نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 120

موضوع: دریافت گذرنامه ایرانی در خارج از کشور (گم شده، خروج غیرقانونی و ... )

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : دریافت گذرنامه ایرانی در خارج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    دو تا قانون مختلف هست که اینجا با هم در تضاد هستند:
    1. اقامت خارج از کشور با سپردن وثیقه. >>> طبیعتا برای هر کاری از جمله مهر خروج از شما گواهی اشتغال به تحصیل خواهند خواست.
    2. اقامت خارج از کشور بدون سپردن وثیقه. >>> پس از سه سال اقامت میتونید درخواست مهر خروج کنید.

اگه مشمول بند نخست باشید، باید از تحصیل انصراف بدین، با نامه ی انصراف درخواست ضبط وثیقه بدین، پس از ضبط وثیقه درخواست تغییر آدرس به خارج از کشور و دریافت گذرنامه جدید با آدرس خارج از کشور کنید.
    در این تاپیک موضوعات مرتبط به رفت و آمد به ایران داره بررسیم میشه: http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?67796

سلام.

ممنون از پاسختون. من مشمول بند دوم میشم. چون قبل از هجده سالگی از کشور به طور قانونی و بدون وثیقه خارج شدم.

در کل دوران لیسانس هم پرونده در سفارت داشتم و مدام براشون پروندم رو آپدیت میکردم و بدون مشکل هم میرفتم ایران و میومدم. معافیت تحصیلی داشتم برای کل دوره ی لیسانس.

حالا از اون زمان اتمام لیسانس من تا بحال دو بار کشور عوض کردم و دیگه هم پرونده تشکیل ندادم توی سفارت برای مقطع فوق.

حالا میخوام ببینم با این وضعیت هم میتونم من پاسپورتم رو در خارج از ایران تمدید کنم؟
    ویرایش توسط Cyanide : June 14th, 2017 در ساعت 03:32 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)