صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 120

موضوع: دریافت گذرنامه ایرانی در خارج از کشور (گم شده، خروج غیرقانونی و ... )

Junior Member

Question دریافت گذرنامه ایرانی در خارج از کشور (گم شده، خروج غیرقانونی و ... )

با سلام،

یک سوالی داشتم که نتونستم در پست های جدید فروم جوابی براش پیدا کنم. ممنون مبشم که دوستانی که اطلاع دارند، راهنمایی کنند:

میخواستم بپرسم که برای مشمولینی که با قید وثیقه 15 میلیونی و معافیت تحصیلی در خارج از کشور مشغول به تحصیل هستند، چنانچه پس از فارغ التحصیلی نخواهند به ایران برگردند، آیا امکان تمدید پاسپورت را در سفارت ایران در کشور مربوطه دارند؟ با اینکه بخاطر اینکه مشمول هستند، سفارت از تمدید پاسپورت خودداری خواهد کرد؟

لطفا راهنمایی بفرمایید. چنانچه نمونه مشابهی در بین دوستان و آشنایان سراغ دارید، ممنون میشم اشاره بفرمایید.

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

پیش فرض پاسخ : تمدید گذرنامه برای مشمولین در خارج از کشور پس از فارغ التحصیلی ؟

سلام
    هیچ مشکلی پیش نمیاد گذرنامه شما همواره در نمایندگی های دیپلماتیک ایران تمدید خواهد شد.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

یعنی برای تمدید به مساله سربازی مربوط نمیشه؟
    >>>

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. Polimi

خیر فقط محل اقامت شما ایران قید خواهد شد.
    ویرایش توسط daniyal_arj : May 6th, 2012 در ساعت 05:46 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mbastudies نمایش پست ها
    با سلام،

یک سوالی داشتم که نتونستم در پست های جدید فروم جوابی براش پیدا کنم. ممنون مبشم که دوستانی که اطلاع دارند، راهنمایی کنند:

میخواستم بپرسم که برای مشمولینی که با قید وثیقه 15 میلیونی و معافیت تحصیلی در خارج از کشور مشغول به تحصیل هستند، چنانچه پس از فارغ التحصیلی نخواهند به ایران برگردند، آیا امکان تمدید پاسپورت را در سفارت ایران در کشور مربوطه دارند؟ با اینکه بخاطر اینکه مشمول هستند، سفارت از تمدید پاسپورت خودداری خواهد کرد؟

لطفا راهنمایی بفرمایید. چنانچه نمونه مشابهی در بین دوستان و آشنایان سراغ دارید، ممنون میشم اشاره بفرمایید.

با تشکر
    مشکلی نخواهید داشت. هر ایرانی در هر شرایطی (حتی اگر تحت تعقیب باشد و غیرقانونی خارج شده باشد و ...) در هرجای دنیا، میتواند با مراجعه به سفارت ایران پاسپورت ایرانی اش را تمدید کند و به ایران سفر کند

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

آیا کسی‌ گذرنامه را تجدید کرده؟ کسی‌ در کانادا شرایط مشابه داشته؟ بدون داشتن اقامت دائم و با ویسی‌ کار بد از اتمام درس؟
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member

Question پاسخ : تمدید گذرنامه برای مشمولین در خارج از کشور پس از فارغ التحصیلی ؟

با سلام،
    ممنون بخاطر جوابتون. منم پاسپورتم رو هفتهٔ پیش اوائل آوریل ۲۰۱۳ واسهٔ تمدید فرستادمش دفتر حفظ منافع ایران در واشنگتن. ولی‌ تو فرمِ سفارت وضعیت نظام وظیفهٔ من پرسیده شده بود. من فک می‌کنم وضعیت نظام وظیفه واسشون مهمه. می‌شه محبت کنید آدرس مرجعی که میگه نظام وظیفرو نمیخواد به من بگید که بتونم بهتر تصمیم بگیرم واسهٔ تمدید پاسپورتم.

Junior Member

Arrow پاسخ : تمدید گذرنامه برای مشمولین در خارج از کشور پس از فارغ التحصیلی ؟

سلام دوست ِ عزیز
    من مشکلی شبیه شما خواهم داشت بزودی، البته هنوز درسم تموم نشده
    لطفا اگر اتفاقی افتاد و خبر جدیدی داشتید به ما هم اطلاع رسانی کنید لطفا
    پیشاپیش خیلی ممنون

یعنی تا الان کسی بعد از درسش نخواسته برگرده؟ کسی نیست جواب بده؟

دوستان این سوال من هم هست...مثلا اگر شما موقعی که در خارج هستید دانشگاه ا کشورتون وض بشه یا اصلا اخراج بشید از دانشگاه ولی مشغول کار باشید، آیا امکان تمدید پاسپورت بدون کارت پایان خدمت هست؟

صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)