
    كلي مدرك دوره هاي مختلف
    مدرك DELF / A2
    منتظر جواب B1
    آيا براي گرفتن پذيرش مستر *** مخصوصا در ترم فوريه*** شانسي دارم؟ (از اقوام درجه دو هم در فرانسه دارم...آيا آنها كمكي مي توانند بكنند؟)
    همسرم هم ليسانس مهندسي عمران نقشه برداري و فوق شهرسازي داره و شرايط زبانيش مثل منه
    مرسي.
    سلام
    معمولا تعداد پذیرش ها برای ترم زمستان درفرانسه بسیار کم هست(به نسبت پاییز واقعا ناچیز) مخصوصا برای دوره مستر. شرایط شما برای گرفتن پذیرش در ترم پاییز با توجه به معدلتون قطعیست اما در ترم زمستان تا حد زیادی مشکل.اگه همسرتون برای دکترا می خوان با توجه به رشتشون باید سطح بالاتری از زبان فرانسه رو داشته باشن حداقل(B2) اما چون ایشون در سطح دکترا هستن داشتن تافل یا ایلتس بسیار بهتر و راحتر میتونه برای پذیرش کمکشون کنه همچنین در طول دوره راحتر میباشن.
    یک پیشنهاد هم دارم اونم اینهست که با توجه به رشته شما (مواد) والبته بدون این مسئله هم الان اوضاع گرفتن ویزا از فرانسه بسیار بد هستش به شما و همسرتون صمیمانه پیشنهاد میکنم با گرفتن مدرک زبان انگلیسی تعداد انتخاب هاتون رو بسیار گسترش بدین و درگیر فقط یکی دو کشور فرانسه زبان نشوید.
    موفق و سعادتمند باشید
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ICT - Shahab Danesh

سلام کسی درمورد رشته ی IT و یا ICT ,,,فناوری اطلاعات و شبکه ها در مقطع لیسانس...از بین دانشگاه های معتبر فرانسه رو می شناسه که پذیرش بدن به ایرانی ها..ممنون می شم اگه اطلاعاتی به من بدن..متشکرم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان.
    من یه سری کورس از دانشگاه Reims برای مستر الکترونیک دیدم. اما اعتبار و هزینه اش رو خیلی سر در نیاوردم دوستان اگر امکانش هست یه راهنمایی کنند.
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یه سری کورس از دانشگاه Reims برای مستر الکترونیک دیدم. اما اعتبار و هزینه اش رو خیلی سر در نیاوردم دوستان اگر امکانش هست یه راهنمایی کنند.
    با تشکر
    دانشگاه Reims از دانشگاه های دولتی هست و رایگان به حساب میاد. در لیست وزارت علوم هم در رده ممتاز قرار گزفته.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    دانشگاه Reims از دانشگاه های دولتی هست و رایگان به حساب میاد. در لیست وزارت علوم هم در رده ممتاز قرار گزفته.
    ممنون. ارش عزیز.
    حالا سوال اینجاست من برای کورس انگلسیش قراره اقدام کنم. اما از شهریه اش خبری نیست!!! یعنی اون هم رایگانه؟؟ من 2 هفته پیش به بخش international ایمیل زدم اما هنوز جوابی دریافت نکردم. این دانشگاه در کدوم شهر قرار داره؟؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    ممنون. ارش عزیز.
    حالا سوال اینجاست من برای کورس انگلسیش قراره اقدام کنم. اما از شهریه اش خبری نیست!!! یعنی اون هم رایگانه؟؟ من 2 هفته پیش به بخش international ایمیل زدم اما هنوز جوابی دریافت نکردم. این دانشگاه در کدوم شهر قرار داره؟؟
    با تشکر
    بله، کلا ربطی به انگلیسی بودن یا نبودن کورس نداره. دانشگاه های دولتی شهریه ندارن، چه کورس به فرانسه باشه و چه انگلیسی. این دانشگاه در شهر Reims و در منطقه Champagne (شامپاین) قرار داره. اگه یه سرچی بکنین متوجه میشین چرا این منطقه چنین اسمیو داره ضمنا الان دانشگاه ها در تعطیلات کریسمس هستن و طبیعیه که تا چند روز دیکه جواب ندن.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

پیش فرض پاسخ : دانشگاه فرانسه (مقطع لیسانس)

سلام دوستان
    میخواستم بدونم کسی هست که از طریق بورس شرکت total رفته باشه فرانسه؟چندتا سوال دارم
    ممنون

Junior Member

سلام
    من دانشجو ترم آخر MBA در هند هستم و تا ماه خرداد 1391 درسم اینجا تمام میشه. DELF b1 دارم لیسانسم مدریت بازرگانی با معادل% 67 از هند هستش. تا الانم که معادلم تو فوق لیسانس 70 % هست. IELTS 7.5 دارم. میخواستم بیبینم به این مشخصات شانسم برای دکترا مدیریت مالی توی یه دانشگاه متوسط فرانسه چقدر هست؟
    من ازداواج کردم و میخام بدانم که شانس آوردن خانمم با خودم چقدر هست؟ آیا ویزا میدن؟
    ممنونم از لطف شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)