صفحه 80 از 111 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1104

موضوع: دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

سلام.حالا که نامه پذیرش من اومده توش نوشته کلاس های رشته شما فقط به زبان انگلیسی برگزار میشه.من مدرک زبان فرانسه دارم ولی انگلیسی ندارم.البته انگلیسیم هم خوبه.به نظر شما سفارت به این نکته گیر میده؟
    We recall that the courses of this master are delivered only in English, no French basis
    is required.
    نکنه تو مصاحبه از من مدرک انگلیسی بخوان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_reve نمایش پست ها
    من از محدودیت بورس تا حالا چیزی نشنیدم.در رابطه با سوال دومت هم یه کارگاه هایی هستن که یه تحصص رو تو چند جلسه آموزش میدن و یه مدرک میدن.مثلا فنون آموزش زبان فرانسه یا چگونگی نوشتن مقاله به زبان فرانسه یا جلسه های بزرگداشت نویسنده های فرانسه که بعضی هاشون آخرش یه مدرک میدن که شما شرکت داشتین تو این جلسات.کلا باید نشون بدید که فعال هستین و یه تخصص هایی تو رشتتون دارین.
    واقعا ممنون از راهنماییهای خوبت
    بنظرت اگه فوق بگیرم بعد واسه دکترا اقدام کنم شانس پدیرشم بیشتره؟با فاند البته.اگه فوق ازاد مشهد بخونم چی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soleilB4 نمایش پست ها
    واقعا ممنون از راهنماییهای خوبت
    بنظرت اگه فوق بگیرم بعد واسه دکترا اقدام کنم شانس پدیرشم بیشتره؟با فاند البته.اگه فوق ازاد مشهد بخونم چی؟
    مطمئنا اگه شما مستر ت رو تو فرانسه بخونی شانس پذیرش گرفتنت برای دکترا بیشتر میشه.

Junior Member

سلام دوستان. من یه سوال دارم که ممکنه تکراری باشه و برای همین از شما پیشاپیش عذر میخوام.
    سوالم اینه که چرا دانشگاههای فرانسوی به سختی توی رنکینگ ها دیده میشن؟؟ یعنی این نشون دهنده کیفیت آموزش عالی فرانسه است؟؟ حتی دانشگاههای هلندی و سوئدی هم رنکینگ بالاتری از دانشگاه سوربن و پیر اند ماری کوری دارن. دانشگاههای سنگاپور که بماند!! مگه فرانسه جزو هشت کشور صنعتی نیست؟ یعنی پلی تکنیکهای ایتالیا از فرانسه هم سبقت گرفتن؟؟؟
    البته من بیشتر تمرکزم روی رشته های فنی و مهندسیه.
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه فرانسه (مقطع لیسانس)

سلام کسی میدونه دانشگاهی تو فرانسه وجود داره که رشته مهندسی پرواز و مراقبت پرواز داشته باشه؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

پیش فرض پاسخ : دانشگاه فرانسه (مقطع لیسانس)

دوستان سلام.من رشته برق قدرت هستم.آیا کسی دانشگاههای فرانسه که در رشته برق برای مستر بشه اقدام کرد را می شناسند؟ضمنا من مدرکم را سال 2000 گرفتم اما معدل و نمرات درس های تخصصی بالایی دارم و 11 سال هم سابقه کار مرتبط در پروژه های مختلف برق دارم.روش اقدام را هم یه راهنمایی بفرمایید.ممنون

Junior Member

سلام
    کسی از رشته مدیریت به خصوص گرایش های ( مدیریت شهری - مدیریت فرهنگی - مدیریت بین المللی ) اطلاع داره ؟ کدوم دانشگاه ها تو فرانسه تو مقطع دکترا یا مستر این رشته ها رو ارائه می کنند ؟
    رنکینگ دانشگاه های اروپا تو رشته مدیریت چطوری هست ؟

ممنون

سلام
    من در حال حاضر طراحی لباس میخونم و میخواهم ادامه تحصیل بدم درparis اما متاسفانه هیچ اطلاعاتی از ecole parisندارم حتی تو سایت شونم میرم هیچی از لیست شهریه پیدا نمی کنم و کاملا گیج شدم اگه کسی می تونه راهنمایی کنه واقعا ممنون می شم

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

کدام دانشگاه ها در فرانسه در مقطع دکتری رشته ی گردشگری رو ارائه می دهند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_reve نمایش پست ها
    چقدر سوال.. من کلی سعی میکنم چیزایی رو که میدونم بگم..دانشگاه های رایگان فرانسه سالی حدود 400 و خورده ای یورو میگیرن فقط که هزینه ثبت نام و بیمه هست و اجباریه..دانشگاه ها هم دو دسته هستن که یا انگلیسی زبان هستن یا فرانسه.که تعداد فرانسه زبان ها بیشتره.شما بخوای تو رشته ی خودت ادامه تحصیل بدی باید یا ادبیات فرانسه بخونی یا آموزش زبان فرانسه (گرایش های مختلف ) مدرک جی آر ای هم نمیخواد واسه این رشته ها ! باید هم یکی از سه امتحان TCF , DELF,DALF بدی و حداقل B2 بیاری. فرانسه کشوری نیست که به مستر زیاد فاند بده ولی بورس هایی مثل اراسموس هستن که باید جدا از دانشگاه براشون اقدام کنی و شاید یکی دو نفر از ایران بگیره کلا.فکر میکنم یه بورسی هم برای رشته ی زبان فرانسه باشه که تو سایت سفارت باید ببینی و من زیاد ازش اطلاع ندارم.برای این که پذیرش هم بگیری سعی کن معدلت رو ببری بالا،تدریس کن تو موسسه زبان ها،اگه میتونی برای مجله های فرانسه زبانی که تو ایران چاپ میشه مطلب بنویس، و تو stage هایی که جاهای مختلف برگذار میشه شرکت کن که بشه جزو رزومه ات ( مقاله برای پذیرش فوق لیسانس زیاد مهم نیست چون خودشون میدونن که کسی با لیسانس مقاله نمینویسه).معمولا هم فرانسه اجازه ی تغییر رشته رو نمیده.یعنی اگه لیسانست مرتبط نباشه واسه فوق پذیرش نمیده تا جایی که من میدونم.
    برای رشتۀ زبان و ادبیات فرانسه (و کلاً گرایش های مختلف این رشته) میشه از بورس های سفارت فرانسه استفاده کرد که معمولاً هر سال بهمن ماه فراخوانش تو سایت سفارت اعلام میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)