صفحه 85 از 111 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1104

موضوع: دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

پیش فرض پاسخ : دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

سلام.من سوالي داشتم.هرچي تو سايتهاي دانشگاههاي فرانسه گشتم جوابمو پيدا نكردم.چون يا فرانسوي بودن يا اگر هم انگليسي بودن باز به جواب نرسيدم
    كارشناسي معماري با هر گرايشي مي تونه براي مستر معماري خالي اقدام كنه؟كارشناسي معماري محيط هاي بيروني يا داخلي دانشگاه علمي كاربردي.داخلي كه مي دونم هست،ولي بيروني چي؟(توضيح:اين دو رشته زير شاخه هنر هستند در مقطع كارشناسي در علمي كاربردي.در كارداني زيرشاخه صنعت هست.)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط yasi_m2005 نمایش پست ها
    سلام.من سوالي داشتم.هرچي تو سايتهاي دانشگاههاي فرانسه گشتم جوابمو پيدا نكردم.چون يا فرانسوي بودن يا اگر هم انگليسي بودن باز به جواب نرسيدم
    كارشناسي معماري با هر گرايشي مي تونه براي مستر معماري خالي اقدام كنه؟كارشناسي معماري محيط هاي بيروني يا داخلي دانشگاه علمي كاربردي.داخلي كه مي دونم هست،ولي بيروني چي؟(توضيح:اين دو رشته زير شاخه هنر هستند در مقطع كارشناسي در علمي كاربردي.در كارداني زيرشاخه صنعت هست.)
    با درود
    همانطور كه مستحضر هستيد روند پذيرش براي كارشناسي و كارشناسي ارشد رشته هاي هنر به همراه معماري داخلي شروع شده است.
    شروع پذيرش رشته هاي هنر
    بنده تفاوت داخلي يا خارجي را نمي دانم اما خواستم به اطلاعتون برسونم كه شروع شده پذيرش...
    توجه داشته باشيد كه با كارشناسي بايد معمولا براي ارشد پذيرش بشيد.
    مدرك زبان فرانسه و اطلاعات مكفي ديگر را در كامپوس فرانس ببينيد.

موفق باشيد.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yaqob نمایش پست ها
    دوستان آیا در فرانسه می توان به غیر از اکول های هنر که خیلی هزینه بر هست، در دانشگاه هنر مجانی درس خوند. یا رشته های هنر در دانشگاه هم پولی هست؟ خواهش می کنم جواب بدید. من هنوز خیلی زبان فرانسه ام خوب نیست که بتونم تو سایت این دانشگاه ها بچرخم. ممنون می شم یکی در مورد دانشگاه های هنر یه اطلاعاتی به من بده. من دانشجو بازیگری کارگردانی از دانشگاه تهرانم و می خوام مستر فرانسه اقدام کنم.
    دوست گرامي با درود.

بله...چرا كه نه....پروسه ي پذيرشي كه شروع شده است براي دانشگاه هاست نه هيچ اكولي ! روند پذيرش اكول ها متفاوت است :-)
    به فرانسه خير...مثل بقيه دانشگاه هاي فرانسه رايگان هستند.
    براي شروع كار مي توانيد نگاهي به دانشكده هنر دانشگاه استراسبورگ بياندازيد.(اولين منو سمت راست، حاوي "هنرهاي تصويري"،"هنرهاي نمايشي" و "موزيك" و غيره است)
    مي توانيد از گوگل ترنسليت هم استفاده كنيد.اما به هرحال سطح بالاي زبان شديدا توصيه مي شود... ب.2 :-) هم براي پذيرش و هم همه ي كارها حتي انتخاب فرانسه !

موفق باشيد.

Junior Member

سلام دوستان
    من یک سال و شش ماه دیگه درسم تموم میشه تصمیممو قطعی کردم بیام فرانسه .. من اینجا در موسسه غیر انتفاعی دارم معماری میخونم کارشناسی پیوسته .. دارم زبان فرانسه هم‌یاد میگیرم .. فقط به نظرتون اگه بخوام از یه دانشگاه تاپ و خوب فرانسه ترجیحا پاریس پذیرش بگیرم که هزینه تحصیلش هم همون درحد بیمه باشه .. راهنمایی دیگه ای میمونه !
    ؟! در ضمن من معدلام هم بالا هست .. ممنون میشم از کمکتون .. میخوام از الان بدون ایراد بالا بیام و ۱۰۰٪ پذیرشمو بعد از لیسانس پیوسته بگیرم ...

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Artiiist نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سال و شش ماه دیگه درسم تموم میشه تصمیممو قطعی کردم بیام فرانسه .. من اینجا در موسسه غیر انتفاعی دارم معماری میخونم کارشناسی پیوسته .. دارم زبان فرانسه هم‌یاد میگیرم .. فقط به نظرتون اگه بخوام از یه دانشگاه تاپ و خوب فرانسه ترجیحا پاریس پذیرش بگیرم که هزینه تحصیلش هم همون درحد بیمه باشه .. راهنمایی دیگه ای میمونه !
    ؟! در ضمن من معدلام هم بالا هست .. ممنون میشم از کمکتون .. میخوام از الان بدون ایراد بالا بیام و ۱۰۰٪ پذیرشمو بعد از لیسانس پیوسته بگیرم ...
    دوست گرامي با درود !
    در مورد پاريس هزينه زندگي به شدت بالاست مينيمم سالي 12000 يورو خواهد بود بدون اغراق و شايد هم مقداري در ويزا موثر(منفي) باشد بعلاوه در مورد مسكن هم به مشكل خواهيد خورد.در مورد تمام شهرهاي ديگه فرانسه هيچ مشكل خاصي وجود ندارد.
    بايد در زبان به حد ب.2 باشيد در هنگام درخواست براي پذيرش و توجهتون رو جلب مي كنم به اين واقعيت كه پروسه پذيرش معماري براي ليسانس و ارشد با تمام رشته هاي ديگه متفاوته و اتفاقا از الان بايد شروع به تحقيق كنين براي نحوه پروسه، مواردي كه مي خواهند و ... .
    تمام دانشگاه هاي ايران را قبول دارند...معدلتون هم كه خوبه بسيار عالي...ميماند زبان فرانسه تان كه بسيار خوب فكري كرديد كه از حالا شروع كرده ايد...

موفق باشيد.

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

سلام مي خواستم شرايط تحصيل در رشته پزشكي يا دندانپزشكي در فرانسه رو بدونم از دوستان كسي هست كه اطلاع داشته باشه يا پذيرش گرفته باشه ؟ ميگن كنكور داره و سطحش در حد پيش و دبيرستان هاي ايرانه
    ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

سلام و خسته نباشید دوستان
    من سال دوم هنرستان رشته ی گرافیک هستم. سال اول دبیرستان را هم در سمپاد درس خواندم. حتما حتما میخواهم برای تحصیل در آینده به فرانسه بروم. زبان فرانسه را هم دارم یاد میگیرم.
    آیا تحصیل در اکول های هنر فرانسه خیلی هزینه بر است؟
    چون خانواده ی من در سطح متوسط هستند و پول کلانی در اختیار من گذاشته نخواهد شد!
    امکانش هست که بورس شوم؟
    اطلاعات من خیلی کم است! و هرچه بیشتر دنبالش میرم بیشتر گیج میشوم!
    ولی میخواهم بدانم که من از الان چه کارهایی میتوانم انجام دهم و در کل چه مراحلی باید طی شوند
    و اینکه کدام بهتر است : اینکه بعد از پیش دانشگاهی به فرانسه برم یا برای لیسانس؟
    وضعیت درسی من هم در حد عالی هست.
    رفتن برای من خیلی خیلی مهم است از راهنماییتان بسیار خوشحال خواهم شد.
    ممنونم ������

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    سلام مي خواستم شرايط تحصيل در رشته پزشكي يا دندانپزشكي در فرانسه رو بدونم از دوستان كسي هست كه اطلاع داشته باشه يا پذيرش گرفته باشه ؟ ميگن كنكور داره و سطحش در حد پيش و دبيرستان هاي ايرانه
    ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
    رضا جان با درود
    ببينيد براي پزشكي يا دندانپزشكي شما براي سال اول يكي از گرايش هاي تجربي با تعدادي از دروس تجربي و چيزهاي ديگر اقدام مي كنيد...پذيرش سال اول ليسانس را بگيريد و برويد...آنجا بعد از سال اول كنمكور پزكي برگزار مي شود كه از لحاظ محتوايي و زباني بسيار سنگين است...در صورت ردي مي توانيد بعد از 2 ، 3ماه مجددا در كنكور شركت كنيد براي بار آخر...

موفق باشيد.

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_starlinga نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید دوستان
    من سال دوم هنرستان رشته ی گرافیک هستم. سال اول دبیرستان را هم در سمپاد درس خواندم. حتما حتما میخواهم برای تحصیل در آینده به فرانسه بروم. زبان فرانسه را هم دارم یاد میگیرم.
    آیا تحصیل در اکول های هنر فرانسه خیلی هزینه بر است؟
    چون خانواده ی من در سطح متوسط هستند و پول کلانی در اختیار من گذاشته نخواهد شد!
    امکانش هست که بورس شوم؟
    اطلاعات من خیلی کم است! و هرچه بیشتر دنبالش میرم بیشتر گیج میشوم!
    ولی میخواهم بدانم که من از الان چه کارهایی میتوانم انجام دهم و در کل چه مراحلی باید طی شوند
    و اینکه کدام بهتر است : اینکه بعد از پیش دانشگاهی به فرانسه برم یا برای لیسانس؟
    وضعیت درسی من هم در حد عالی هست.
    رفتن برای من خیلی خیلی مهم است از راهنماییتان بسیار خوشحال خواهم شد.
    ممنونم ������
    1.بله...سنگين است معمولا اكول ها
    2.خير...براي كارشناسي اميدي نيست.
    3.تصميم با شماست...پيشنهاد مي كنم تمام فروم فرانسه را (تحصيل در فرانسه) و تاپيكهاي مربوطه را به دقت بخوانيد...

موفق باشيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

سلام
    دوستان من هرچی میگردم اسم این دانشگاهو تو لیست وزارت علوم پیدا نمیکنم در حالی که در سال 1780 تاسیس شده.ایا واقعا مورد تایید نیست ؟اپلای نکنم ؟

Ecole Nationale Supérieure d'Arts et Métiers - ENSAM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)