صفحه 74 از 111 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1104

موضوع: دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

پیش فرض پاسخ : دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

با سلام خدمت دوستان دانشگاههای فرانسه در رشته مهندسی نفت به زبان انگلیسی و تحصیل رایگان کدوم دانشگاهها است
    دانشگاه نانسی چطوریه ممنون میشم کمکم کنید./

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه یزد

پیش فرض دانشگاههای فرانسه زبان رشته جامعه شناسی

سلام دوستان کسی هست بتونه لیست دانشگاههای فرانسوی زبان رشته جامعه شناسی را به من بده لطفا؟
    هم تو فرانسه هم فرانسوی زبان در کبک
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic

سلام دوستان،
    من مهندسی مکانیک خوندم (با معدل 15) و ارشدمم همینطور مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی.
    اما می خوام واسه مستر رشته ی مدیریت توی یکی از دانشگاه های فرانسه اقدام کنم. می خواستم بدونم این کار شدنی؟ چون چند جا گفتن باید مسترت مرتبط باشه با رشته ی دوره لیسانس.
    یا اینکه میتونم واسه مستر 1 تو مکانیک اقدام کنم بعدش تو خود فرانسه یه کاری کنم واسه خوندن رشته ی مدیریت.
    می خواستم بدونم این دو حالت شدنی هست؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من فارغ التحصیل فوق لیسانس ریاضی مالی از دانشگاه شیخ بهایی اصفهان با معدل 16.71هستم (لیسانس راهم از دانشگاه پیام نور اصفهان گرفتم) ولی قصدارم دوباره برای فوق لیسانس پذیرش بگیرم. یه مقاله در کنفرانس بین المللی ریاضی داخلی دارم و در حال نوشتن دومی هستم که قصددارم در یک ژورنال ISI به چاپ برسانم. وضعیت زبانم خوب است و اساتیدم می گویند می توانم ایلتس 7 را بیاورم ودر حال حاضر در حال تدریس در دانشگاه آزاد وغیر انتفاعی هستم. من بیشتر قصد دارم برای کانادا و یکی از کشورهای اروپایی اقدام کنم ولی نمی دانم در بین کشورهای اروپایی کدامیک در رشته مالی قویتر هستند؟ خودم فکر می کنم آلمان وفرانسه بهتر هستند ولی خیلی نمی توانم تصمیم درست بگیرم؟ در ضمن اگر بخواهم برای آلمان یا فرانسه اقدام کنم یاد گرفتن زبان آلمانی یا فرانسوی میتونه یک پوئن مثبت در رزومه من باشد؟ دوستان لطفا مرا راهنمایی کنید که اگه یه پوئن مثبت است از همین الان اقدام به یادگیری کنم. راستی یادم رفت بگویم مقاله ای که در فوق لیسانس بر روی آن کار میکردم از یک استاد فرانسوی بود اگر با همون استاد مکاتبه کنم شانس گرفتن پذیرش را بالا تری خواهم داشت یا نه. لطفا مرا راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronique@ Polytech Nantes & Grenoble INP

نقل قول نوشته اصلی توسط Mathemat نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من فارغ التحصیل فوق لیسانس ریاضی مالی از دانشگاه شیخ بهایی اصفهان با معدل 16.71هستم (لیسانس راهم از دانشگاه پیام نور اصفهان گرفتم) ولی قصدارم دوباره برای فوق لیسانس پذیرش بگیرم. یه مقاله در کنفرانس بین المللی ریاضی داخلی دارم و در حال نوشتن دومی هستم که قصددارم در یک ژورنال ISI به چاپ برسانم. وضعیت زبانم خوب است و اساتیدم می گویند می توانم ایلتس 7 را بیاورم ودر حال حاضر در حال تدریس در دانشگاه آزاد وغیر انتفاعی هستم. من بیشتر قصد دارم برای کانادا و یکی از کشورهای اروپایی اقدام کنم ولی نمی دانم در بین کشورهای اروپایی کدامیک در رشته مالی قویتر هستند؟ خودم فکر می کنم آلمان وفرانسه بهتر هستند ولی خیلی نمی توانم تصمیم درست بگیرم؟ در ضمن اگر بخواهم برای آلمان یا فرانسه اقدام کنم یاد گرفتن زبان آلمانی یا فرانسوی میتونه یک پوئن مثبت در رزومه من باشد؟ دوستان لطفا مرا راهنمایی کنید که اگه یه پوئن مثبت است از همین الان اقدام به یادگیری کنم. راستی یادم رفت بگویم مقاله ای که در فوق لیسانس بر روی آن کار میکردم از یک استاد فرانسوی بود اگر با همون استاد مکاتبه کنم شانس گرفتن پذیرش را بالا تری خواهم داشت یا نه. لطفا مرا راهنمایی کنید
    برای فرانسه،فرانسوی الزامی هست .ولی در کل بستگی به نوع پذیرشت که اگه تحصیل به انگلیسی باشه نیاز نیست.

Junior Member

سلام بچه ها ،در مورد دانشگاه ساینس پو کسی چیزی می دونه ؟
    برای ما ایرانیها چقدر شانس پذیرش داره؟
    و ایا می شه در فرانسه دو رشته رو با هم خوند؟
    ممنون.
    یه بار قبلا پرسیدم ولی کسی جواب نداد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UOK

دوستان کسی هست در مورد فرق Inscription pédagogique و Inscription administrative اطلاعات دقیقی بده؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

نقل قول نوشته اصلی توسط rebwar_xkk نمایش پست ها
    دوستان کسی هست در مورد فرق Inscription pédagogique و Inscription administrative اطلاعات دقیقی بده؟ ممنون
    اطلاعات دقیق ندارم. ولی ادمینیستقاتیو مثل ثبت نام دانشگاه میمونه و پداگوژیک مثل انتخاب واحد.
    ...Nous avons été créés d'un partage
    !La vie est un partage, On partage la vie

Junior Member

سلام به دوستان عزیز :
    یه سوال دارم . شما میدونین در مهندسی گرایش الکترونیک یا مخابرات کدون دانشگاها بیشتر ایرانیها اپلای می کنن براشون؟ ممنوم ...

سلام دوستان خوبم. اگر ممکن هست راهنماییم کنید. خیلی متشکرم
    معدل = 17
    دانشگاه قبلی = تهران مرکز
    رشته = مهندسی کامپیوتر- سخت افزار
    مقاله داخلی/خارجی= ندارم
    سابقه کار = 2 ترم RA درس شبکه برای حل تمرین
    مدرک زبان = ielts 6.5
    سایر افتخارات و مدارک = 2 سال فعالیت در زمینه روباتیک- 2 سال فعالیت در زمینه خودروهای هیبریدی (شرکت در مسابقه فرمولا هیبرید ایتالیا در شهر تورینو)
    یک اختراع ثبت شده و شرکت در مسابقات اختراعات کره جنوبی (اخذ مدال لیاقت سازمان مالکیت های فکری آمریکا، جایزه ویژه کشور استرالیا و برنز کره)
    چند مدرک از مجتمع فنی در زمینه مرتبط با مکاترونیک
    رشته مورد نظر برای کارشناسی ارشد = مکاترونیک
    به نظرتون دانشگاه Compiegne (UTC( دانشگاه خوبی هستش و آیا با این شرایط به من پذیرش می دهند؟ باز هم متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)