صفحه 96 از 111 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1104

موضوع: دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

پیش فرض پاسخ : دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط sand نمایش پست ها
    سلام مرسي و سپاس فراوان از پاسخ گوييتون ممنون ميشم مراحل انجام كارتونو به بنده بگيد.كلاس خصوصي براي زبان فرانسه تازه شرو كردم.ميتونيد يكم بيشتر توضيح بدين چگونه شرو كردين براي پزيرش از دانشگاه تو فرانسه!؟ من بايد كالج برم يا مستقيم وارد دانشگاه ميشم!؟!؟ آيا با موسسات تو ايران قرار داد بستين كدوم موسسه بوده !؟ كه منم همونجا برم.ميتونم شمارتونو داشته باشم يكم بيشتر باهم در رابطه باشيم يكم راهنماييد كنيد !؟ من از دانشگاه آزادم براشون فرق داره يانه !؟
    فکر می کنم که تقریبا تمام پروسه توی فروم مربوط به تحصیل پزشکی در فرانسه توضیح داده شده. لطفا کمی وقت بگذارید و مطالب رو بخونید.
    احتیاج به هیچ موسسه ای نیست. در جلسات اطلاع رسانی سفارت فرانسه شرکت کنید
    ...Nous avons été créés d'un partage
    !La vie est un partage, On partage la vie

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط avand نمایش پست ها
    فکر می کنم که تقریبا تمام پروسه توی فروم مربوط به تحصیل پزشکی در فرانسه توضیح داده شده. لطفا کمی وقت بگذارید و مطالب رو بخونید.
    احتیاج به هیچ موسسه ای نیست. در جلسات اطلاع رسانی سفارت فرانسه شرکت کنید
    سلام مرسي از راهنماييتون من تازه دو روزه سربازيم تموم شده يكم آگاهيم كمه و دارم از مكاتبه از اين راه از دوستاني مثل شماها كمك ميگيرم تا هدفم برسم باز هم ممنون از شما دوست عزيز.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    دوست گرامی... در خصوص سوالات مربوط به رشته تون آوند عزیز بهتر می تونن راهنمایی کنن... ولی بیا و یه خورده منطقی باش: شما قراره رشته ات رو از بیخ و بن عوض کنی... یعنی حتی 10 واحد هم از واحدهایی که گذروندی به درد رشته جدیدت نمی خوره... به نظر خودت اصولاً این سابقه می تونه مهم باشه؟ به طور کلی شما اگه جزو نفرات دو رقمی کنکور نیستی و مدرک دانشگاهیت توسط وزارت علوم قابل قبوله، برای فرانسه هم قابل قبوله و فرق چندانی نمی کنه کجا خوندی.
    در خصوص آمادگی هم دو سال به صورت جدی وقت بگذارید و خودتون رو آماده کنید. منظورم دقیقاً سطح زبانه: برای پزشکی حداقل B2 خیلی خوب لازم دارید... فکر می کنم بیشتر دانشگاهها اصلن C1 رو لازم بدونن... برای دروس مربوطه هم دو سال وقت خیلی خوبیه که خودتون رو آماده کنید.
    برای تحصیل در فرانسه اگه خودتون یک مقداری وقت بگذارید و از این فوروم و البته خود بخش فرهنگی سفارت استفاده کنید هیچ نیازی به هیچ موسسه اعزام دانشجو ندارید... اینجا اطلاعاتش سرراست و مجانی در اختیار همه است... در عین حال جوابها رو مطابقت بدید و از مراجع رسمی هم سوال کنید... موسسات اعزام دانشجو هیچ کاری که خودتون نتونید بکنید رو براتون نمی تونن انجام بدن
    انگاري فقط فرانسه مشكل زبانشو داره !!!!فك نكنم فرقي براش زياد نداشته باشه از دانشگاه ازادي يا سراسري ولي دانشگاه با دانشگاه خيلي تفاوت هست منم تازه سربازيم تموم شده ميخوام اقدام كنم و با صحبت كردن با شماها دارم دامنه اطلاعاتمو افزايش ميدم مرسي از پاسخ گوييتون انشالله همه موفق بشن.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط sand نمایش پست ها
    انگاري فقط فرانسه مشكل زبانشو داره !!!!فك نكنم فرقي براش زياد نداشته باشه از دانشگاه ازادي يا سراسري ولي دانشگاه با دانشگاه خيلي تفاوت هست منم تازه سربازيم تموم شده ميخوام اقدام كنم و با صحبت كردن با شماها دارم دامنه اطلاعاتمو افزايش ميدم مرسي از پاسخ گوييتون انشالله همه موفق بشن.
    روند گرفتن پذیرش برای یک رشته مشخص تقریباً در تمام دانشگاههای فرانسه به یک ترتیبه... و در مدارس عالی کمی با هم و خیلی با دانشگاهها متفاوتن... این که مدرکتون رو از کدوم دانشگاه گرفتین در صورت مورد قبول بودن اون مدرک از طرف وزارت علوم ایران، در 99 درصد دانشگاههای فرانسه قابل ارائه است

سلام دوستان
    دو تا سوال داشتم.ممنون میشم پاسخ بدین.1. لیسانس مترجمی زبان فرانسه گرفتم دو سال پیش، آیا میتونم با این لیسانسم ،فوق لیسانس تاریخ هنر بخونم؟ 2. با توجه به اینکه سنم 32 است اگر در مقطع ارشد نمیتونم تاریخ هنر بخونم ، ایا میتونم از لیسانس شروع کنم یا نه؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouzahmadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دو تا سوال داشتم.ممنون میشم پاسخ بدین.1. لیسانس مترجمی زبان فرانسه گرفتم دو سال پیش، آیا میتونم با این لیسانسم ،فوق لیسانس تاریخ هنر بخونم؟ 2. با توجه به اینکه سنم 32 است اگر در مقطع ارشد نمیتونم تاریخ هنر بخونم ، ایا میتونم از لیسانس شروع کنم یا نه؟
    سلام
    شما با هر سنی حق دارید درس بخونید... به شرطی که مدرک لازم برای ورود به اون رشته رو داشته باشید + انگیزه کافی+ بنیه مالی کافی
    برای اینکه ببینید آیا مدرک لیسانستون برای مقطع بعدی کافیه با مسوول رشته مورد نظر در یکی دو دانشگاه تماس بگیرید

سلام
    من از دانشگاه گرونوبل INP پذیرش مستر سال دوم مکانیک گرفتم امروز بهم ایمیل زدن واسه خوابگاه ولی سایتشون نصفش فرانسویه و من کلا مستر انگلیسی پذیرش دارم هیچی نمیفهمم. با توجه به اینکه متاهل هستم و قصد گرفتن خوابگاه متاهلی دارم کسی میتونه کمک کنه چطور رزرو کنم؟ باید عجله کنم وگرنه پر میشه.
    ضمنا کسی راجه بهشانس پیدا کردن کار مرتبط بعد از اتمام تحصیل اطلاعی داره؟ از اعتبار دانشگاه گرونوبل هم اگه اطلاعی دارین ممنون میشم بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh63413 نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه گرونوبل INP پذیرش مستر سال دوم مکانیک گرفتم امروز بهم ایمیل زدن واسه خوابگاه ولی سایتشون نصفش فرانسویه و من کلا مستر انگلیسی پذیرش دارم هیچی نمیفهمم. با توجه به اینکه متاهل هستم و قصد گرفتن خوابگاه متاهلی دارم کسی میتونه کمک کنه چطور رزرو کنم؟ باید عجله کنم وگرنه پر میشه.
    ضمنا کسی راجه بهشانس پیدا کردن کار مرتبط بعد از اتمام تحصیل اطلاعی داره؟ از اعتبار دانشگاه گرونوبل هم اگه اطلاعی دارین ممنون میشم بفرمایید

مبارکتون باشه، دانشگاتون خوبه. چون اکول هم هستین ولی شما مستر هستید نه دیپلم مهندسی، برای همین یکم شک بکنین توی کار، درضمنزبان فرانسه رو حتما سعی کنین یاد بگیریم اگر کار میخواین، خوابگاه متأهل یا مجرد نداره اینجا، روی ۲۰متر مربع کلیک کنین فقط،. برای سایت والا بزنین تو گوگل کارتون راه میفته، و اینکه فکر کنم زبان انگلیسی هم داشته باشه، چون شما نفر اولی نیستین انگلیسی فقط بلده، بالا پایین سایت رو نگاه کنین، و اینکه این کارو دانشگاها میکنن معمولا، البته یاداور بشم الان همه دارن میرن برای استج و تعتیلات جاهاشونو پس میدن، خیالتون راحت باشه،من گرونوبل نیستم ولی شاید خونه بگیرین هم براتون بد نباشه، زیاد فرقی نداره به نظر من قیمت ها ، حتما هم ببینین ویدیویی عکسی نداره خوابگاه ، من اولین خوابگاهم وحشتناک بود. دومیشم همچین... خلاصه که بنظر من بیاین اینجا اصلا برین ببینین.
    امیدوارم کمک کرده باشم،
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه Universite Jean monnet Saint-etienne پذیرش دارم واسه مستر2 تو رشته Machine learning& data mining می خواستم نظرتون رو در مورد دانشگاه و بازار کار این رشته بدونم
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

با سلام.من از دانشگاه grenobleپذیرش دارم تو رشته fluide mechanics and energeticsالان مشکلم اینهکه این رشته چرا پسوند نداره ممکنه ارزش شغلی نداشته باشه و کار نتونم پیدا کنم چون به نظرم scienceو اگر اینطوریه انتخاب های دیگمو که engineeringقبول شدم رو برم البته کشورم عوض میشه مرسی اگه راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)