صفحه 99 از 111 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1104

موضوع: دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

پیش فرض پاسخ : دانشگاه‌ها و رشته‌ها در فرانسه

سلام دوستان یه سوال دارم گیج شدم :
    من از fluid mechanics and energeticsمستر 2 پذیرش دارم واسه ویزاشم اپلای کردم الان پذیرشم برای همون دانشگاه تو مستر دوساله advanced material and processesاومده که سالی 4000تا شهریه داره و 5000تا اسکالرشیپ داره گیج گیج شدم دیگه نمیدونم کدومو برم هر دو هم میگن زود بگو کدومو میای ؟؟؟؟؟؟؟/از لحاظ بازار کاری رشته ای اینکه یکی دوساله یکی یک سال و ... کدوم بهتره؟

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

یقیناً گزینه دوم برای آینده حرفه ای تون مفیدتره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    یقیناً گزینه دوم برای آینده حرفه ای تون مفیدتره.
    یعنی advanced material؟چرا تا الان فکر میکردم مستر دو بهتره!

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    یعنی advanced material؟چرا تا الان فکر میکردم مستر دو بهتره!
    با شرمندگی باید با فرمایش مسعود جان مخالفت کنم. کورس دو ساله شما مستر بسیار خوب و جالبیه ولی تهش می رسه به نانو مواد و به خاطر High-Tech بودنش و ملیت ایرانی شما، پیدا کردن کار در اروپا براتون آسون نخواهد بود (عوضش اگه برنامه رفتن به امریکا رو دارید مشکلی نیست)... با توجه به این که در شرایط فعلی این مواد بیشتر کاربردهای نظامی و دفاعی دارند. 10 سال دیگه ممکنه شرایط تغییر بکنه ولی امروزه کاربرد نانو حتی به صورت غیر نظامی هم بودجه اش توسط نهاد های نظامی تامین میشه

Junior Member

سلام
    من لیسانس نرم افزار و فوق آی تی از دانشگاه آزاد دارم. میخوام برای لیسانس معماری تو فرانسه اقدام کنم. میشه بگید از نظر شهریه دانشگاه و خرج زندگی حدودا چقدر میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط narges28 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس نرم افزار و فوق آی تی از دانشگاه آزاد دارم. میخوام برای لیسانس معماری تو فرانسه اقدام کنم. میشه بگید از نظر شهریه دانشگاه و خرج زندگی حدودا چقدر میشه؟
    شهریه دانشگاه معمولا خیلی کمه احتمالا کمتر از 200 یورو در سال مگه اینکه اکول های غیر دولتی باشه که اونوقت تا 6000 یورو در سال هم ممکنه باشه. خرج زندگی هم بستگی داره به شهری که میخواید ادامه تحصیل بدین. پاریس رو باید به فکر ماهی 1000 یورو (حداقل!!) باشین ولی شهرای کوچیکتر خیلی کمتره تا 450 500 یورو

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط narges28 نمایش پست ها
    سلام
    ببینید،
    معماری در فرانسه اصولاً حسابش جداست... حتماً باید وارد یکی از 20-22 اکول معماری بشید.
    این پست بخشی از سوال شما رو پاسخ میده (در خصوص هزینه و نیاز به سطح زبان) در خصوص هزینه زندگی این پست رو بخونید. و مورد آخر: برای تحصیل در رشته معماری نیاز به کلی وسایل و مواد اولیه دارید که می تونه هزینه اضافی تا حدود 500 یورو در سال بهتون تحمیل کنه... دوره اش هم 5-6 سال طول می کشه و مدرکش معادل فوق لیسانس و بالاتره... یعنی خوب چرتکه هاتون رو بندازین اگه وضع مالیتون فوق العاده نیست.
    در خصوص سایت هم به طور کلی سعی کنید اول جستجو کنید و بعد سوال بپرسید

دوستان یه سوال gernoble institue of technology شهریه سالانه مسترش برای رشته های مهندسی حدودا چقدر میشه ؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    دوستان یه سوال gernoble institue of technology شهریه سالانه مسترش برای رشته های مهندسی حدودا چقدر میشه ؟
    رشته به رشته فرق می کنه. خیلی ها شهریه دولتی حدود 250 یورو دارند بعضی ها هم شهریه خیلی بالاتر... توی وبسایت رشته مربوطه نگاه کنید... و به طور کلی سعی کنید سوالاتی که جوابش رو با دو دقیقه جستجو در گوگل پیدا می کنید نپرسید

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    رشته به رشته فرق می کنه. خیلی ها شهریه دولتی حدود 250 یورو دارند بعضی ها هم شهریه خیلی بالاتر... توی وبسایت رشته مربوطه نگاه کنید... و به طور کلی سعی کنید سوالاتی که جوابش رو با دو دقیقه جستجو در گوگل پیدا می کنید نپرسید
    بله درست میفرمائید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)