صفحه 60 از 111 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1104

موضوع: دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

سلام دوستان سال نوی همه ی شما مبارک
    من یه چیزی پیدا کردم در مورد یه دانشگاهی در فرانسه به نام Rennes ظاهرا این دانشگاه برای مقطع مستر فاند میده ولی تنها چیزی که پیدا کردم در موردش یه فایل پی دی افه میخواستم بپرسم چجوریه من هیچی زبان فرانسه نمیدونم میتونم اپلای کنم؟
    ممنون
    اینم لینکش:
    http://www.fondation.univ-rennes1.fr...er_en_2012.pdf

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadtomcat نمایش پست ها
    سلام دوستان سال نوی همه ی شما مبارک
    من یه چیزی پیدا کردم در مورد یه دانشگاهی در فرانسه به نام Rennes ظاهرا این دانشگاه برای مقطع مستر فاند میده ولی تنها چیزی که پیدا کردم در موردش یه فایل پی دی افه میخواستم بپرسم چجوریه من هیچی زبان فرانسه نمیدونم میتونم اپلای کنم؟
    ممنون
    اینم لینکش:
    http://www.fondation.univ-rennes1.fr...er_en_2012.pdf
    سلام، گفته برای اپلای میل بزنی، یا از طریق کمپوفرانس اقدام کنی، چیزی هم از زبان فرانسه نگفته ، هر چه سریعتر میل بزن و بپرس
    فقط اینکه مستر 2 هست و ( ممکنه ) با لیسانس ایران ، مستر 2 نتونی بخونی ، مگر اینکه سابقه کاری داشته باشی، این رو هم بپرس
    برای تحصیل در فرانسه حتما لازم نیست زبان فرانسه بدونی، میتونی انگلیسی هم در بخونی
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

ممنون از راهنماییتون بهشون ایمیل زدم اگه جواب دادن میزارم که همه استفاده کنند

Junior Member

سلام
    سال نوتون مبارک
    ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن من رو کمک کنن که با شرایط دیل میتونم از یکی از دانشگاههای فرانسه برای ارشد پذیرش بگیرم :
    1- لیسانس فیزیک (دانشگاه پیام نور)معدل 13.57
    2-یک مقاله تو کنفرانس فیزیک
    3-یه مقام سومی تو همایش فیزیک
    4-زبان هم در حد قبول دانشگاه میتونم نمره بیارم
    چقدر برای گرفتن پذیرش در یک دوره به زبان انگلیسی شانش دارم

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط lf8059 نمایش پست ها
    سلام
    سال نوتون مبارک
    ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن من رو کمک کنن که با شرایط دیل میتونم از یکی از دانشگاههای فرانسه برای ارشد پذیرش بگیرم :
    1- لیسانس فیزیک (دانشگاه پیام نور)معدل 13.57
    2-یک مقاله تو کنفرانس فیزیک
    3-یه مقام سومی تو همایش فیزیک
    4-زبان هم در حد قبول دانشگاه میتونم نمره بیارم
    چقدر برای گرفتن پذیرش در یک دوره به زبان انگلیسی شانش دارم
    دو حالت وجود داره: هم میتونید شانستون رو برای مستر امتحان کنید و هم سال سوم لیسانس. اگه برای سال سوم لیانس اقدام کنید بعد از خوندن یک سال وارد دوره مستر میشید. ولی حتما به طور مستقل برای مستر هم اقدام کنید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering, Sahand University of Technology

ببخشید میشه یه توضیحی در مورد M1 و M2 بدین؟ با لیسانس ایران باید واسه M1 اقدام کنیم؟ و مدرک معادل فوق لیسانس ایران M2 هست؟ یعنی بعد از اتمام مستر 1 باید واسه مستر 2 اقدام کنیم؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hsdanesh نمایش پست ها
    ببخشید میشه یه توضیحی در مورد M1 و M2 بدین؟ با لیسانس ایران باید واسه M1 اقدام کنیم؟ و مدرک معادل فوق لیسانس ایران M2 هست؟ یعنی بعد از اتمام مستر 1 باید واسه مستر 2 اقدام کنیم؟
    ببینید در فرانسه مستقیم نمی تونید وارد مقطع بعدی بشین-یعنی اگر در ایران مستر دارین باید برای M2 اقدام کنید و اینطوری سال دوم مستر رو تکرار می کنید و بعد از اون وارد دوره دکتری می شین.M1 هم سال اول مستر هست.

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    ببینید در فرانسه مستقیم نمی تونید وارد مقطع بعدی بشین-یعنی اگر در ایران مستر دارین باید برای M2 اقدام کنید و اینطوری سال دوم مستر رو تکرار می کنید و بعد از اون وارد دوره دکتری می شین.M1 هم سال اول مستر هست.
    مستر دو یعنی همون پروزه و اینای خودمون. فکر نمی کنم لزومی داشته باشه که دوباره از مستر دو بخونید! ولی اگه دوست دارید می تونید از مستر دو اقدام کنید. دکتری هم می تونید اپلای کنید. من که ندیدم تا حالا استادا فرانسه بگن با داشتن مستر ایران، اول باید بیایی مستر دو بخونی بعد پی اچ دی.
    ولی تو فرانسه خیلی جاها برنامه ها به صورت مستر دو + پی اچ دی هست. دلیلش رو دقیقا نمی دونم. شاید اونا یه حالت مثله کاردانی ما ها که مثلا جدا می کنیم از لیسانس، برای این که دانشجوها دستشون بازتر باشه، بعد از مستر یک، یعنی سال اول مستر، یه گواهی صادر می کنند که مثلا درسش رو تو مستر خونده، فقط پروژه و تحقیقات انجام نداده . و دوره های ادامه تحصیلشون رو از مستر دو هم می ذارن. ولی من مطمئنم که بیشتر برنامه هایی که مستر دو+پی اچ دی هست، پی اچ دی هم دارند و احتمالا می تونید مستقیما واسه پی اچ دی اقدام کنید.
    مستر دو ها هم فاند داره اصولا.(تا حایی که من دیدم)
    از حود برنامه ای که دارید واسش اپلای می کنید بپرسید و بگید شانسشتون ممکنهبا داشتن مستر ایران، تاکید کن پروژه داشتی یا نه، واسه کدوم حالت بیشتر باشه؟ واسه مستر+دکتری یا دکتری ؟
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

یه برنامه بود که نوشته بود واسه پی اچ دی، و نوشته بود دانشجوهای فارغالتحصیل (دیگه ننوشته بود لیسانس یا فوق) که درسشون خوبه، هم می تونند اپلای کنند واسه ی prephd که یعنی یه سال مستر +دکتری. بعد من از استاده پرسیدم یعنی من که فوق ندارم می تونم اپلای کنم؟ یعنی چی این که نوشته؟ یعنی مسترشون یه ساله است، اون وقت نوشت:
    What it most probably mean is that they encourage applications from
    people who have a MS, but are willing to look at good applications of
    people without a MS. In these cases, if the student is accepted, then
    they would probably suggest that the student follows on year of MS,
    before starting the PhD -- which is good, actually, because like this
    you can explore some labs before deciding.

In France (and all of Europe now), the MS is done over two year: M1
    and M2. What they mean by 'pre-PhD year' is probably the M2.

هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

اینجوری نیست، با مدرک لیسانس و به شرط داشتن بک گراند قوی در رشته خودتون و در صورتیکه دانشگاه تشخیص بده، میتونید مستقیما از لیسانس وارد M2 بشید. معمولا شرط کافی برای این کار، داشتن سابقه کار و نمرات خوب در مقطع کارشناسیه. در غیر اینصورت وارد M1 میتونید بشید. پس اصلا اینجوری نیست که مستقیما نمیشه وارد مقطع بعدی شد.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)