صفحه 97 از 111 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1104

موضوع: دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

پیش فرض پاسخ : دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    با سلام.من از دانشگاه grenobleپذیرش دارم تو رشته fluide mechanics and energeticsالان مشکلم اینهکه این رشته چرا پسوند نداره ممکنه ارزش شغلی نداشته باشه و کار نتونم پیدا کنم چون به نظرم scienceو اگر اینطوریه انتخاب های دیگمو که engineeringقبول شدم رو برم البته کشورم عوض میشه مرسی اگه راهنمایی کنید
    لینک رشته ای رو که قیول شدید پست کنید لطفاً

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaza نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه Universite Jean monnet Saint-etienne پذیرش دارم واسه مستر2 تو رشته Machine learning& data mining می خواستم نظرتون رو در مورد دانشگاه و بازار کار این رشته بدونم
    ممنونم
    سن اتین یه شهر متوسط از لحاظ اندازه ولی نزدیک به لیون و گرونوبله... به خاطر وجود مدرسه عالی Mines از قدیم به لحاظ سطح آکادمیک سطح بالایی داشته و در نزدیکی یکی از بزرگترین مناطق صنعتی فرانسه هم قرار داره...متاسفانه سایت دانشگاه در مورد این رشته واستاداش توضیحی نداده ولی می تونید مطمئن باشید استاداش درجه یک اند (حتی کوچکترین دانشگاههای فرانسه هم استادای درجه یک دارن)... در خصوص رشته تون، امروزه کار برای فارغ التحصیلان رشته های انفورماتیک همه جای دنیا فراوانه... و اگه با فلسفه دیتا ماینینگ آشنا بشید، همه جا براتون کار هست (متاسفانه باید همیشه این رو تکرار کنم که زبان فرانسه و انگلیسی (هر دو) در حد خیلی خوب برای پیدا کردن کار در اینجا ضروریه.) ماشین لرنینگ هم خیلی در طراحی سیتمهای خبره به درد می خوره و استفاده فراوان داره (البته هر دو شون کاربردهای گسترده دیگری هم دارند)

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    با سلام.من از دانشگاه grenobleپذیرش دارم تو رشته fluide mechanics and energeticsالان مشکلم اینهکه این رشته چرا پسوند نداره ممکنه ارزش شغلی نداشته باشه و کار نتونم پیدا کنم چون به نظرم scienceو اگر اینطوریه انتخاب های دیگمو که engineeringقبول شدم رو برم البته کشورم عوض میشه مرسی اگه راهنمایی کنید
    خیالتون راحت باشه این رشته مهندسیه...(مستر مهندسی و نه دیپلم مهندسی)... ارزش خیلی خوبی هم داره... زبانتون هم خوب باشه تو همون حدود کلی شرکتهای بزرگ شیمیایی و دارویی و صنعتی هست که استخدامتون کنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات زندگی در فرانسه

سلام
    فرانسه برای رشته ی هنر (تئاتر)چطوره؟
    ویرایش توسط nimaK : June 11th, 2016 در ساعت 12:51 PM دلیل: املايي !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژئوفیزیک گرایش لرزه شناسی دانشگاه تهران

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان

میخاستم بدونم که با توجه به رزومه ای که خدمتتون عرض میکنم، چه مقدار شانس پذیرش از دانشگاه های فرانسه رو خواهم داشت؟

1- دانشگاه لیسانس - دانشگاه تهران + رشته تحصیلی - زمین شناسی + معدل - 14.90
    2- دانشگاه فوق لیسانس - دانشگاه تهران + رشته تحصیلی - ژئوفیزیک گرایش لرزه شناسی + معدل تا به کنون 14.5 (بعد از اتمام واحد ها نزدیک 16)
    3- نمره زبان تافل حد اقل 90 رو خواهم اورد (دارم میخونم واسه تافل)
    4- تعداد مقالات داخلی و خارجی - تا انتهای امسال 2 مقاله کنفرانسی خارجی
    5- سابقه کار مرتبط - 4 ماه کار در زمینه ژئوتکنیک و 5 سال سابقه تدریس در مدارس نمونه - 1 ترم تدریس بعنوان TA در دانشگاه تهران
    6- دانشگاه های مورد نظر - برام فرقی نداره
    7- موارد دیگر - زبان فرانسوی (بعد از تافل تصمیم دارم مدرک B2 یا B1 آزمون DELF رو بگیرم چون پیشینه زبان فرانسه دارم)

پیشاپیش از توجه و پاسخ شما تشکر میکنم

با سپاس فراوان

Junior Member amir_inter آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamoslehi نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان

میخاستم بدونم که با توجه به رزومه ای که خدمتتون عرض میکنم، چه مقدار شانس پذیرش از دانشگاه های فرانسه رو خواهم داشت؟

1- دانشگاه لیسانس - دانشگاه تهران + رشته تحصیلی - زمین شناسی + معدل - 14.90
    2- دانشگاه فوق لیسانس - دانشگاه تهران + رشته تحصیلی - ژئوفیزیک گرایش لرزه شناسی + معدل تا به کنون 14.5 (بعد از اتمام واحد ها نزدیک 16)
    3- نمره زبان تافل حد اقل 90 رو خواهم اورد (دارم میخونم واسه تافل)
    4- تعداد مقالات داخلی و خارجی - تا انتهای امسال 2 مقاله کنفرانسی خارجی
    5- سابقه کار مرتبط - 4 ماه کار در زمینه ژئوتکنیک و 5 سال سابقه تدریس در مدارس نمونه - 1 ترم تدریس بعنوان TA در دانشگاه تهران
    6- دانشگاه های مورد نظر - برام فرقی نداره
    7- موارد دیگر - زبان فرانسوی (بعد از تافل تصمیم دارم مدرک B2 یا B1 آزمون DELF رو بگیرم چون پیشینه زبان فرانسه دارم)

پیشاپیش از توجه و پاسخ شما تشکر میکنم

با سپاس فراوان

با سلام خدمت دوست عزیز
    از نظر معدل هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد ، معدل خوبی دارین ، با نمره زبان خوب و مقالات خوبی ک دارین ، از نظر بنده شانس بسیار مطلوبی برای پذیرش از دانشگاه های فرانسه دارین ، ولی اگر قصدتون پذیرش گرفتن در مقطع دکتراست ، روال کاریش متفاوته ، شما باید خودتون استاد مورد نظر رو مجاب کنید ک بهتون پذیرش بده ، لذا هیچ درخواستی رو به دانشگاه نمیفرستید و مستقیما با استاد مکاتبه میکنید. در کل رزومه قوی دارین ولی با این حال باید استادتون رو برای پذیرش دادن مجاب کنید...

Junior Member

سلام دوستان گرامی

یه سوالی دارم در مورد اکول زیر و رشته Master of Engineering in applied mechanics . میخواستم ببینم از نظر اعتبار در فرانسه، قابل قبوله ؟ دیپلم مهندسی با مستر مهندسی چه فرقی داره ؟ کلا خود فرانسوی ها به اکول ها بیشتر اهمیت میدهند یا دانشگاه ؟ ممنون و متشکر
    لینک رشته :http://www.ec-nantes.fr/version-angl...ation/masters/

Moderator

رشته و دانشگاه

اومدم یه مقداری غر بزنم که چرا از ابزار جستجو استفاده نمی کنید، ولی دیدم پیدا کردنش بدون دونستن اطلاعات دقیق بسیار مشکله.... به هر حال جوابتون توی همین تاپیک بود. در خصوص اکول های سانترال و خصوصاًسانترال نانت هم توضیحات کافی باز در همین تاپیک اومده... مدارس سانترال از قدیمی ترین و معروفترین مدارس عالی فرانسه هستند. کیفیت همه مدارکشون و در صدر اونها دیپلم مهندسیشون بسیار بالاست و خیالتون می تونه کاملاً راحت باشه.

سلام
    من می خوام برای دانشگاهÉcole normale supérieure de Lyon فرانسه پذیرش بگیرم که رنک 153 داره. آیا این دانشگاه رشته جامعه شناسی داره؟ کلا مرجعی که بدونم کدوم دانشگاه های فرانسه این رشته رو دارن پیدا نمی کنم.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidian010 نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای دانشگاهÉcole normale supérieure de Lyon فرانسه پذیرش بگیرم که رنک 153 داره. آیا این دانشگاه رشته جامعه شناسی داره؟ کلا مرجعی که بدونم کدوم دانشگاه های فرانسه این رشته رو دارن پیدا نمی کنم.
    بله رشته جامعه شناسی داره (مستر 2 و دکترا)
    برای پیدا کردن دانشگاههای مورد نظرتون از موتور جستجوی کامپوس فرانس استفاده بفرمایید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)